Prdíte pred chlapmi?

leoamiska001
16. okt 2013

poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym

effie81
27. okt 2013

Jezis,ta v ruzovych plavkach je brutal.😀

effie81
27. okt 2013

Baby vy ste v sukromke vsetky???

katkakovac
27. okt 2013

@effie81 zdá sa mi, že áno. akurát som to našla na stránke č.45. asi treba napísat katka1981 a poprosit o pridanie

maca_p
27. okt 2013

@katkakovac ked kukam na tu iba zaseknutu pumpu v nadrzi a tasku v dverach, tak aj ja som raz bola za bloncku, na kapote som nechala mobil a penazenku a odficala... 😀
paradoxne mobil, ktory mal väcsiu hodnotu sa mi vratil, budelar nie 😀

katkakovac
27. okt 2013

ja som takto prisla o topanky 😀 som sa strasne ponahlala a nakoniec som musela ísť v teniskách a kostýme 😀

vincp
27. okt 2013

No tak k tym prdusom ma este teraz napadlo - ked mal maly mesiac, musela som prestat kojit a kedze dovtedy som odstriekavala kadial som chodila, kupil mi manzel Ricinus Communis 30 ch na zastavenie laktacie. Mliecko sa prestalo tvorit samo , za dva dni nic, takze mi ostali dve balenia skoro cele, bez 5 guliciek. Dala som ich teda na MK do bazariku a vytiahla, az sa mi ozvala jedna mamicka na kupu. Zdali sa mi nejake lahke a ked mm videl, ze sa mi nieco nezda, spytal sa, kam mu to beriem, Kedze mal nejake traviace tazkosti s hnackami, doma nemohol najst rychlo EndiEx, docital sa na nete, ze toto homeo je prave proti hnacke - zabudol, preco to kupoval, len vedel, ze to doma mame na nieco :D Za par dni vypouzival obe balenia, nechal asi 5 gulocok...no hlavne, ze mu zabralo :D

zita19
27. okt 2013

Ja som raz vencila psov okolo bloku. Ocinko niekde odchdzal s dietatkom. Odmontoval vajicko z podvozku polozil vajicko na strechu, podvozok poskladal do kufra, na predne sedadlo hodil cestovnu tasku, sadl za volant a odchadzal. Hadzala som sa pod auto aby som mu pripamenule, ze dieta ma na streche. Ked mu doslo, co mu naznacujem tak vyliezol otocil sa a oblul susedne auto. Najprv som si myslela, ze debil. Potom som ho lutovala 😝

aknelka85
27. okt 2013

@zita19 on asi tusi, ze keby sa ti prisnil, vedel by o tom cely konik 🙂 boji sa 🙂

babaker
27. okt 2013

@aknelka85 @zita19 a preco sa prisnil mne?trefa vedla? 😕

zita19
27. okt 2013

Vybera si hnusoba jedna. Kaslem nan, cakam na R.Gera. 😀 😀

aknelka85
27. okt 2013

@babaker mala si ho poslat do Kosic 🙂

zita19
27. okt 2013

Aspon si si ho uzila?

babaker
27. okt 2013

@zita19 dufam, ze sa zase nebude snivat mne, ja ho neznasam 😢

babaker
27. okt 2013

@aknelka85 tuto noc poslem Richarda.....do kosic 😀

aknelka85
27. okt 2013

@babaker keby sa ti nahodou o De Nirovi snivalo, vies kam ho poslat 😉

babaker
27. okt 2013

@zita19 mala som pred ocami tu podobu ako z fotky, co poslala aknelka, podvedomie je zvlastna vec, ze? 😉

zita19
27. okt 2013

Idem hajat dievcata. Zajtra sa uvidime. Dobru noc. Keby ste stretli Redforda, povedzte, ze ma ist do Kosic 😀 😀 😀

effie81
28. okt 2013

Ahojte Prdky.🙂
Toto je tiez zabavna tema.Paci sa mi,ked su mamicky s jednym malym dietatom hotove a zufale a na prasky a neviem co este.Ked budu mat 2-3 deti,budu hovorit,ze s tym jednym to bola prechadzka ruzovou zahradou.🙂

