Prdíte pred chlapmi?

Poradite prdite pred chlapmi lebo mna strasne duje boli brucho tak prdim a jemu to dost vadi neda sa to zastavit co s tym
digysa
16. okt 2013
@zita19 a @monyccka vy dve sa poznate? Vy si dobre kontrujete......to vy dve ste to rozbehli..... 😎 😃 🙂
digysa
16. okt 2013
@maminuska horooooooor!!!! Myslim, ze by sa mi krvi nikto nedorezal..... 😃 😃 😃 😃 😃
cmulinko
16. okt 2013
@digysa medzi tolkymi prispevkami nadprirodzenych bytosti som sa konecne dopatrala k tvojmu prispevku a ten ma nastastie ubezpecil,ze clovek nie je este na pokraji vyhynutia 😃
ritusuk
17. okt 2013
neprdim a negrgam pred muzom,ked som sama,tak ano,este sa na tom zasmejem,ale pred nim nie.zalezi asi aj od vychovy,nepamatam si maminu prdiet a grgat,zato ocina ano,to uz mama otvarala zhrozene balkon 🙂 inak exova mama prdela hocikedy a este si povedala aj 'nazdravie' a ja som sa citila zakazdym trapne a to sme spolu boli 5 rokov!len nechapem tie poznamky,zato ze to nerobim,nie som ziadna vila,len mi je to proste neprijemne,radsej idem akoze cikat.grgnut sa mi nejak extra neda,ale prdnut vobec nie,ja mam problem aj s toaletou,ked som na navsteve🙂 a stale mi rezonuje v hlave to,ked som pocuvala debaty chlapov,fekalny humor ano,ale ked to zacne robit zena,uz je to skor tucny kamarat.ani deti na wc nepustam,radsej boli tych 5 min.v postielke,ako kadit pri nich,ved pri troch by to bolo snad nemozne!
ruthke
17. okt 2013
@ritusuk
"fekalny humor ano,ale ked to zacne robit zena,uz je to skor tucny kamarat" - podpisujem sa oboma rukami.
S muzom zijeme v spolocnej domacnosti 14 rokov, sem- tam sa pritrafilo, ale ze by sme sedeli vecer spolu na gauci a veselo si uprdkavali - to nie. Neprajem si, aby to robil on, a preto to nerobim ani ja. Ano, su situacie, ked sa inak neda- ale to su vynimocne situacie, nie kazdodenna realita.
Jasne, ze vsetci ludia prdia atd. Nie som princezna, ani nemusim byt vzdy za peknu. Ale pre mna je to skor o SNAHE to nerobit jeden pred druhym, pokial to nie je uplne nutne. Pride mi to ako taka lahostajna lenivost.
Myslim, ze ziadna zena, pred ktorou by si muz veselo prdel na prvom rande by nebola extra polichotena tym nahlym prejavom zamilovanosti a intimity.
paloma20
17. okt 2013
@nativanativa veď tým prdením vlastne vzniká to rodinne teplo,nie???😃
stanislavao
17. okt 2013
@leoamiska001 jedzte taku stravu, ktora vas nebude nafukovat a pozuvajte Espumisan. Je vonkoncom nevhodne si robit svoje potreby pred dalsou osobou. samozrejme, stane sa, ale tak jasne, ze sa to nepatri a treba sa toho vyvarovat a vyhladat sukromie napr. toalety. to sa vstepuje uz detom, ze co sa nepatri.
natalka13
17. okt 2013
😃 nahodou super tema a tie ohlasy-ohoooo. mam dojem, ze tu mnohe asi ani nesexuju s muzom a jeho holy zadok v zivote do ruky nechytili a ostatnom ani nevravim.
nativanativa
17. okt 2013
Šak hovorím niektoré sa tu hrajú na chrumkavé.....
zuzin78
17. okt 2013
Super tema na zasmiatie 😃 😃 na tomto fore sa uz fakt riesi vsetko 😃 holky zlepsili ste mi naladu hned z rana Dakujem 😃
irriss
17. okt 2013
Dobre ranko!
Omlouvam se, ze jsem se vcera uz na Vas musela VYPRDNOUT, dostala jsem prikaz : "zhasnout a vypnout" 😉
irriss
17. okt 2013
@stanislavao
No nerikam, ze nemas pravdu, ale neverim tomu, ze by si nekdo chodil prdnout do autobusu nebo ke kase v Bille schvalne 😉
No a kdyz prijde, tak prijde, musi ven..a utikat na toaletu? To nedoporucuju, muze se Ti stat, ze pri uteku budes znit jako OHNOSTROJ!!!
pingu1
17. okt 2013
samozrejme, ze prdim. a co?
irriss
17. okt 2013
@pingu1 POZOR! Nekomu to tu hned po ranu smrdi 😃 😃 😃
sarin
17. okt 2013
jeziiiiiiiiiiiiis..... O_o
irriss
17. okt 2013
@paloma20 😃 😃 😃 😃 ze rodinne teplo!! Takze by se to mohlo doporucovat i oficialne v manzelskych a predmanzelskych poradnach 😉
No reknu Ti takovy teply "rodinny krb"..by si zaslouzil i svuj ERB ..jenze jak ho namalovat, ze? driv nez ho namalujes, tak utece 😃 😃 😃
sarin
17. okt 2013
ale tak objektivne este sme neboli manzelia ked to nastalo.... moj muz ma poziadal o ruku ked som mala salmonelozu lebo si myslel ze nedozijem rana 😃 takze uz zazil horsie ako nejaky prd pri TV 😃
sarin
17. okt 2013
osobne keby som mala za kazdym utekat na wc,... tak ma to prejde kym tam dorazim 😃 ale akoze co uz toto ma z uctou.... normalne nechapem... Manzela nadovsetko milujem a vazim si ho, ale toto je proste akoze uplne odveci spajat dokopy =-) 😕
sarin
17. okt 2013
@irriss a z teba som odpadla hned po ranu 😃 😃 fakt by ma zaujimal tvoj skutocny vek si taka zlata a humorna a optimisticka juj zbonzujem takych ludi nech ti naladu nic neskazi!! 😃
irriss
17. okt 2013
@sarin To k te ucte... 😉 Neni prd jako prd...a je tu spousty takovych, ze kdyz jsou s manzelem, tak jsou zaroven i s tchyni..znas ty typy, co jsou pod mamincinou sukni neustale.. 😉 Takze ta UCTA se vztahovala ke tchyni...ne k manzelovi..ale k jeho neodlucitelne soucasti (zadku) 😉 pardon mamince
kocko
17. okt 2013
@irriss Rodinný krb alebo ERB. Kde na tie nápady chodíš. To je pekné, že ťa humor neopúšťa. No priznám sa,že
aj z vlastných prdov si vieme urobiť srandu. 🙂 🙂

