Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

aknelka85
23. okt 2013

@zita19 @babaker zeny dost 😀 placem od smiechu 🙂 🙂 🙂 ja mam ohromnu fantaziu a pri predstave botanickej zahrady a lietajucich idiotov som sa az natlakovala 🙂 🙂 zazneli salvy 🙂. Pardon 🙂

babaker
23. okt 2013

@miaaa333 nie, ved im to neda, budu prispievat aj sem, nemozeme predsa pripustit,aby sa tu mixerove karinky premnozili 🙂

katka1981
23. okt 2013

@tilly, si

vehuhu
23. okt 2013

zeny dnes prdin ako diva :( zajtra mam poslednu z troch auditorskych skusiek tak na mna myslite 🙂 a potom si budem prdiet ako sa mi zahce 😀

zita19
23. okt 2013

@aknelka85 A sme na 50. strane 😀 😀 😀 😀
Este mi tak napadlo, ze chvalabohu tie "tehotne" nie su tehotne. 😀 😀 😀 😀 😀 Aspon nateraz. Ale casom sa im udari. To bude koniec... 😢 😢 😢 😢 Panenko Mario gaboltovska! Ty toto vidis a dopustis?

miaaa333
23. okt 2013

@babaker úbohá Karinka..., nebola náhodou mixérka niekedy v správach? či vážne niekedy neexistovala. 😨

babaker
23. okt 2013

@miaaa333 ja som tiez toho nazoru, ze je imaginarna...ale dnesna "tehotna s hlienovou zatkou" ma asi presvedcia, ze oni zrejme nazivo existuju 😒

daneso
23. okt 2013

Takze dnes som bola po dlho case behat 😀 Prve kolecko som sa rehotala ako kon lebo som mala drevene nohy ako Pinochio ktoru zabudol otec Geppeto urobit klby v kolenach. Moj muz si dal take to paradne tricko co ma nabehanie ale kedze pribral 5 kil tak som videla v dialke oba gulicku. Behali tam s nami este nejaky traj pubertaci. No co cert nechcel postupne ludia pribudali najme tinedzeri no a na obed boli sosovicovo- spenatove fasirky tak som musela riadne zrychlovat a medzitym sledovat situaciu , ktora zacal byt neunosna lebo som potreboval odpustat- cize Prdiet. Do toho ma chytali zachvaty smiechu no konecna. Najviac sa mi ulavilo ked som si nerusene dobehla a čupla to bola ulava.
A cestou domov co krok to prd 😀 😀 😀 Som naspat v teme 😀 😀

zita19
23. okt 2013

Moja Mima dnes dosla z dediny do Kosic, lebo ma nejake behacky po doktoroch, tak sme konecne kecali, obdivovala co babka pre Samka nakupila, pisali sme zoznam co mam este zhanat a do doho pRRRd... Ja do rehotu (dieta vobec netusi na com jej uchylna mater teraz fici) a do toh ona: Samko, sa ukludni. Prdim tu ako nevzdelanec! 😀 😀 😀 😀 😀

miaaa333
23. okt 2013

@babaker ale veď sa jej nesmej....ona má chúďatko hlienovú zátku, lebo on tak silno priráža, že mu vyteká aj z gumy. 🙄

natas4
23. okt 2013

@zita19 a dcera nie je na konovi?

zuzkat1
23. okt 2013

baby ja vas nestiham citat,len co to sporadicky
@babaker ale ta baba zo zatkou,tak ona podla realna je,ale normalna nie...podla ma tak 15 a hrooozne vela casu...

zita19
23. okt 2013

@babaker Tu som zachytila, ale ako konovi novacik som nepochopila jej potencial

zita19
23. okt 2013

Asi je, ale este sme sa nestretil 😀 😀 😀 Dufam ze neriesi bublinky v bruchu 😀 😀 Musim sa jej spytat

tilly
23. okt 2013

@katka1981 dakujeeem

tilly
23. okt 2013

@daneso haaa, ja tiez takto behavam 😀

natas4
23. okt 2013

@zita19 si sa jej nepriznala? 😀 myslim, ze u nej bublinky nehrozia, ma z domu dobry zaklad 😉

babaker
23. okt 2013

@zita19 ja som tiez novacik, nevedela som do coho idem, moj muz nechape moju novu zabavku, ale zatka dnes dostala aj jeho 😀

zita19
23. okt 2013

@natas4 Vdaaaka! Ona nema az taky talent ako ja, ale syn!!!! Boze, ked odisiel do Ciech najviac mi chybalo to ako sme si my dvaja vedeli nahravat... Chyba mi to este stale, ale uz som si zvykla 😢

daneso
23. okt 2013

@tilly najhorsie ze ma dobiehali taky 13 - rocni dvaja a vtedy to chcelo ist no musela som pridat 😀 😀 😀 darmo s prdenim clovek aj lepsie zabehne 😀

