Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

zita19
26. okt 2013

@natas4 75°C naskladas flasky kolko vojdu, zapnes. Najlepsie vecer. Do tana vychladnu odlozis a vec vybavena. Vraj sa da aj ovocie ale to som zvladala zavarat v hrncoch. Na posladene Vianoce mi Jezisko doniesol elektricky zavaraci hrniec, tak uz som viac neskusala.

katkakovac
26. okt 2013

@hradnapani no u nas dostava nohy kadečo. Naposledy moje ružove crocsky. Muž si ich obuje a ide kuknut suseda. Ked ide naspet, necha ich dole u svokra... 😉 a svokrove papuce vzdy koncia u nas hore. preventivne si nakupil 4 pary, aby aspon jedny mal 🙂 a najlepší nástroj na zaťahovanie skrutiek je nožík. nevadí, že je občas ohnutý, nabudúce sa ohne do opačnej strany.... 🙂

zita19
26. okt 2013

@natas4 A tie teniska? Daj navod. Teda nie, ze otvorit, vytiahnut kos... Dierou dole navliect na koliky? So snurkami? Vyplazeny jazyk? Kolko stupnov?

katkakovac
26. okt 2013

K tomu používaniu umývačky a pračky. Ja som minule našla v práčke príborový nožík. Vyvarený na 60-tke a ešte voňal avivážou. kebyže som to vedela, umývačku nekupujem 😀

natas4
26. okt 2013

@zita19 snurky vyvlecem, tie perem v pracke, dam tenisky dole "hlavou" jazyk von a zapnem na kratky program...ale netusim kolko je to stupnov...pockaj idem kuknut

zita19
26. okt 2013

@katkakovac Priborovy nozik v pracke 😀 😀 😀 Musim pridat aj svoje:
Nsasa prva autonaticka praska Tatramat plnena zvrchu musela byt stale otvorene aby sa vetrala, ale stala v ptrchodnej kupelni zakazdy nikto tukol do dvierok a tie sa zavreli. Ked tak postala jeden den smrdela az az. Tak som vymyslel, ze budem podkladat wc kefu do dvierok aby ostavali pootvorene. Mali sme jednu navyse, to nebole ta v prevedzke 😀 😀 😀 😀 Az jedneho dna ked som vyvyrala olienky som pocula, ze cosi v tej pracke hrkoce... Otvarat uz bolo zbytocne, voda bola horuca. Tak som nechala program dobehnut a ked som pradlo vyberala tak som tam nasla aj tu kefu 😀 😀 😀 😀
Moj chal pma alergiu na chrom takze hodinky nenosil na ruka ale vo vreckach. Kedze ja som tej zasady, ze vrecka sa nekontroluju (ani pred pranim) ma si to spravit ten co si gate dava prat, podarilo sa mi tie hodinky zopar raz vypret. Raz vyvarit s monterkami 😀 😀 😀 😀 Kvalitne vodotesne hodinky znacka PRIM 😝
A kolko krat sme mali moherove predleo od papierovych v 😀 reckoviek ani nehovorim 😀 😀 😀 😀

zita19
26. okt 2013

@natas4 Nemusis, moj kratky ma 45, takze niet co riesit. 😝 😝

natas4
26. okt 2013

@zita19 40 stupnov

natas4
26. okt 2013

@zita19 podla mna aj do 60 v pohode 😉

natas4
26. okt 2013

@zita19 tatramatku si pamataaaaam...precestovala vzdy z kupelky na chodbu 😀

babaker
26. okt 2013

@zita19 grrrr. papierove vreckovky...ja kontrolujem pre istotu vsetky vrecka 2x a aj tak ich nenajdem...zato pracka kazdu jednu! 😠

zita19
26. okt 2013

@katkakovac A este nasypku z pracky periem v umyvacke. Pustia aj tie cierne sople z avivazoveho oddeleniea 😀 😀

