Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

babaker
23. okt 2013

@aadulik2110 aj ja dakujem za lajky....dufam, ze sa na tejto teme budeme este dlho bavit 😀 bola by vecna skoda, aby tieto nase vtipno-trapne zazitky neuzreli svetlo sveta, nech sa ini pobavia.... 😀

babaker
23. okt 2013

@zita19 aj ja tipujem 😀

daneso
23. okt 2013

@zita19 jezis ty brdo to budem sledovat ja som malemu strihala tiez malicek a zrazu mi ostal cely v ruke a predstav si narastol novy 😀 😀 😀 A ze celu noc nebude spat pane boze naco si niekto robi problemy ked nemusi......ja ti poviem mne je takych ludi uprimne luto 😔

zita19
23. okt 2013

@leoamiska001 Dakujeme z 51. stany, Uz mame viac komentov ako nalepky 😀 😀 😀

zita19
23. okt 2013

@daneso Mam jej napisat, ze mne odpadol nechtik na nohovom prsteku 2 krat. Dorastol ale nie je taky peknucky ako bol pre tym 😢 😢 😢

aadulik2110
23. okt 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotne-problemy/male-bradavice-u-dvojrocnej-dcerky/
možno aj toto bude ďalší adept... a niečo z komentov:
no ani nwm z coho to moze mat..bojim sa ze naozaj mi malu potrapi a aj tak sa to vrati :( ach nezaspim :( a to striebro si si kupila sama alebo je to na recept

a ja musím dodať, že striebro sa dá voľne kúpiť aj v zlatníctve 🙂

daneso
23. okt 2013

@zita19 no mne odpadol tiez na palci svinuchu plesen som chytila niekde na kupku..... 🙂 a som tu ved nejde o zivot ide o hovno( o prd) 😀 😀

charlie1980
23. okt 2013

@babaker Porodnost v EU klesa, pretoze chlapi sa v EU deti plodit boja, aby im aspon trenky ostali, ak by sa zena zbalila. Samozrejme nehovorim o najnovsich EU statoch, kde este taketo zakony pre zeny neupravili.

babaker
23. okt 2013

@charlie1980 a ked este natrafia na taku zatkovu,co krmi deti od narodenia mixovanym segedinskym gulasom, nuz ani sa im nedivim, ze si radsej spravia na vtakovi uzol 😀

charlie1980
23. okt 2013

@babaker 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala

zita19
23. okt 2013

@babaker nema chybuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀

zita19
23. okt 2013

Prdky, hajat idem, prdkat idem pod perinu nie do gauca. Zajtra mam anglinu, tekze kym sa tu dostanem, budem 2 hodiny docitavat 😀 😀 😀

aknelka85
23. okt 2013

@zita19 ved toto. Niekto ma viac stastia ako rozumu... Inak som tak rozmyslala, ze ak sa mi podari raz byt mamcou, ci budem aj ja s kazdou otazkou letiet hned tu. Ci si ten moj sedliacky (dufam, ze zdravy) rozum nevezme dovolenku 🙂

aadulik2110
23. okt 2013

@zita19 dobrú noc a pekné prdkanie

babaker
23. okt 2013

@aknelka85 neboj, rozum nezoberie dovcu...s takym "darom ducha" sa clovek jednoducho musi narodit.....alebo ho "zhodia" 😀 😀 😀

babaker
23. okt 2013

tu sa nam nasiel vhodny kandidat partnera pre krvnu skupinu mixerovych https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/problemy-s-otcom-2/

bojujem s pokusenim odpisat do takejto temy....jaj, prsty ma svrbia 😠

vincp
23. okt 2013

Babky, nedavno ma zabila moja sestra (tiez fajnsmeker) vaznym zamyslenim: ,,Ak je poserkanie sa volanie prirody, je prd zmeskany hovor?" Skoro som mala zmeskany aj ja vtedy

aknelka85
23. okt 2013

@babaker 🙂 🙂 🙂 🙂 ale bolo by dobre, keby tieto "prudko inteligentne" zjavy boli nejak oznacene 🙂. Raz sa mi stalo, ze jedna tykva, kupovala kuracie nugetky. A pyta sa ma? Z akeho masa prosim Vas su? Ja na to - myslite KURACIE nugetky? Ze ano. Som sa na nu pozerala, ci to mysli vazne, aj som sa na nu tak milo usmiala... a ona cakala odpoved! Tak jej vravim, ze kuracie nugetky su vacsinou len z kuracieho... Skratka clovek behom zivota stretne vela exemplarov. V robote robime viacero kav. Sef bol pri kase a jedna zena, jeeeej, vy mate kavovar? (Podotykam, ze je velky ako krava) sef, ze ano. A robite aj kaaaaavu?? Ze ano. Aj zakaznikom??? A tu sef uplne zabodoval - nie, len pre zamestnancov 🙂 🙂 Sice to s prdmi moc nesuvisi ale s "plnohodnotnymi" otazkami ano 🙂

natas4
23. okt 2013

@babaker
@daneso baby a vy nejdete aj do sukromky? Sa tu sulam na vasich komentoch 😀

laila22
23. okt 2013

babay hladala som, este jednu temicku o prdoch.. pisala tam tehulka ako si prdla pred lekarom, ked ju vysetroval... Tam Vam boli take pribehy, ze mi tiekli slzy... co kazda baba prihodila, aby sa necitila trapne, ze je to normalne.. Neviem ju najst 😀

babaker
23. okt 2013

@laila22 najdi, hod link.....

babaker
23. okt 2013

@natas4 nechceme sa natlacat... 😀

katy83
23. okt 2013

dnes som nemala najlepsi den, ale tato tema pred spanim mi vycarila usmev na perach, dam ti radu....kludne si popurdaj sa ti ulavi 🙂 ci co ti ma vypucit z boku ???????? 😀 😀 😀

vincp
23. okt 2013

@laila22 hladaaaaaj

laila22
23. okt 2013

hladam baby.. Tam vam boli príbehy..🙂

babaker
23. okt 2013

@laila22 dakujeme....mame o zabavu na dalsich par hodin postarane 😀

laila22
23. okt 2013

@babaker to sa mozes tesit.. ja ked som to prvy raz citala slzy mi tiekli..

katarinka133
23. okt 2013

https://www.modrykonik.sk/forum/prozivam-to-ste...
Dobrý večer,milé dámy.Tu je téma!
Vy ste ale pekné vzorky,druhý deň vás sledujemčo ste vykuzlili z doprdenej témy, teda klobúk dole.Mám však obavy,že sa čoskoro niekto nájde a zákažu nám prdieť.
🙂