Večer som išla skontrolovať svoju dcéru ako spí. Prišla som k nej pohladkala po spotených vláskoch. Spala
tak krásne a zrazu spod paplóna, prd, prd prd. Začala som sa usmievať. Pozrela do jej tváre a na nej taký
blažený výraz, že som sa musela usmievať ešte viac. 🙂 🙂

Vždy tvrdím že prd je viac ako sto doktorov. 🙂 🙂
irriss
17. okt 2013
@sarin V posledni dobe se mne na MK pta hodne lidi na vek...a zaroven tipuje a pridava mi minimalne jedno desetileti =-)
ZA pouhych 120 hodin mi bude 42 let😉
lucinkab
17. okt 2013
@leoamiska001 ja som sa pred mojim hambila... asi rok, potom mu jeden závistlivý "kamarat" povedal že aby nezabudol, že Láska je ako prd 🙂 (jemu kazda vyprchala -sa necudujem) od vtedy ked nahodou prdnem pre M tak sa zasmejeme ze len udrziavame svoju lásku aby nám nevprchala 🙂 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sarin
17. okt 2013
@irriss 😃DDDDDDDDDDD ....
nativanativa
17. okt 2013
Šak hovorím niektoré sa tu hrajú na chrumkavé.....
sarin
17. okt 2013
@irriss ja uz som sa bala ze mi to povies v mesiacoch 😃 jak je na konovi zvykom 😃 ale tak typovala som nejak okolo priznam sa viac 😃 asi mas vela odzite a isty nadhlad to k tomu ludi vedie 🙂
irriss
17. okt 2013
@kocko
rodinne teplo ..ma predstava z "pohadek", ktera k teplu patri = KRB (a milionar se sklenickou na kozesince u nej)...nad krbem fotky dynastie a nad Kralovskym krbem ERB...
mozna slozite, ale pro mne az prilis automaticke.. 😉
irriss
17. okt 2013
@nativanativa porad opakujes tu samou vetu...prestavam ji rozumet... 😎
kocko
17. okt 2013
Moja ešte zvykne hovoriť smrádok, ale teplučko.
sarin
17. okt 2013
inak pre vsetky vily... v crevach je 90% imunity tak treba si to tam dobabrat a potom budete riesit ine veci ako smiesny prd.. na ktorom ako citam sa vacsina manzelských párov zabáva.... aj my sa bavíme a co... kopec rehotu otvorene okno pokoj na dusi, laska v ociach a smrad u predele... :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli