Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

irriss
18. okt 2013

@zita19 Obycejna zvedavost😉 😉 😉 😉 😉 zenska samozrejme..manzel spi😉

kremy
18. okt 2013

o prdeni a podobnych tem je cely modry konik. raz sa aj jeden lekar vyjadril, ze to je tak na urovni diskusneho fora modreho konika. suuuuuuuuuuulam sa tu po stole 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
18. okt 2013

Budu se muset rozloucit i ja.. 😠 😠 ☹ pisu z detskeho pokoje a zitra je skola.. 😒 a dceru to rusi..pry moc boucham do klavesnice 😵 😵

katecameron
18. okt 2013

@daneso aj my sme skakali gumu hrali cvocky v pivniciach panelaka sme sa hrali na pivnicneho ducha chodili sme curat pod schody 😀 a mali sme hymnu svet je plyn bastarduuuuu ktory stale jebaju....vo vinici v zahradach vsade kde sa daaaaa....

daneso
18. okt 2013

@irriss dobru noc a prdu zdar 😀

irriss
18. okt 2013

@kremy Ted jsi mne dostrala..ctu: Kremy o prdeni a nez jsem to pochopila, ze jde o nick, tak jsem si malem vykloubila VOCI 😵 😵 😵

nativanativa
18. okt 2013

@daneso a stavali sme si bunkre !!!!! varili sme obedy pre babiky z hliny a travy 😀 😀 , fajcili poza roh mentolove petry - ti bohatsi mali mentolove marlborky

irriss
18. okt 2013

@daneso PRO VSECHNY a VSEM PRDUM zdar!
Dobrou!!

zita19
18. okt 2013

Prisiel mi like na 2. stranu 😀 Prdý su atraktivne! 😀 😀

natas4
18. okt 2013

@zita19 ja nosim podprdu, aby som tam aspon nieco mala 😀 😒
@irriss mam 36 rokov 6 mesiacov a 7 dni 😀 😀 😉

bubelko
18. okt 2013

@irriss dobru noc 🙂 a dobru noc vsetkym, idem preniest deti zo spalne a tiez spat. uz nevidim na pismenka 😉

daneso
18. okt 2013

@nativanativa a zo starych ponoziek som robila babike saty 😀 dostala som v septembri rifle z tuzexu na cely rok 😀 a bolo dobre... K tomu nejake fesne menzestraky a bolo. 😀

zita19
18. okt 2013

Boze to uz je jedenast! Doprdkali sme sa na 24 stranu! Ako som napisala, k tomu ma kazdy co povedat. Niekto sa bavi, niekto to taji 😀

daneso
18. okt 2013

Babule idem aj ja manzel ma zajtra berie na nakupy oblecenia a plati tak sa musim nato vyspat 😀 lenze mne sa paci asi tak jedna vec z tisic 😀 do sprdkavenia zajtra! 😀 😉

nativanativa
18. okt 2013

@daneso idete do tuzexu ??? 😀 😀 😀 😀

diusa8
18. okt 2013

zo zaciatku som sa tiez hanbila 🙂)) doma som mojich rodicov nepocula v zivote 🙂)) tak mi to prislo nevhodne 🙂)) az kym ma manzel o polnoci nemusel odviest na pohotovost s krcami v bruchu 🙂 potom som otehotnela a to uz bol problem udrzat stale 🙂 a hlavne strach zo skusenosti 🙂 tak moj manzel bol velmi ustretovy ze zacal prdiet predomnou aj on aby nebolo mne hlupo 🙂 a tak to je aj po porode malej a ta prdika z nas najviac 🙂)) takze sa na tom len zasmeje a neviem uz to vobec neriesim vzdy lepsie ako sa niekde skryvat s kracami v bruchu heheh

daneso
18. okt 2013

@nativanativa hej da sa povedat 😀 😀 do Rakuska 😀

katecameron
18. okt 2013

@daneso pozdravuje ta Danka

katecameron
18. okt 2013

inak my sme mali V Revucej cigansky tuzex to bolo napisane na kontajnery pre cinziakom 😀

nativanativa
18. okt 2013

@daneso parndorf vola 😀 😀 😀 😀

daneso
18. okt 2013

@nativanativa ano aj intersport Bruck an der Leitha 😀

daneso
18. okt 2013

@katecameron jej dakujem !!!! 😉

nativanativa
18. okt 2013

@daneso na jaaaaa , naturlich alsooooo 😀 😀 😀 , aj hainburg stihate ....

zita19
18. okt 2013

Este jeden na dobru noc:
Isli sme v robote s koleginou a este jeden pan. Bavili sme sa ani neviem o com ale zaver bol ze som povedala. Tak ty si aka rychla ako (a teraz na panovi bolo vidiet ako sa zasekol, lebo cakal "sracka") kapustnica s jogurtom (vsak som najeka dama a nebudem srackove hovno pouzivat!). Normalne na nom bolo vidno ako sa mu ulavilo a zaroven pritazilo, lebo sa neodvazil nahlas chechtat. 😀
Idem kocinky. Zajtra po gulasi vam zreferujem ako dopadol.
Dobru noc.
Zakurte si dobre pod duchnou!!!

daneso
18. okt 2013

@nativanativa tam som nebola co tam maju? Ja mam z tych tisic obchodv rada iba lyziarsko outdoorove 😀

maffianka004
18. okt 2013

Pridam sa k vam lebo tato tema fakt perfektna. Mala som frajera ktory bol tak trochu na hlavu 😀, stale som pred nim udrziavala prdiky, spociatku sa to dalo, potom som zacala mat problemy tak isto s krcamimtak som sa snazila pukat po tajomky no neslo to ale tvarila som sa ze ja nic no a ked sme sa rozisli tak mi vykrical ze prdim 😖 no a teraz mame s polovickou otvoreny vztah, v prdeni sa spolu s nasou dcerkou doplname 😀

nativanativa
18. okt 2013

@daneso ja som tam chodievala do bippy hlavne , potom na kupko a samozrejme do tej kaviarnicky cez cestu hned na druhej strane jak je kruhac

maffianka004
18. okt 2013

@katecameron aj ja som revucanka, mozno sa pozname

katecameron
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stardust
18. okt 2013

http://zdravie.pravda.sk/zdrava-vyziva/clanok/2...

Pridavam link na trochu teorie o prdeni. Vesele citanie a tie, ktore sa podujmu zaexperimentovat s postupom uvedenym na konci clanku, poprosim zverejnit vysledky v tejto teme 😀

(ja to vyskusat nemozem, lebo ma strukoviny nenaduvaju)