Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

babaker
24. okt 2013

@irriss 😀 priezvisko mojho mm, neviem sa dockat, ked si rypnem 😉

aknelka85
24. okt 2013

@babaker 😀 diky 🙂. som taka mala jednicka s hviezdickou v .... 🙂. vies kde 🙂 🙂 🙂

zita19
24. okt 2013

Rano som vstavala o hodinu skor ako zvycajne, ze mi treba ist z roboty na anglinu. Rano kukam na blackbery a tam mail od nasho tíčera, ze rusi dnesnu hodinu. Potesil ma naskutocne 😀 😀 😀 To ti je jedno kolko mas rokov, akonahle mas nejake skolske povinnodti, chystas nehanebne tahaky na testy, ulohy zasadne robis na posladnu chvilu, pravidelnu pripravu mas v prdeli a z odpadnutej hodibńy sa vytesujes ako opica z chvosta 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Dnes baby nam nesiel 4 hodiny system a tak som sa nudila v robote ako kon! Pri predstave ako sa tu veselo prdi ma rozdrapit islo ale nemohla som sa sem dosrat, lebo pokecy mame blokovane. Este tu bola teoreticka moznost vytiahnut siet a chytat internet z mobilnej siete. Reku skusim. Ja DEBIL som modem doma ZABUDLA!!!! 😒 😒 😒 Hodinu som zabezpecovala opravu systemu ale tie dalsie tri som mohla zmysluplne prdkat 😝 😝 Tak som sa nudila, ze som monitor utrela, pera vytriedila, utrela prech na takych miestach stola, kde ani svetlo nedosvieti 😀 😀 😀 😀
@aknelka85 A ze sme nechutne!! A aha, aj basnicku sme vyprdeli Damy!!!! 😀
Bublinky ma dostali, prdy u funologa sa necham na vikend 😝
laila22
briketa
dejnas
babaker
aknelka85
Vsekty ste bozske. Pochectala som sa dobre.

aknelka85
24. okt 2013

@zita19 milujem tvoj jedinecny opis kazdej situacie 🙂 🙂 🙂 s takou lahkostou a humorom ako vsetko opisujes... klobuk dole 😉

zita19
24. okt 2013

No mohla som aj hysak chytit a pomohlo by mi to? Inac okrem tejto skupiny nachadzam velmi malo zien, ktore to chapu. Ja som sa snazila vsetko nejak vidiet z toho veselsieho konca... Bol cas ked som robila v babinci na predaji. Tak som bola za priiisernu mater. Moje kolegine mali Milusku, Janicka, Petrusku.. Ja moje velke dieta a moje male dieta... Raz sa do mna dokonca celkom vazne "obula" kolegina, ze teda ma pouci...
Ale zacnem od zaciatku:
Mali sme raz velmi "uspesnu" zimu. Najprv si zlomila noho moja mama (uz to bolo na povezenie, lebo niekto si zlomi nohu raz za zivot, niekto si polame obidve nohy postupne a staci, lebo ma len dve nohy, ale moja mam si pre spestrenie zivota polame nohu tri krat (toto je strucny opis ako to komentovala ona)). Utekala som za nou do spitala a osetroval ju Dr. Novak (tato ososba je v pribehu dolezita!!!) Desat dni na to dosiel syn z lyzoavacky, ze ho ruka pobolieva. Kukam, vsak bodaj by nepobolievala, urcite ju mas zlomenu. Sli sme na traumacku a pan doktor Novak mal zas sluzbu. Ruka bola zlomena. Tak som zriadila lazeret doma... Presne za tyzden mi volali do roboty, ze dcera bolo NEDISCIPLINOVANA (toto zdoraznili asi 10 krat aj po telefone aj ked som da skoly dobehla, este sapon 5x, pritom ona stala za dverami, ked spoliziak "vykopol" dvera a schytala to kluckou do lakta 😝 ). Tak sme zas skoncili na traumacke u p. doktora Novaka. Osetrili, vypisali papiere a ked som ako slusne vychovana zdravila Do videnia! p. doktor povedal, ze radsej nie. Tak som mu oznamila, ze uz viac deti nemam, takze to bude v poriadku.
Na druhy den som to robote vykladala ako uplne zabavnu situaciu... Vsak som mala doma troch zasadrovanych marodov. 😀 😀 😀 A to teda, ako si moze jedna milujuca matka a dcera robit srandu z toho, ze mama a deti su polamane a mam sa nad sebou zamysliet!!!!!
Ked mi o tyzden volali decka, ze dedo spadol a mam ist pre neho na traumacku, lebo ma zlomenu ruku aj som sa uz rehotala ako debil 😀 😀 😀
A tak som 2 mesiace vysavala sadru, varila len take, co sa dalo zjest lyzicou, zohnala som detom notebook (bolo to v 95 a este stastie, ze sme jeden na oddeleni mali) aby si decka mohli tukat ulohy. A dodbes mi to pripada ako vesela cast mojho zivota. Niektora by mozno skoncila u psychosa alebo na strome 😀 😀 😀 😀

kiwi82
24. okt 2013

kto by to bol povedal, že téma prdenia je taká nadčasová 🙂 Ked som reagovala na príspevok ešte na strane č. 1 tak som ani netušila, že to s tým prdením dotiahnete ženušky až cez 50 tku :D Balhoželám, nech sa aj naďalej darí 😀 Doprdenia priatelia 😉

lili_mia
24. okt 2013

@zita19 Očakávala som, že na konci si mala niečo dolámané ty a dr. Novák by si začal myslieť, že mu nadbiehaš, ked už nemáš čo komu zlomiť, tak si si sama niečo zlomila 😀 😀 😀

