Praktický lekár pre dospelých. Kde ísť v Bratislave?

janetka
1. okt 2008

Ahojte, neviete mi pls poradit vseobecneho lekara pre dospelych v BA? Nejakeho promptneho, sukromneho, kde sa da objednat telefonicky na urcitu hodinu.... dakujem

11nika11
31. mar 2013

Baby ja chodim do Stareho mesta na Gorkeho k Amonovej.Som s nou velmi spokojna 🙂.

1motilik1
12. apr 2013

ja poznam EFTIMOVU, vžiadnom pripade neodporučam, s horšim doktorom som sa nestretla, velka neochota, poradiť nevie-nechce, dlho sa u nej čaka, ludia tam na nu nadavuju v čakarni, ona sice ma dobre hodnotenia ale podla mna si ich piše sama a možno s rodinou- strašne sa chvali aka je výborna, ale to dobry lekar nemusi robiť, naozaj som sa ešte nestretla sniekym kto by na nu nebol nasr....,ked som bola tehotna,a začala som krvacať tak som bola na pohotovosti kde mi spravili CRP,nakolko som dostala niaku vyrozu a boleli ma pluca nemohla som poriadne dychať, tam mi povedali aby som skočila k obvodnemu na kontrolne CRP o dva dni,A ked som knej prišla tak ma nechala cakať včakarni,pritom ako tehotna steplotou 39 a krvacanim by som u ineho doktora mala prednosť, ale u nej bohužial nie,ked som jej zaklopala a povedala aky mam problem,tak iba povedala že musim čakať a ak sa dostanem na radu tak mi odber zoberie ešte dnes a ak nie tak mam prisť na druhy den.Po 2 hodinach ma zobrala ,,krv sa jej nepodarilo nabrať-sveči o tom aka je nešikovna, a aj tak som musela prisť na druhy den,aby sa na mne učila ako sa bere krv!!!jedna velka katastrofa!!!!!"

1motilik1
12. apr 2013

@rainee ahoj, napisala som jednu moju skusenosť s Eftimovou, a mam ich ovela viac,neodporučam ti ju

rainee
12. apr 2013

@1motilik1 uz som si bola k nej prehodit kartu, hadam to nebude take zle 😕 zatial som na nu nepocula nic negativne a aj hodnotenia ma dobre, tiez kamoska co k nej chodi si pochvaluje ze je velmi ustretova. ale asi zalezi od pripadu. ja mam taku neschopnu dr. ze horsie to tusim byt nemoze a ja by som napriklad neodporucala na Strecnianskej Omelkovu, Pretovu a takeho deduska tusim Buzek sa vola 😉

1motilik1
12. apr 2013

tak ti držim palce 🙂

janikulka
15. okt 2013

Ahojte , všeobecný lekár v BA ? Býval v Dunajskej Lužnej pracujem v ružinove .Nedávno sme sa presťahovali a zháňam súrne lekára :-/ viete mi odporučiť nejakú mladšiu príjemnú lekárku ? Ďakujem krásne

demo
15. okt 2013

@janikulka celkom fajn je Tatiana Tomkova v ruzinovskej poliklinike. nechodim tam casto, ale tych par krat, ked som s nou riesila nejake obycajne choroby sa mi zdala byt ok. Je to mlada lekarka.

saskia2226
22. dec 2014

Nemate niekto skusenosti s MUDr. Sykorovou?

jolo55
14. feb 2015

má niekto skúsenosti s akupuntúrou? Mám bolesti nohy v bedrovej časti. Nemôžem už ani poriadne chodiť.

euphoria
4. dec 2016

odporucite prosim dobreho lekara pre dospelych v ruzinove? idealne kde sa da stale objednat na presny cas.

katie1
21. apr 2017

Ahojte, viete mi odporucit dobru (profesionalnu a dokladnu) vseobecnu lekarku pre dospelych v Dubravke alebo Petrzalke? Najlepsie aj s crp pristrojom. Dakujem

betarka25
14. sep 2017

eftimova patricia na strecnianskej urcite nie, chystam sa od nej odist. Dnes som u nej bola naposledy, bohuzial mam zapalene hrdlo, lebo moje kolegyne chodia doprace z hnisavou anginou a s teplotami. Na to ze som tehotna ma jednak nevypisala, vytery mi nerobila a predpisala mi liek , na kt. pribalovom letaku je napisane ze ho nesmu tehotne :D a ked som sa jej spytala ze ked dostanem horucku tak mi zadrela nech si dam paralen a ibuprofen :D:D ibuprofem je nebezpecny v tehotenstve... a este je u nich taky objednavkovy system ze raz ked som bola chora s 39 teplotami som jej volala , bolo to v piatok a povedala mi ze ma najblizsie zobere mozno v pondelok!!!!!! 😢

rainee
28. sep 2017

@betarka25 bohužiaľ máš pravdu. Ja som sa k nej prehodila vramci polikliniky ale nie som spokojná. Je úplne neschopna,všetko zvaluje na alergiu tak choroby riešim viac menej tak, že idem rovno na pohotovosť. Rozmýšľam nad nejakou súkr.ambulanciou aj keď to tiež nemusí byť výhra. Tuším vo Vienna gate sú daki doktori,nemá niekto skúsenosť?

