Prasknutá cievka v hlave

strawberry17
29. aug 2012

ahojte, nemozem spat, strasne ma boli hlava ☹ pred cca. 3 dnami som sa velmi rozculila a pocula som v lavom spanku ako keby mi daco "prasklo" naco som zacitila v jednom bode intenzivnu bolest a uz ma to boli tie cca. 3 dni a nezaberaju ani lieky na bolest hlavy, stal to boli intenzivne len v tom jednom bode. Mam trochu akoby strpnutu lavu polovicu hlavy. Ale myslim, ze inak nemam ine priznaky...Kedze nemozem spat a nedalo mi to, pozrela som teraz na nete a tam sa opisuje ze presne takto ludia citia to puknutie v hlave, ked praskne cievka v hlave a bolesti hlavy...a ze presne to moze byt z rozculenia ☹ Tak neviem ci mam zajtra utekat na pohotovost...Je to tazke, lebo nemam maleho kde dat, a keby som musela ist do nemocnice ani nehovorim, plus som prave zacala robit v novej robote a tiez nebudu nadseni, ze hned budem chybat, nakoniec ma vykopnu 😝 ak by som mala nejake zdrav.problemy alebo musela akurat teraz behat po vysetreniach. Chcem sa spytat ci mal dakto s tymto skusenosti, alebo niekoho v rodine co mu praskla cievka v hlave ze ako sa to prejavovalo...niekde pisali na nete, ze niektori maju zhorsene videnie, alebo odpadnu, alebo nemozu rozpravat, ale priznaky ved mozu byt ak horsie aj lepsie zalezi asi kde to praskne, alebo mozo mi len hrozi prasknutie? Nechcem pomysliet co by bolo s malym keby sa mi daco stalo... 😔

nana776
29. aug 2012

Ja uz by som davno letela na pohotovost!!!

kontesa26
29. aug 2012

keby ti praskla cievka už by si bola dávno v špitáli ☹ stalo sa to môjmu ujovi z minút na minútu..dva týždne v kóme, žiadne príznaky, že by sa chcel prebrať ☹....potom umrel.....bol to zdravý chlap, žiadne choroby....

sarinka123
29. aug 2012

Keby ti praskla cievka, tak by si tu uz nebola ! Chod k neurologovi, mna napravil od chrbtice do krcnu a vsetko ustupilo. Napravit ťa musi odbornik ! Neurolog, ziadny maser a podobni ludia !

lucka1987
29. aug 2012

aj znamej praskla cievka ako 13 rocnej, ked sme boli este deti... v skole ju bolela hlava, sla na vecko a tam uz ju nasli na zemi, uz jej pooct nevedeli. tiez si myslim, ze ked praskne cievka v hlave, uz by si tu nevypisovala.. AK sa ti nieco nezda bez k lekarovi,
nenahovaraj si aku mas diagnozu no ani nepodcenuj riziko

strapco13
29. aug 2012

@strawberry17 ak by ti aj praskla cievka..vyhovarat sa , ze nemas ako ist k dr a robota...bude lepsie ak pockas na komplikacie? Vtedy kam das maleho? Teraz mozno staci CT a podla toho lieku, mozno mas len zaseknutu krcnu chrbticu.
Mnoho ludi podcenilo svoj zdravotny stav, vyhovarali sa na vsetko mozne a nemizne...a teraz im nosia pribuzni kvietky na hrob.
Ak mas stuhnutu cast tvare..moze to byt nerv akebo prasknuta cievka..obe sa mozu vyluecit...cize k neuroligovi a ak on nic nenajde tak ortoped..ale CT by malo byt

anjelicek26
29. aug 2012

@strawberry17 - prave ako mama mas najväcsiu zodpovednost a ked nechces vypadnut z prace, chod dnes vecer na pohotovost, maleho nechaj otcovi, mozno ti spravia vsetky vysetrenia uz v noci. A ked bude treba ostat v nemocke - tak bude treba a bodka. Zdravie mas len jedno. To, co popisujes znie ako porazka 😖

titkovamiriam
29. aug 2012

@strawberry17 ak by ti cievka naozaj praskla a mala krvacanie do mozgu fuuu to je važny zdravotný stav,ja mam mamu po mozgovej prihode ☹ ,treba ist na vyšetrenie.No myslim si že to skor bude niečo iné.

lenuska1991
29. aug 2012

@strawberry17 presne ako pisu ostatne, kebyze ti praskne cievka v hlave, zaleje sa ti krvou a bola by si v kome , z ktorej by si sa pravdepodobne uz neprebrala a zomrela, takze chod radsej k lekarovi, moze to byt daco ine...

strawberry17
autor
29. aug 2012

dakujem za prispevky, este zijem 😅 ale hlava stale boli, takze sa chystam k lekarovi

pink_lady
29. aug 2012

@strawberry17 no dufam ze uz si u lekara! Zajtra moze byt neskoro /i ked nemusi/...ale nepodcenovala by som to...z tych menj zavaznych pricin: moze to byt len migrena, moze to byt seknuty nerv.zrenice mas rovnako velke?

pink_lady
30. aug 2012

@strawberry17 no čo , ako si dopadla u dr?

strawberry17
autor
30. aug 2012

@pink_lady ahoj, dakujem, ze ti na mne tak zalezi, dnes mi je ovela lepsie, viac ip 😎

xlucia
17. okt 2015

@strawberry17 ahoj. napises mi prosim IP ako si vtedy dopadla?