natas4
23. okt 2013

@zita19 clovek si to vyprple, po nociach nespi a oni si potom takto zdrhnu z domu 😒 ale musime im dat kridla 😉

babaker
23. okt 2013

alka221, co pridala zatkovej odpoved ma na svojom profile tiez jeden kraaasny vtip 😀 😀 😀

aadulik2110
23. okt 2013

ahojte, tak dnes odpoludnia som sama seba pochválila, lebo som stihla dočítať túto krásnu témičku do posledného komentára... toto sa mi ešte so žiadnou témou nestalo 🙂 žeby som ju takto húževnato čítala a rehotala sa jak kôň :D postupne stránka po stránke sa menili témy, ktoré sa rozoberali, ale tá hlavná tu zostáva a to je PRD :D viem,že tie príhody sa tu už v tak veľkom štýle neriešia, ale aj ja som si spomenula na jednu moju príhodu, neviem to tak farbisto opísať ako podaktoré (na ktorých sa ešte ráno šúlam), ale tu je: mali sme prvé výročie svadby a keďže sme stavali dom, tak sme chceli spojiť príjemné s užitočným a s manželom sme sa vybrali do nášho hlavného mesta - najprv pobeháme 2 veľké obchody so stavebným materiálom a pod. (nebudem menovať - náhodou ma tam niekto vtedy videl) a potom by sme sa išli do starého mesta a k Dunaju prejsť a niekam na večeru.... plán bol krásny a veľmi som sa tešila. Na obed som okrem iného jedla aj rajčinovo - paprikový šalát. Celých 90km kým sme prišli do BA mi bolo hrozne ťažko, stále som si nahovárala, že keď budem chodiť, tak sa to rozhýbe a bude dobre - prd makový. Prvá cesta v prvom obchode bola na wc a takú "sračku" som už dlho nemala. Predýchala som to, vyšla bledá z wc - ale veď si nepokazím výlet a tak hurá nakupovať... kým sme prešli všetko, tak ma to opäť chytilo a kým mm platil, ja som sedela na wc. Ako moja babka vždy hovorila: "vys...la som sa z podoby" a s úľavou som vyštartovala k autu. Tak sme prešli pol BA do ďalšieho obchodíku... už pri vchode mi zostalo divne a kým som sa stihla toho panáčika vo firemnom tričku spýtať, kde majú wc, tak už bolo neskoro - ale tentoraz to šlo vrchom. Rýchlo som si chytila ústa a vystrelila jak bomba z kanóna. Medzi dverami som rýchlo nevedela na ktorú stranu sa vydať, keď všade boli len zaparkované autá a tak som bežala k najbližšiemu plotu. Tam moja koncertná etuda pokračovala ďalšou symfóniou... vrátila som sa za manželom a začala som prosíkavým štýlom, aby sme tú prechádzku a večeru preložili na inokedy a išli radšej domov... Cestou po BA ma to ešte raz chytilo a tak sme sa vrátili do toho istého obchodu ako na začiatku a opäť som im to tam označkovala. Ešte sme ani nevyšli z BA a na poslednej pumpe sme museli opäť stáť. Kým mažel kupoval minerálku ja som sa tam prehýbala cez lavičku a nechápavo pozerala, kde sa to furt vo mne berie. Cestou domov sme ešte museli raz stáť - a keď ideme vždy okolo, tak mi to nezabudne pripomenúť. Doma som ešte bola niekoľko krát na wc aj s vedrom medzi kolenami - bola to ako príprava na olympiádu keďže wc bolo o poschodie nižšie a ku koncu som nevládala ani z postele vstať a tak vedro presťahovalo ku nám do izby... Na druhý deň som ešte mala behačky, ale už to potom zmizlo. Dodnes neviem, či to ten šalát, alebo nejaká 1dňová črevná vyróza alebo začínajúce tehu...

zita19
23. okt 2013

@aadulik2110 Vdaka za liky, udelila si mi ich koooopu 😀 😀 😀

aadulik2110
23. okt 2013

a vidím, že čo som na materskej som aj na pravopis zabudla.... takže viróza 🙂

aadulik2110
23. okt 2013

@zita19 nie je začo.... ako som čítala a každý koment, čo sa mi páčil, tak som lajkla... aspoň je vidno, že neblafujem a poctivo som čítala stránku po stránke 🙂

zita19
23. okt 2013

@aadulik2110 A stalo za to, vsak? Ja som dobehla z roboty, vyvencila psa a uz som sla na kona, ze o com sa prdi

daneso
23. okt 2013

Teraz som odpisovala na odpoved slovo predstav: najprv to bol prdstav 😀 potom prdestav 😀 a do tretice predstav 😀 😀

aadulik2110
23. okt 2013

@zita19 samozrejme.... práve toto je prvá a myslím, že asi aj jediná, ktorú som čítala od 1komentu až po posledný 🙂