zuzinka1989
28. okt 2013

boze, tolko som tu zmeskala, dnes iba citam a citam....a rehocem sa ze konieeeeec 😀

zita19
28. okt 2013

@effie81 Niktorre matky si varabaju problemy 😝
Tato si pletie na seba bic a uz ju aj svaca. Skontrolovat ci je dieta v poriadku a nechat poplakat. Aspon si posilni svaly.
Dalsie robia z komara somamra a su zufale z kazdeho sopla, precuranej plienky a co ja viem coho este. Sopel, precurana plienka, upalkane dieta patria k veci. Riesia ci jeden svetrik alebo dva... No proste des a tyqe 😢 😢
Mna tie baby normalne vytacaju. Ked ich problemy citaju mamicky co maju chore deticky, co sa im narodili deticky s vrodenymi alebo vyvojovymi vadami musia sa chytat za hlavu
Viem, ze po tomto prispevku ma zazadia do kategorie "krkavcia mat" ale mozem zodpovedne prehlasit, ze moje deti mi boli a su nadovsetko. A preto, ze su nadovsetko obcas mali tvrdy rezim. Viem, ze sa to oplatilo. Prezili v zdravi aj oni aj ja. 😝

kacorka06
28. okt 2013

čo sa tuto už rieši nemá hranice 🙂

zita19
28. okt 2013

@kacorka06 myslit tuto temu alebo Kona vo vseobecnosti?

aadulik2110
28. okt 2013

@natas4
@zita19 ako tak čítam, tak vy by ste mohli spolu vydať novú edíciu knihy 1000 rád pre domácnosť 🙂
a tatramatky si aj ja pamätám.... suseda (mali sme asi 4r) k nám vždy chodila, keď sa pralo... mama nás vždy posadila na práčku pri žmýkaní - strašne sa nám páčilo ako to nadskakovalo 🙂
@katkakovac super fotky, dobre som sa zasmiala 🙂

a keďže sa tu už preberá kadečo, tak vám napíšem môj príbeh o lietajúcom kufri 🙂 bolo to v čase, keď cesta do Anglicka vyžadovala vybavenie víz na 2 ambasádach, kedy 22 hodinová cesta busom vyšla lacnejšie ako lietadlom. Túto cestu som vtedy absolvovala už niekoľký krát a nechcelo sa mi ťahať veľa vecí, tak som sa zbalila len do 1, ale za to veľkého kufra. Kufor prežil v pohode až do Londýna. Aj dokonca až do mesta kde som bývala, ale kým som sa dotrepala k rodine kde som bývala bola som svedkom, že ten môj kufor nie je celkom obyčajný :D Keďže hlavnú stanicu sme mali mimo mesta a žiadna mestská doprava v nedeľu v tom čase už nejazdila, taxík sa mi nepodarilo prinútiť, aby prišiel po mňa, tak som bola prešťastná, keď prišiel jeden diaľkový bus, ktorý mal trasu aj cez mesto. Ujo šofér mi vložil kufor do priestoru na batožinu, zatvoril dvere a spokojne som sa usadila. Vyštartovali sme a hore kopcom môj kufrík sa presunul do zadnej časti batožinového priestoru (keďže tam bol samučký). Pri odbočke a nabratí rýchlosti sa vzadu rozleteli dvere na batožinovom priestore a môj kufor vyletel kozmickou rýchlosťou von. Ja som len zvládla zajachtať, že mi letí kufor a všetci sa len udivene pozerali von oknom. Našťastie ujo šofér si to tiež všimol a tak zastal a pobral sa po kufor, ktorý pristál na kríkoch kruhového objazdu. Našťastie milému kufru nič nebolo - len sa trošku na jednom mieste odrel 🙂

a k téme: http://www.flowgo.com/funny/4259_odiferous-fart... vyskúšajte si túto super klávesnicu 🙂

