Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

effie81
22. okt 2013

@zita19 tu temu o mixere este nemam prestudovanu.Musim kuknut.Ale ja nemixujem,iba v parnom sparim a potom vidlickou roztlacim a hotovo.takze s mixerom nemam taketo skusenosti.

krassotinka
22. okt 2013

@aknelka85 hahahahaha jezis skoro som sa zadrhla vecerou 😀 😀 😀 😀

zita19
22. okt 2013

@effie81 vsak asi aj mna by vytalo (a jeho zo mna 😀 ), ale robi sa s nim dobre a aspon ma obcas kroti, lebo ja som obcas samovytoc 😀 😀 😀 😀

zita19
22. okt 2013

@effie81 Krkavcia mater si!!!! Bez mixera dieta krmis!!! Neriesis zvukove prejavy domacich spotrebicov na Konovi!!! Parky ani segedyn jej nedas!!! Chuda dieta, koho si to za mater vybralo 😢 😢 😢

effie81
22. okt 2013

@zita19 ale mozno v tej sukromke by sa vytiahli este vseliake historky.Ja mam este tiez nejake,ale tie nie su publikovatelne tuto.🙂

effie81
22. okt 2013

@zita19 vidis,takto dopadli moje deticky.☹ chudatka moje.Ale idem a vytiahnem aspon ponorny mixer lebo na maso ho uz budem potrebovat.Potom nahram zvuk a pridam,budem ho konzultovat s tou mixerkou.😀

charlie1980
22. okt 2013

Jeziiiiiisi, fakt, Este ani na tom j......u na tej chlpatej zadnici som sa tak nenasmiala, ako na Mixerke !

effie81
22. okt 2013

@zita19 kde je ta tema? v prvych prikrmoch?alebo hodim do vyhladavaca mixer a vyhodi mi to?

zita19
22. okt 2013

Nie zalozis aspon 10 mixovacich tem, mrkvicka, krumplicky, masko, kravickove, sliepckove... Takto to čľupoce a hrkoce, ked robim papu pre malicku.... Chcem sa spytat, robim to spravne? 😀 😀 😀 😀

effie81
22. okt 2013

@charlie1980 no tak si to fakt idem vyhladat.😀

zita19
22. okt 2013

Ktora? Mixovacia? Niekde medzi 30. a 35. stranov je link. Je tam par linkov na spickove temy na konoci. Je jedno ktory chytis, kazda ta do kolien polozi. 😀 😀 😀

effie81
22. okt 2013

@zita19 no az teraz som krkavcia matka,tak som sa tu zacitala do mixovacky,ze
ahojte, určite sa už nejedna z Vás stretla s poruchami mixérov.že mixujete papaníčko svojmu dieťatku a zrazu Vám mixér prestane mixovať a zastaví sa úplne.mnohé z Vás už určite panikárili :a čo mám teraz robiť? máte skúsenosti s takýmito poruchami? môžte tu dať rady aj pre ostatné mamičky, aby vedeli ako sa pri takejto poruche mixéra zachovať, ako ju odstrániť a ako otestovať motor mixéra na zistenie príčiny prečo nechce bežať.
mala mi tu pistala,ze bude cikat a ja som sa tak sustredila,ze som ju skoro ani nevnimala a ona si skoro scvrkla do gati.🙂

effie81
22. okt 2013

@zita19 ja tu mam preluskane temy,dost vela a teda dost bizarne su niektore..😀 Ale tuto mixovacku som akosi prehliadla.😀

effie81
22. okt 2013

@zita19 tieto poznam,ja som tu uz 5 a pol rokov,takze nieco uz mam za sebou.😀

zita19
22. okt 2013

Daj nejaku do pozornosti, mixar som nevladala docitat, to uz bolo aj na mna vela 😀 😠

effie81
22. okt 2013

oranzovy mixer ETA 0010

effie81
22. okt 2013

nts no a už idem mixovať. práve zapínam mixér.

effie81
22. okt 2013

a som hotova..😀 este je tu ten so Zanetou.

effie81
22. okt 2013

@zita19 Ale su tu uz aj ine temy o prdoch,len tie nezozali takyto uspech.Asi sa tam nedostali vhodne prispievatelky.🙂

zita19
22. okt 2013

@effie81 stratila som sa v kontexte .. 😢 Zaneta??? 🙄

effie81
22. okt 2013

@zita19 je tu jeden typek co uz zalozil milion tem a vsade basni o svojej zanete,ze preco ho nechce.Ale ma aj milion nickov,tak ho neviem vyhladat.

takyna
22. okt 2013

@erique12 proste ja nezdielam tento nazor 🙂 , mne sa to hnusi..., ja som asi starsia generacia 😉 🙂

effie81
22. okt 2013

@zita19 este su dobre aj temy,ked vycapia tehotensky test tyzden pred menzesom,ci tam niekto vidi ducha.

zita19
22. okt 2013

@effie81 a ten pupak na manzelovej zadnici? To je teda latka postavena riaaaadne vysooooko!!!! 😀 😀 😀

charlie1980
22. okt 2013

@effie81 Ale pozor, lebo ja som z toho skoro stihomaniu dostala, hotova nocna mora, lebo som to citala v noci a stale sa mi Karin vynarala. Som si hned predstavila nejaku choru matku, ktora zmixovala Karin a zmrazila ju, ze uz ani nevie, kolko ma vlastne mesiacov.

effie81
22. okt 2013

@zita19 aani nehovor,to som si pozrela vcera v noci,mala som na rukach najmensia,uspavala som ju a ked som zbadala tu rit,s tym osrstenim a ten pupak(to ani neni pupak...to je..to sa ani neda tak lahko pomenovat) zostala som najprv v takom soku.Aj som si povedala,ze ked na mna hocikedy v noci pride zracka tak si pozriem ten obrazok a hotovo,prejdu ma chute.😀

effie81
22. okt 2013

@charlie1980 kristepaneeee,to je hruza.😀DD chudatko dcerka sa len pozera,co sa stalo s maminou,preco sa tu dusim od smiechu.Ze zmixovana Karin.😀DD

effie81
22. okt 2013

@effie81 uz by si radsej mohla ist rodit.🙂 Inak poznam ten pocit,sucitim s tebou.Ja som tiez tyzden prenasala,uz mi bolo vseliako,nevedela som sa dockat kedy to uz pride.

effie81
22. okt 2013

@charlie1980 a od dnes budem mat nocne mory o zmixovanej karin,teraz si ma dostala,toto tak lahko nerozdycham.😀