Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

irriss
18. okt 2013

@zita19 Nevymlouvej se, smrdi to az sem..priste na rovinu, jo? a neschovavej se za signal 😝 to je ti naprd..

daneso
18. okt 2013

Ja mam jednu prihodicku ale to je uz z pokracovania prdu o hovne... 😀 nechcem kazit 😀 😀

nativanativa
18. okt 2013

@katecameron alebo ....co si zral , tchora ?????? 😀 😀 😀 😀

daneso
18. okt 2013

@irriss no ale pokracovanie sa nevylucuje lebo kym to zaspi a lahne na lavy bok tak to budem pocut aj cez dvere 😀

katecameron
18. okt 2013

no teraz ma dziglo v makovici ze som mala kamosku ktorej syn asi ť5 rocny ked chodil na navsetevu ku staremu tak mu spieval pesnicku ! stary dedko prdiiiii na zachode smrdiiiiiii! a dedko sa furt urazil no ktovie preco 😀

bubelko
18. okt 2013

ale prispejem aj ja troskou do mlyna:
no trapne situacie boli aj u mna, posledna asi 2 tyzdne dozadu. isli sme v noci na svk a ja som soferovala. lenze je tava, som sa na obed najedla salatu z cinskej kapusty. uz po obede som pustala - no hanbila som sa sama pred sebou. a potom prisla ta cesta - no chudak muz, cestovali sme v noci, vonku cca, 5° a my ako letni blazni, kazdu chvilu otvorene okna alebo strecha 😀 😀 😀 a muz len hromzil.

a ked som bola tehu s lukasom, tak som sedela s kamoskami u nas v obyvke - ja na kresle, oni na jednom gauci a muz na druhom. kvakame, kvakame a v tom hrozny zvuk - spodo mna - akoby sa kreslo trhalo. baby sa chlamali o dusu, muz sa skoro od smiechu skotulal z gauca. nevedeli prestat a ja hladila brucho q tichucke, ze "sorry". 😀 😀 😀

zita19
18. okt 2013

@irriss hadam si namyslis, ze som sla prdiet na balkon? Do tej zimy!!! Prdim si tu. Dnes bola v jedalni hrstkova 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

@bubelko Kazdopadne jsem rada, ze jsi tu.. 😉 i jeste z jednoho duvodu..predstavim Ti tu @charlie1980 😉 nebo se znate?

Holky pomozte Charlie si prdnout tak, aby uz konecne porodila? 😀 😉
Ja ji predpovedela max, dnesek, ze porodi, ale nic ...a nemuzu si dovolit pospinit si jmeno carodejky😉
Takze ve jmenu Prdu..

zita19
18. okt 2013

@daneso fekalne prihody som uz prhodila tri, pridaj Tesime sa 😀 😀 😀

nativanativa
18. okt 2013

@bubelko si trhala kreslo ??? alebo to boli struny z neho 😀 😀 😀 😀

daneso
18. okt 2013

@bubelko pokuta za rychlost nebola vsak si sa mohla vystrcit von cez strechu len opacnym koncom ako hippies 😀 😀

veverina
18. okt 2013

Ach tento internet,co si tu cudzi ludia vsetko neporozpravaju..by som chcela vidiet,ci by ste si to povedali vsetko aj do oci,tak ale klavesnica vela znesie,ze ? 😅

nativanativa
18. okt 2013

@irriss charlie este nevyprdla nist mam pocit .... tak som dufala ze to bude 14teho ....

bubelko
18. okt 2013

@nativanativa no vzhladom na tu vahu vtedy sa cudujem, ze to to kreslo prezilo 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

