Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
monyccka
16. okt 2013
@irriss nebezpecne! Bez na balkon citat, tam MOZES dat volny priebeh "pocitom" .... ja idem prikurit pod perinu, prajem dobru noc...stiahnut polky, poskladat vilie kridelka a lahnut na kvietocek....pssssssssssst......😉
pimpulienka
16. okt 2013
Nie
nativanativa
16. okt 2013
no inak v porodnici som zazila take stavy , ze ma islo roztrhnut damy .... hanba nehanba ale tak som sa isla vyprdet na hajzel , ci tam bol niekto alebo nie ..... musela som , inak by som vyletela do vesmiru z tolkej plynatosti .... a to som bola v ten den dva krat na velkej !!! ale bolo to asi treti den po porode , dovtedy som nebola na velkej , az potom hned zrana sa to nejak prudko rozbehlo a musela som utekat .... 😃 😃
sharlotta
16. okt 2013
Inak ja som tiez dost hanblivka, no zivot prinesie vselico a co teraz? V tehotenstve ani nevies jak a uz je to vonku ci chces, ci nie. Pri crevnej viroze takisto...budem sa hrat na hrdinku a skoncim na kachlickach v kupelni s rozbitym nosom?
zita19
16. okt 2013
Babenky, idem aj ja prdiet do perin. Inac, ked v robote mame nieco, co treba riesit v Statoch a u nich je hlboka noc, casto pouzivam spojenie: "Pockame do druhej, oni este prdia do perin". 😃 Som zvedava, kolko stran to bude mat zajtra. Osem od piatej do pol jedenastej. DOBRA TEMA 😃 😃 😃
nativanativa
16. okt 2013
@sharlotta ty uz chod rodit , ved teba tu vidim nejaky ten mesiac a celkom sa bavim na tvojich komentoch ....sa dost casto stretavame v roznych temach 😉
zobacik12
16. okt 2013
Prisla som na jeden uzasny fakt a to ze ked vsetci tak poctivo prdkame do perin a matracov tak tam 100% nic neprezije.Prdom zdar zajtra periem celu postel 😃 😃
sharlotta
16. okt 2013
@nativanativa provokujes? Cakam jak na spasenie...no moja dr. je az do nedele na kongrese, tak musim 4 dni teraz preckat
0silvia0
16. okt 2013
@macamac
no jednoducho že my dospeláci pred sebou neprdíme a vedieme deti k tomu, že tieto záležitosti si má vybaviť každý sám intímne bez obecenstva a napriek tomu náš syn si robí po svojom a treba mu to neustále pripomínať. Čo je na tom nepochopiteľné??? Ako som už písala, je to o vnútorných zábranách každého jedného človeka. Jeden zábrany má, druhý nemá... ešte treba niečo dovysvetľovať? :-p
nativanativa
16. okt 2013
@sharlotta a ja ze sa ti podari uz dna 14teho ako je moj syn 😉
nativanativa
16. okt 2013
@zobacik12 roztoce nemaju sancu 😃 😃 😃 , take sajby nemozu predsa prezit
dejnas
16. okt 2013
😃 😃 jaj, po čase dobrá téma, i keď aj tu sa to môže zvrtnúť na hádky :-N
my keď doma rozoberáme túto tému, vždy sa dorehoceme jak kone, to sa ani inak nedá 😃
akurát v sobotu, manžel sprchoval deti a v sprche ostala už len 5 ročná dcérka, prdla si a s úplnou serióznosťou ešte aj vyhrešila manžela: že "tata, téda, Ty si si prdol" 😃 😃 😃 nuž, neprizná to, je to dáma 🙂 😃
bayuska
16. okt 2013
heh tak citala som zatial len asi dve strany doazdu ale podla komenov usudzujem ze si aspi precitam aj zvysne 😃 ja som mala vzdy problem si prdnut alebo grgnut pred niekym, pride mi to neslusne a pred rodinou som sa hanbila... maximalne ked mi fakt ze uslo ani neviem jak, ale odkedy som s mm tak ma nejako zbavil zabran 😃 a uz grgam aj prdim ked mi pride 😛 ale len pred nim... ale aj tak vacsinou idem na wc ale ked sa mi nechce tak si dame "vojnu" 😃 hlavne po kukkurici a fazuli a tak😃 ale zas pri jedle je pre mna neunosne prdiet a jemu to nevadi... alebo ked sa rozpravame, to zas oco, kolkokrat som az vyskocila pocas rozhovoru jak som sa zlakla ze som necakala ze to pusti 😃 on sa na tom vzdy bavi.... ale co narobim, ked dobre viem, ze v noci prdim za cely den 😕 😃
clarissa
16. okt 2013
@zita19 😃 😃 😃 😃 😃 😃 Slzy mi tecu od smiechu...Inak celkovo dobra tema na pobavenie a vselijake prihody 😃
maminuska
16. okt 2013
tak ja sa snažím pred manželom neprdkať, idem na záchod alebo na balkon.
Ale tak pred rokom som mala taký trapas , že sme boli na obed v číne , kde som si dala " postne jedlo budhov " , čistá zelenina, brokolica, tofu , mrkva, kapusta opražené a k tomu ryža. Zdulo ma ako koňa.
Večer ked už sme ležali vedla seba, tak som poctivo uprdkávala pod perinou , tichučko 😃 a zrazu môj manžel sa chcel milovať, tak ten paplon sa snažil so mna stiahnuť a pritulit sa ku mne. Držala som ho ako hluchý dvere, lebo to čo by spod neho vyšlo by asi nebolo hodné dámy. Podarilo sa mi ubrániť svoju česť 😃 ale zároveň som ho upozornila že ked nechce odpadnut , nech ho nechá na svojom mieste.
Nad ránom ma manžel znova prekvapil a v tom najlepšom ako mi zatlačil na brucho sa ozval taký delobuch že až. 😃 . Obidvaja sme sa začali smiať a ja mu vravím " varovala som ťa ".
jabadaba
16. okt 2013
@sorciera24 pocuj a Ty co mas furt s tymi nohami? 😃

Inac sa tu rehocem na prispevkoch. 😃
dejnas
16. okt 2013
@maminuska 😃 😃 😃
mima4
16. okt 2013
@maminuska rehlim sa jak diva!!

😃
jabadaba
16. okt 2013
@anatalia77 vyvediem Ta z omylu draha. 😃 Si poguugli na temu kravy a produkcia metanu... 😃 😃 😃
maminuska
16. okt 2013
@mima4 teraz už aj ja , ale vtedy mi tak bolo striedavo oblačno. 😃 .
tinika
16. okt 2013
ale sa to tu rozbehlo 😃 prečitam si zajtra
tinika
16. okt 2013
@jabadaba čitala som to 😃😃
kaktusik
16. okt 2013
jeeemine to su problemy 🙂 akoze neprdime ako dive zvery, ale tak ked treba, tak treba - si nenechame boky vyvalit nie? a kolko krat sa este aj nasmejeme a mozete si mysliet, co len chcete 😃 ako hovoril moj dedko, az vtedy ide o vazny vztah, ked si partneri jeden pred druhym prdnu no :-p
maminuska
16. okt 2013
Kamarátka mi vravela že ked jej sesternicu prišiel požiadať o ruku priateľ, tak bol veľmi nervozny z toho a z jej rodiny že no proste črevá pracovali. Tak prišiel aj s pugetom a ona mu povedala že mu prichystali ako rodina prekvapenie, a že mu zaviaže oči. Tak mu tie oči zaviazala a odviedla ho do nejakej inej miestnosti , kde mal počkať. Myslel si že je tam sám tak si prdel a prdel od nervozity a aby ten smrad nestál , tak to tým pugetom za zadkom rozvieval. Keď už sa mu zdalo že je nejak dlho sám , tak si stiahol tu šatku a tam celá jej rodina užasnutá stála a neveriacky pozerala.
Nič iné ho nenapadlo len ten oprdený puget strčiť buducej svokre do ruky.
Dnes su manželia 🙂 .
tinika
16. okt 2013
@kocko ja som čitala ze aj po smrti človek ešte niečo urobi a to prdne fakt z neho vyjde vzduch este
pastelka17
16. okt 2013
@krassotinka Dakujeeeem,tak som sa nenarehotala ani nepamatam 😃 😃 😃 Predstava vevericky s otvorenymi ocami 😃 😃 😃
Jaaaj baby,niektore nemate vobec zmysel pre humor. Tak radsej nekomentujte 😉 Zivot je prilis kratky a treba si ho uzit a brat so vsetkym,co nam prinesie. Aj s prdmi trebars,ked nam ujdu v nevhodnej a nestrazenej chvili 😉
tinika
16. okt 2013
teraz rozmyslam či zadavatelka ešte čita či vie čo sposobila 😃😃
tinika
16. okt 2013
@maminuska podobny pribeh som čitala alebo vtip? ze zenu muz isiel prekvapit na narodky poslal ju do druhej izby a ona jedla na obed niečo fajne ta ksi tam uprdkavala tiez mala satku na očiach a potom zistila ze tam plno ludi 😃
maminuska
16. okt 2013
@tinika možné to je , ja to mám sprostredkovane. 🙂 .
broskilinka
16. okt 2013
🙂)))) perfektneeeee!!!!! 🙂)))

Začni písať odpoveď...

Odošli