Prasknutá cysta s teplotami

teaha
25. okt 2018

Ahojte, chcem sa spytat ci niektorej stupla teplota po prasknuti cysty.. kazdy doktor mi povedal inak, beriem antibiotika uz tyzden,5 dni bolo super a teraz sa teploty okolo 37 vzdy k veceru vracaju, pritom mi v nemocnici na kontrole povedali ze tekutinu uz mam vstrebanu a predtym doktorka ze tam mam este zapal..neviete mi niektora poradit?

bibaku
25. okt 2018

@teaha mala som folikularnu cystu na vajecniku, praskla samovolne dva dni pred operaciou, nic som necitila a nemala som ani ziadne problemy, zalezi od toho aka cysta bola.. Teploty mozu znamenat aj nejaky nechceny obsah ktory sa vstrebat nedokaze a moze robit zapal, ja by som pre istotu zasla na sono.

monika123654
25. okt 2018

@bibaku ako dlho si mala cydtu ked si bola objednana na operaciu ?? Ja mam tiez cysty podla vsetkeho vodovu s priemerom 4cm...mam uz siedmi mesiac

bibaku
25. okt 2018

@monika123654 no moja mala 8cm a vobec som. O nej nevedela len mi neprisla ms tak som. Sla lekarovi a zbadal ju tam mala som. Ju tri tyzdne a potom praskla ale kedze som ju mala. Skorej a poslednu kontrolu u lekara som mala dva tyzdne naspät tak je mozne ze tam. Bola mesiac.

monika123654
25. okt 2018

@bibaku no ja ju tam mam uz siedmi mesiac je sice mensia ale robi mi dost problemi,nepravidelna menstruacia,pichsnie a bolesti v podbrusku a neskutocna bolest v krizoch ,,,,nezabrali ani ziadne tabletky,drzi sa tam ako prikovana ,ale teraz 29.10. Som objednana na laparoskopiu tak uvidime co a ako bude

bibaku
25. okt 2018

@monika123654 no mne to tiez chceli laparoskopicky, je to len chvilka takze neni sa coho bat 🙂 mne pichli ale par dni pred tym vyvolavacku bolo mi z nej hrozne zle ale praskla po nej 🙂

gaaaa
26. okt 2018

Ja som mala cystu 4r.raz sa zväčšila,raz zmenšila.Minulý rok mi praskla ukrutné bolesti,napínanie na vracanie ale horučky som nemala.Povedali,že sa tekutina vstrebe samozrejme sa nevstrebala tak som išla na Sliač kde mi vytiahli 70ml vody z brucha.Pred 2 týždnami sm bola na preventívke a znovu 4cm cysta.Drží sa ma ako kliešť lebo mám na nej položený zrast,ktorý jej bráni prasknuť.

teaha
autor
2. nov 2018

@gaaaa a po jakom case ti tu tekutinu museli odsat? Mne praskla pred 3 tyzdnami a mam pocit ze sa stale nevstrebaval, kontrolu mam az v decembri :/

gaaaa
2. nov 2018

@teaha V auguste mi praskla 6 dní ma nechali v nemocke len tak nič so mnou nerobili ani mi nič nedávali pustili ma domov išla som k mojej dr.spravila mi sono že stále tam mám tu tekutinu.Tak som si našla Sliač išla som tam pre istotu na konzultáciu a 5.10r.mi to vybrali.