@bubelko 😀 😀 😀 a vis, ze podle fotky vypadas na Damu 😀 😀 😀
Historky Te ale vysachovaly😀 😉

bubelko
18. okt 2013

@daneso za rychlost nie, ale nepotrebujem aby ma zatkli za pouzivanie biologickej zbrane hromadneho nicenia 😝

irriss
18. okt 2013

@nativanativa ne..20.teho je termin Charliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
@charlie1980

katecameron
18. okt 2013

@veverina ja ano ja som schopna hocicoho raz mi kamoska povedala pri mojich dristoch ze Jebe jebe? a ja na to TEBE TEBE 😀

bubelko
18. okt 2013

@irriss ja som dokonala dama - topanky mi ladia s kabelkou, tenisky s ruksakom, klobuk so salom, rifle s detmi. pribor viem pouzivat tiez, viem vykat aj tykat, viem kedy kto koho zdravi. ale toto vsetko ide bokom ked ide o moje zdravie 😉

zita19
18. okt 2013

@veverina Ja v pohode. S takou irriss, daneso, bubelko, nativanativa a este par sylnych invidualit z tejto temy absolutne v pohode. Obavam sa, ze my keby sme sa v krcme stretli, tak by sme sa rehotali, ze by ostatni ani sancu nemali. 😀 😀 😀

charlie1980
18. okt 2013

@irriss Si strasne zlata a musim uznat, ze aj velmi "humane" Posielam milion boztekov.
@nativanativa uz mi je ale dlho

irriss
18. okt 2013

@bubelko 😀 😀 😀 bomba..to jsme teda dvojcata taky ladim s detma a riflama...a pouzivam pribor..jen kdyz jsem nastvana na urade, tak delam, ze neumim pouzit vykani a tykani a tykani je skoro jako jim rict : jdi nekam..ale cizincum je povoleno!!zneuzivam zakon 😀 jsem zblbla, chtela jsem napsat..pouzivam zachod, misto zakon 😅

daneso
18. okt 2013

@zita19 moja kamoska ked mala tak dvadsat isli k chalanom na intraky. No nieco sa popilo a chytilo ju sranie no na zachode ten bol na izbe nenasli hned svetlo. Tak dala lyziarsku polohu vysrala sa splachla isla umyvat ruky a kamoska medzitym zasvietila . Nooo a mila kamoska sa vysrala na zavretu dosku na zachoda 😀 isli balit chlapiny a osrali im zachod teda urobila peknu kopocku nastastie ( keby bolo riedke no zbohom 😀 😀 . Nasli kusok novin a pratali hovno toeletaku bolo kusok 😀 bolo to este za komunistov. 😀 Odvtedy si pozeram ci nie je zavreta doska!!!! 😀

irriss
18. okt 2013

Miluju damy, co chodi jako Fantomas...za 5minut 12 a zacnou strilet a ofoukavat i vlastni prsty 😔

nativanativa
18. okt 2013

@zita19 minimalne rehotaliiiiiiiiiiiiiiiiiii , ja som za kazdu srandu a nehram sa na nic ..... 😀 🙂 🙂 🙂
@charlie1980 no sup sup , treba kopnut do vrtule a vyprdnut to zo seba 🙂 🙂 😉 😉

daneso
18. okt 2013

@veverina a vies ze hej aspon ja mam taku povahu 🙂

irriss
18. okt 2013

Zrejme jim budeme muset zavrit oponu a schovat se do soukromky, kdyz jim tu smrdime.. 🤐 🤐

katecameron
18. okt 2013

@daneso toto sa stalo aj mne raz ale nastastie pri cikani 😀 a doma a hlavne v noci 😀

bubelko
18. okt 2013

@veverina ved je to neskodna tema. prihody z realneho zivota, ktore sa stali snad kazdemu. myslim si, ze v skutocnosti kazdy s kamaratkami rozobera aj veci oproti ktorym je tato tema suvix 😉

zabka7
18. okt 2013

Môj kolega sa ma raz opýtal, či ľúbim svojho patrnera, a ja na to že áno. A on zase sa spýtal, a naozaj ho ľúbiš? A ja sa na neho dívam, že čo chce???? A kolega mi vraví: Už si pred sebou prdíte? 😀