betarka25
16. okt 2017

A náhodou o MUDr. Michalovi Kovárovi, nemáte referencie? sídli na rovnnakej chodbe ako Eftimka...

skaska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiklecina
29. jan 2018

@betarka25 Muz tam bol 2x kvoli papierom a aj to nieco domotala sestricka alebo lekar. On uz ale neberie, je plny.
@skaska Dnes som tam bola na vysetreni a p. doktorka na mna posobila prijemne a rozvazne.

marwa
4. feb 2018

@skaska co sa stalo Dr. Tomasovitsovej? Som myslela ze išla do dôchodku. Dr. Nadia Lazar sa mi zdá zatiaľ v pohode, milá usmievavá..

skaska
8. feb 2018

@marwa Bohužiaľ zomrela, dostala rakovinu :(

marwa
8. feb 2018

@skaska uff bola som s nou veľmi spokojná...

bubutko
18. feb 2018

Znovu ozivujem tuto temu, chcem odist od dr. Eftimovej, kedze je velky problem sa k nej vobec dostat aj po objednani a ked je clovek chory, a celkova dalsia nespokojnost, neviete poradit kto este berie? Nemusi nutne byt strecnianska, moze byt Petrzalka. Podla obvodu bohuzial patrime k Eftimovej.

rainee
20. feb 2018

@bubutko mám ten istý problém s ňou. Napriek opakujúcim zdrav.problemom není schopná mi spraviť ani len vytery a krv na crp berie sestrička pomaly medzi dverami. Minule som volala za termín a sestrička mi povedala ze maju voľné až o pár dní,maju veľa pacientov. To som dáko nepochopila keď chorý človek potrebuje ísť k dr.najneskor nasledujuci den +vypísať pnku. No katastrofa. Ale neviem kam ísť,ostatní majú tiež plno a nie je to o nič lepšie.

rainee
20. feb 2018

@betarka25 raz zastupoval moju dr.vyzeral byť milý ale má strašne veľa pacientov

rainee
20. feb 2018

@skaska ahoj,chodis k nej,dá sa?

kiklecina
21. feb 2018

@bubutko
@rainee Myslim, ze Dr. Lazar berie aj novych pacientov. Kamosku zobrala cca 3 tyzdne dozadu 😊

skaska
21. feb 2018

@rainee Ahoj, bola som u nej raz a mala som zmiesane pocity. Na zapal som dostala len vyzivove doplky volno predajne z lekarne. Prístup mala vsak velmi ludsky.

rainee
21. feb 2018

@skaska dik za info,tak to tiež asi nebude terno. Rada by som lekára,čo síce nepredpise hneď atb,ale má záujem spraviť aspoň základné vyšetrenia. Lebo dnes mám pocit akoby lekárov pacienti vyslovene otravovali

bubutko
22. feb 2018

@rainee no ja som este menej narocna, mne staci ked som chora, aby ma osetrili, som astmaticka a nerada by som dostala skryty zapal pluc, alebo zapal stredneho ucha, ved to neni sranda sa stale liecit len sama doma.

60jana
29. apr 2018

@skaska pani doktorka je velmi mila, ale o pacienta nema ziadny zaujem. Na prvom vstupnom vysetreni mi sice predpisala vsetky lieky, ktore som jej sama nadiktovla (bez toho, aby sa na cokolvek opytala). Napr. bol to liek na vysoky krvny tlak, ale ani sa neopytala aky mam tlak a ci si ho pravidelne kontrolujem. Ziadne vstupne vysetrenie sa nekonalo, usmev nestaci

rainee
26. máj 2018

Baby,nejaké skúsenosti s dr na fedinovej? Našla som dobré referencie na dr Blanku donovalovu,nechodí k nej niekto? Prípadne iný dobry lekár v petrzalke? A keby sa dalo aj objednať na presný čas.

skrecok
22. aug 2018

Dr. Nadia Lazar na Strecnianskej stale berie novych pacientov, nema este plny stav pacientov ako ostatni lekari, kedze nastupila po Dr.Tomasovitsovej. Ambulancia bola 3 mesiace docasne pozastavena a preto polovica pacientov sla prec... Aj Dr.Kondasova je celkom ok, lenze ma plny stav a pravidelne plnu cakaren.
V sucasnosti je tazko najst naozaj dobreho lekara/odbornika, ktory este prijima novych pacientov, ktori su mimo obvodu.