zita19
24. okt 2013

@lili_mia To by ten co ich zhora strazi nedopustil. Kto by sa o nich postaral? 😀 😀 😀 Takto zodpovednost hodil na mna on on sa kochal ako to s usmevom zvladam 😝

lili_mia
24. okt 2013

@1talizmanik1 Tu sa to sem veeeľmi hodí

zita19
24. okt 2013

Joj este musim povedat, ze Miluska ma uz davno po tridsiatke a este stale v autobuse pocuvam Miluska... Miluska ma skusku z neviem coho, Miluska ma chlapca (joj ako Mluska prezila prvy sex sme sa nedozvedeli 😝 ), Miluska sa vydava, Miluske musim ist umyt okna, Miluske musim ist nakupit.... 😝 cakam ked budem pocut, ze Miluska musim babo donaosit aby moja malicku porod nebolel 😀 😀 😀 😀

zita19
24. okt 2013

Dalsia...
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/ahojte-5/
dievcata mozete mi poradit, snazime sa o babetko a posledna menstruacia mi meskala 4 dni a trvala len 3,5dna. vzdy som ju mavala pravidelne 5dni. a az na to ze mi byva cely den zle nemam inaksie priznaky.....a tehotensky test som si nerobila lebo si myslim ze nie som urcite tehotna :/ ale vlastne chcem sa spytat ci mozem byt tehotna ked som strasne zoskaredla, tvar mam samu vyrazku, co som mavala len pred menzesom,,,, ale teraz som stale akasi skareda
mozete mi poradit niekto, uz som z toho na nervy

lili_mia
24. okt 2013

@zita19 Idem si vytiahnúť pexeso, aby som jej fundovane odpovedala.

babaker
24. okt 2013

@zita19 dufam, ze jej nikto nenapise, ze jej to teraz ostane navzdy!zajtra by sme sa dopoculi v spravach o samovrazde mladej zeny 😨 😨

aknelka85
24. okt 2013

@zita19 😀 teraz som stale akasi skareda 😀 😀 😀 ja uz nevladzem z poniektorych 🙂 Ale teraz vazne - musim aj ja zalozit temu - velmi chcem babatko ale s priatelom sme odlhodobo odluceni. Myslite si, ze ked mi posle svoje spermie v obalke, otehotniem? Mate s tym niektora skusennosti???
🙂 🙂 🙂

babaker
24. okt 2013

@aknelka85 budes tehotna, a ked budes pit kakao, tak bude aj cierne! davaj si pozor 😀 😀 😀

lili_mia
24. okt 2013

@aknelka85 Veľmi chcem bábatko, ale priateľ nechce. Pri milovaní používame kondom. Myslíte si, že ked si pomilovaní schovám kondom s obsahom a neskôr si ho vlejem dnu, budem konečne tehotná?

aknelka85
24. okt 2013

@babaker ta faaaaaakt??? 😨 😕 a ked budem pozerat japonske filmy, tak bude Japonec??? 😀

zita19
24. okt 2013

@aknelka85 Ja som uz dala pozvanku na prdy, ale este by sa tam hodilo:
Neviem Ti poradit, ja som bola dost skareda, kym som neotehotnela. Este skor ako som si spravila test, mi povedali, ze aka som PEKNUCKA a uz mi to ostalo. Pri druhom BABETOCKU som opeknela este viac. Takze, neviem ci si tehu ked si zrazu spata
😀 😀 😀

lili_mia
24. okt 2013

@aknelka85 Pomoc, ved ja jedávam sushi!!!!!!

aknelka85
24. okt 2013

@lili_mia 😀 nie, lepsie bude, ked ho zjes 🙂. Ale predtym z neho nafukni poriadny balon, namaluj smajlika, aby bolo dieta stale usmievave 🙂 🙂

lili_mia
24. okt 2013

@aknelka85 Máš predstavu, koľko žien odteraz bude prehltať??? JOj ten balónik nemá chybu 😀

vincp
24. okt 2013

Baby, co keby sa ne/tehotna kocka skusila umyt? mozno opeknie.....no bezim ku zrkadlu, co krok-to prd, ci nie som aj ja nahodou....predsa len, na co test, ked zrkadlo ma doma kazdy :D

babaker
24. okt 2013

@aknelka85 jeeeeziskove huslicky...a ja som vcera pozera ten dokument o opiciach!!!ja som z toho na nervy, poradte mi co mam robit... ☹

to mu budem mixovat banany so segedinom?

aknelka85
24. okt 2013

@lili_mia 🙂 🙂 🙂 radsej si ani prdstavovat nechcem 🙂 🙂 🙂 ale zas na druhej strane, poletujuce usmievave baloniky by neboli na skodu 😉

lili_mia
24. okt 2013

@aknelka85 Inak ten balónik, nebude spermiám zle z toho prefukovania? To bude bábatko zvracať na kolotočoch?

aknelka85
24. okt 2013

@babaker nakup vela ziletiek!

babaker
24. okt 2013

@vincp zajtra budu v lekarnach namiesto tehu testov predavat zrkadielka?toto si musime dat patentovat 😀 😀 😀

aknelka85
24. okt 2013

@lili_mia nie 🙂. Zvracat bude jedine vtedy, ked zapocuje mixer 🙂

vincp
24. okt 2013

No tak som sa vratila, som stale krasna, tehotna urcite nie som :D velmi by som ju xcela vidiet nazivo...co tak trosku ponabadat kocku, aby pridala foto pred a po? mozno by nastartovala crevnu peristaltiku viacerym z nas 😎

vincp
24. okt 2013

@babaker no vyhodou je opakovane pouzitie....nezvysime teda cenu?