Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

zita19
18. okt 2013

@pastelka17 Je lepsia vytesna prdlavka so svalovicou od rehotu a vraskami od smiechu okolo oci ako Dama so zaludocnym vredom, vyvalenym bokom a botox na vaznej tvari 😀 😀

nativanativa
18. okt 2013

@irriss hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , u nas v rodine to bolo vacsinou zauzivane tak , ze otec sa vzdy opytal ked si niekto prdol = kto prdol ?? odpoved - ten kto ma cervene ruky a ja jak najlmadsia a najsprostejsia som si vzdy tie ruky obzerala ci ich mam cervene 😀 😀 😀

zita19
18. okt 2013

Lanza pod plachtou .. 😀 😀 😀 😀 Ja som to nebola. Mne by fak az taku vkravinu poradit nenapadlo

pastelka17
18. okt 2013

@zita19 uplny suhlas 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

@zita19 to byla mirage...aspon tusim..

pastelka17
18. okt 2013

@zita19 sorry,to bola @mirage. Ale trefna odpoved. Palec hore. Ved to co uz je za otazku?

irriss
18. okt 2013

@zita19 ve 20:57 to bylo i pro Tebe 😉

nativanativa
18. okt 2013

aaaaaaa na pobavenie .....
typy prdov
Prdus Vulgaris (jednoduchý)

Na každodenné použitie, pretože nie je moc zapáchajúce.
Väčšinou ťa to stihne počas prechádzky a chcel by si sa ho zbavit nenápadne, ale bohužial nejdá sa...
Prdus Salonus

Si uprostred spoločnosti ...lenže kde je hajzel?
Nenápadne prejdeš k najbližšiemu stĺpu, stene a s nevinným úsmevom a odvráteným pohľadom jemne zdvihneš nohu...a voila!
Kašlom maskovaný prd

Najčastejšie ho používame v kanceláriach. Zvuk možno zakryjeme, ale “vôňa” sa nedá tak ľahko maskovať.
Prd s nepríjemným prekvapkom

Bohužial patrí k najnepríjemnejším... stihne ťa to rovno na ulici a hajzel nikde na blízku...
Raňajší prd

Je niečo lepšie ako začať deň s uvolňujúcim prdom.
Samozrejme ani ťa nenapadne aby si zdvihol paplón a preto tento prd nazývame aj: Sebeckým.
Prd posediačky

Typické v škole alebo počas partičky kariet.
Pociťuješ malé bublinky...trošku sa nadvihneš ...a vtedy...
Mama mia...
Bolestivý prd
Kľudne ho môžeme nazvať najhorším. Skoro ti vytrhá všetky chlpky okolo análneho otvoru. Môžme ho nazvať aj hrmením, ale nazvi si ho ako chceš...

irriss
18. okt 2013

@nativanativa 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

@nativanativa
Kaslem maskovany mne zaujal..protoze u mne funguje opacne..mne kasel prda prozradi 😀 😀 😀

zita19
18. okt 2013

@nativanativa 😀 😀 😀 😀 😀

zita19
18. okt 2013

@irriss A potom taky stav, ked sa aj kaslat bojis, lebo riiidko mas hnet v gatach 😀 😀

irriss
18. okt 2013

Pepicek se pta: "Maminko, kolik vazi prd"?
Maminka: "Nic, Pepicku"
Pepicek: "No tak jsem se posral"

nativanativa
18. okt 2013

@zita19 nooo tomu sa hovori tzv - bláto na hřišti 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

Babicka prijde k lekari a rika:
"Pane doktore, ja uz prestavam slyset i vlastni prdy"
Lekar: Tady je predpis.
Babicka: "A ty leky mi pomuzou?"
Lekar: "Ano, prdy budou hlasitejsi"

zita19
18. okt 2013

Tak sa zamyslam, ci by som nesla fazulu namocit.... Zajtra sme sice vyhlasili akciu Posledny gulas sezony ale co na nedelu? Po gulasi sa mi nic nebude chcet robit a fazula sa vybavi sama... Dufam, ze sa v pondelok vyrozprava, kym prejedm ten kilometer zo zastavky do kancla 😀 😀 😀 Ked nie Stevo ma smolu. Dnes mal dovolenku a co cely tyzden nedosli skoro ziadne poziadvky dnes somani prdiet nestihala 😀 To bude mat za trest 😀

daneso
18. okt 2013

@irriss 😀 😀 😀 tak tak ked zatrubi uz iba stisknut polky a utekat 😀 😀 😀 ale niekedy sa zatne a potom je zle 😀 😀 no darmo h...o je pan v tele 😀

irriss
18. okt 2013

Hadanka!!!!!!!!!!!!!!!
Vite, co dela dite, kdyz bezi a razem se zastavi?

Prdi 😉

nativanativa
18. okt 2013

@zita19 no ...neviem veru neviem , po gulasiku tiez zaujimve vetry nastavaju 😀 😀 😀 , ale zaklincuj to nedelnou fazulovicou , budete sa pytat kto ma cervene ruky 😀 😀 😀

daneso
18. okt 2013

Prd je iba jeho sluzobnik 😀

irriss
18. okt 2013

@daneso Koho sluzobnik? Gulase?

daneso
18. okt 2013

@zita19 na ja som s gulasom vybavena rychly beh je zaruceny ani prdiet nestiham stoci creva a iba utekat 😀

nativanativa
18. okt 2013

@irriss
@daneso to co tu daaaavate , umiiiiram z vas 😀 😀 😀 😀 😀

daneso
18. okt 2013

@irriss ne ne predsa h...a 😀

irriss
18. okt 2013

Holky? Kdo mi pomuze najit viteze? Nechapu, jestli je to odmena nebo trest.. 😀

zita19
18. okt 2013

@nativanativa Blato na hrisku ...som si spomenula:
Mima mala tak 4-5 mesiacov, bolo strasne horuco, bola strasne nespokojna, proste som si s nou nevedela rady, od rana bucala, jest nechcela, prosto Den blbec matky na materskej. Tak som ju nechala holu lezat v postielke a sla do kuchyne. Este chvilu plakala a potom bolo ticho. Jaka som bola stastna. Ani som nedychala dufajuc, ze zaspala. Po chvil mi to nedala a sla som ju skontrolovat. Moje milovane dieta lezalo v totalne osratej postielke, veselo sa vyvalovaly v tych hovienkach a este stihlo s okakanou patickou vymalovat celu stenu za postielkou 😀 😀 😀
Zbalial som dieta aj s plachtou odniesla do vane a oplachovala hovienka. Mala ich aj v uchu! 😀

irriss
18. okt 2013

No nnevim, jak vy, ale asi jsem si vsugerovala diky Teme smrad.. 😕 😒 Prijde mi, ze je cely byt zaprdeny...doufam, ze to jde z MK 😎

zita19
18. okt 2013

@daneso
@irriss
Moj brach ked bol v tazkej puberte tvrdil, ze on neprdi to len hovno tribi pred zakrutou 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

Nasla jsem ducha Modreho konika🙂

daneso
18. okt 2013

@zita19 toto mi aj moja neboha mamina spominala ze si so mnou isla lahnut poobede tiez som mala pat mesiacov zaspala a stale ma zakrivala v polospanku. Ked sa zobudila ja povyzliekana z pancusiek a cela posrana 😀 😀 :