aknelka85
26. okt 2013

@zita19 mojmu ujovi (turnus v zahranici) sa podarilo v pracke oprat mobil. Nastastie vodotesny. Ale bol velice so sebou spokojny, pretoze odvtedy kazdeho dobre v telefone pocul 🙂

zita19
26. okt 2013

A ruzove a zelenkave plienky... Kto ich nevyrobil? 😀 😀 😀 Otazka neplati pre jednorazovky.
Moj mato mal raz strasne pliesne na nohach. Tak sme nohy mastili kadajakymi sajrajtami 3X denne a mali sme ich aj obvyzovat. Ja som obvyzovanie vyriesila nakupom 20 parov bielych frote ponoziek a v sobotu som ich v samostatnej varke vyvarala. Jedneu krasnu sobotu sma mali 20 parov ruzovych ponoziek 😀 😀 Primotala sa jedna bordova 😝

zita19
26. okt 2013

Kocky idem si prdkat do perin... Nejak sa mi vetra hlava. Bru noc!!! 😉

aknelka85
26. okt 2013

@zita19 Dobru 🙂. A nech sa ti prisnije Robko hlavne! 🙂

zita19
26. okt 2013

@aknelka85 Mohol by 😠

aknelka85
26. okt 2013

@zita19 vajcak jeden! Kde sa tula? 😖

zita19
27. okt 2013

@aknelka85 Zas nic... Ani nahradnik.... Asi budem musiet zalozit temu "Som zuuuufalaaa! Uz druhu nac ma nenavstivil vo sne Redford. Poradte co robit aby dnes v noci dosiel?!

lulluska
27. okt 2013

Akoze smejem sa a zaroven sa cudujem. Tak chlap prdiet moze a zena nie? to je ze hovadinu. Normalne prdim grgam kedy to na mna pride a kde uz mam prdiet ked nie doma? ved je to prirodzena vec u kazdeho cloveka a ked mu to vadi tak nech skusi on neprdiet a uvidi ake to je neprdnut si. tos vse a pride mi chore ked manzelia pred sebou neprdia 🙂 pekny den

zita19
27. okt 2013

@lulluska Vitaj v klube!!!

katkakovac
27. okt 2013

nejako to tu viazne... ☹ tak som sa pohrabala v počítači a nešla som niekoľko obrázkov na tému prdenie 😉 😀

katkakovac
27. okt 2013
katkakovac
27. okt 2013

...dúfam, že ma nezrušia..... 😀

babaker
27. okt 2013

@katkakovac 😀 😀 😀

zita19
27. okt 2013

@katkakovac Aj ja.

katkakovac
27. okt 2013

e šte niečo k inteligencii niektorých žien.... 😀 vopred sa ospravedlňujem všetkým, ktorých to pohorší 😉

ivanakal
27. okt 2013

Bohovsky sa mi paci tato tema :DD sa tu rehocem az az. Moja skusenost: Ked som so svojim uz manzelom zacala chodit, bolo mi trapne pred nim prdet, aj ked jemu zjavne nie :D raz sme boli u nasich, on stal pri okne, ja som lezala na gauci, a nemohla som to vydrzat, tak som vypustala po troche takeho tichaca, aby to nepocul. No co cert nechcel, smrdelo to jak hovado. Zrazu prisiel za mnou, a pyta sa: zlatko ty si si prdla? ziadna rozumna vyhovorka ma nenapadla, tak hovorim ze trochu :D ten tam skoro umrel od smiechu, ze ho strasne stipu oci :D.. a odvtedy normalne pred sebou prdime. ved to je normalne, hadam si nenecham rebro vyklat kvoli prdu. On dokonca prdi aj pred nasimi :D (moj tato pred nim tiez, ale to je uz ina tema ) ja si pred jeho rodicmi radsej tisko poprdam v inej miestnosti....

katkakovac
27. okt 2013

a teraz ma už ozaj zrušia 😀 ale stálo to za to 😀 😉

zita19
27. okt 2013

@katkakovac Nikde nie je napisane, ze je to portal pre deti ale o rodicoch a ich detoch