zita19
28. okt 2013

@aadulik2110 Ten kufor mi pripomenul moju cestu zo sluzobky z Beleharadu. Kedze som tam sla na mesiac kupila som najvacsiu cestovnu tasku aku som nasla a nabalila hadam pol skrine (polovicu zbytocne, lebo bolo horuco a v hoteli fungovala pracovna 😀 😀 ). Ked som cestovala naspat, tak mi moji kolegovia nabalili asi 2O kil vzoriek plechov. Pliesky boli asi formatu A3 a tak som ich polozila naspodok tej cestovnej tasky a navrch svoje paksamenty. Prvy krat som sa na nej bavila, ked dosiel poslicek pri odchode pre batozinu. Vypucilo mu oci (a urcite aj prdy) ked ho dvihal na vozik. Druhy si uprdol taxikar pred hotelom. Potom v Belehrade na letisku sa teta na check-ine pytala, co tam mam, ze vazi 40 kil. A ja, ze plechy s kamennou tvarou. Ked presla cez roengen, pytala sa naco su mi. Na toto uz moja vtedajsia anglina nastacila, tak to ostalo nevysvetlene 😝 . Letela som Z Belehradu do Mnichova, potom takym malym eroplanikom do Prahy. Ked sme nastupili do litadla tak z okna som videla tych frajerov co hadzu s kuframi z vozikov do litadla. Chytil frajer muju tasku, tak akoze s prahladom, taska zoskocila z vozika sadla na runway a frajer hubou na nu. 😀 😀 😀 Urcite aj jeho prdy odisli do priestoru. Nakladali ju dvaja. Slabosi!!!! Z taxika pred blokom az po vytah som ju preniesla sama!!!! Bez prdov!!! Ale na druhy den som oznamila, ze kto chce plechy nech si pre nich k nam pride, ja ich uz viacej nevlacim!!! 😝

aadulik2110
28. okt 2013

@zita19 ty máš toľko super príbehov.... nemám síce toho veľa odžitého, ale v podstate mám "nudný" život - aj keď sem tam sa mi niečo komické stane 🙂

michellka85
28. okt 2013

baby mate tam novu inteligentnu otazku - ci sa mozu ovocne sirupy v tehotenstve 😀 😀 😀

zita19
28. okt 2013

@aadulik2110 Niektore pribehy co prezivam v aktualnom case su dobry horor (napriklad ten hnackovy tabor, to mi nebolo vsetko jedno, 38 CUDZICH deti v horuckach, niektore nedobehli, lieky, rehydratacne roztoky, dieta, zabaly, prat pradlo aby som ich mala do coho prezliect) ale akonahle to preslo, kazdy to prezil, dokonca ja ja zacala to byt sranda. 😀 😀 😀
Bola som zufala, nespala som 5 noci (teda mali sme medzi podavanim liekov pauzu od 2. do 6. ked nikto nebral lieky, inac kazde 2 hodiny niekto bral a to ked akurat nikto nemal zabaly som mohla spat) a nenapisala som na Kona o radu 😀 😀 😀 😀 😀

aknelka85
28. okt 2013

@zita19 ta teta musela na teba inak pozerat, ked si jej s kludom Anglicana povedala, ze tam mas plechy 🙂 🙂 🙂 Z cestovania mam tiez dost prihod. Bola som pozriet tetu, 22 hodin v buse a co cert nechcel, prisadol si ku mne taky veeelky ujo. Cize ani sa dat do nejakej prijemnejsej polohy, max. opriet si kolena o sedacku pred sebou, pootocit sa trochu nabok, nic. Takze ako socha celu dobu. A ujenko ako si len veselo v noci chrapal! Od zufalstva som myslela, ze si lahnem do ulicky, len nech nemam vedla seba velku motorovu pilu... Ak som spala dokopy hodinu, aj to bolo vela. A rano jeho prva otazka? Ako si sa vyspala bambulka? Asi prehliadol tie kruhy pod ocami ako platne go gramofonu a ohne slahajuce z oci. Nech zije cesta autobusom! 🙂 🙂 🙂

zita19
28. okt 2013

@michellka85 Nevraaav!!! To musim precitat. Moja tehotna dcera fici na ovocnych sorupoch!! Teda ovocnych, kupujeme tie co nemaju konzervanty afarbiva a obsahuju ovocie 😀 😀 😀 😀