Prečo mám zväčšené podbruško a často močím?

emaemese
31. máj 2020

Ahojte.

Chcem sa spytat, čo by mohlo byť za takýmto zväčšeným podbruskom. Podbrusko som mala nejak zväčšené stále, ale takto ešte nie. V poslednej dobe celkom dost močím, ale zároveň som aj zvýšila svoj príjem vody.

breznica
31. máj 2020

@emaemese ja to vidím na taký 3.mesiac tehotenstva 😂🙈

danielahamar
31. máj 2020

Ak nie tehu, tak zápal, myom, intolerancia lakt., lepok, všeobecne nejaka strava, kt. zduva

emaemese
autor
31. máj 2020

Tehotenstvo nejak nepocitujem, keďže som žiadne zmeny na sebe nezastihla, či už nechutenstvo... alebo podobné príznaky... menštruáciu som dostávala pravidelne. Pri stiahnutí brucha ho mám ploché a pod... čiže tehotenstvo vylucujem.

tenerifka
31. máj 2020

@emaemese no mas ho nafuknute, tak nech ta aspoñ gyndos pozrie

danielahamar
31. máj 2020

@tenerifka a ma ho tak odspodu, tak inak ako pri strave😁

emaemese
autor
31. máj 2020

@danielahamar ono to je take... že chvíľu je take ako na fotke, chvíľu je menšie... niekedy ploche brucho

silviazlat
3. jún 2020

@emaemese určite najskôr zájdi na gyndu a keď nič nepotvrdí, potom obvodnej na testy. Ako píšu baby, môže to byť intolerancia na nejakú potravinu, prípadne zápal, alebo cista.

lizzygrant
11. jún 2020

@emaemese daj vedieť, čo to bolo zač potom, dosť ma to zaujíma

semila001
29. jún 2020

Ja som velmi mocila v 2 rokou a zistila sa mi.cukrovka typu 1 a neskor epilepsia . Odporucam diabetologicke vysetrenie .. dnes som skoncila v nemocnivi mam moc vyskoky cukor necgce klesnut som na inzulinivej pumpe mam 22 rokou radi chod cim skor

janka_01
21. jan 2023

@emaemese stará téma ale zistila si nakoniec, čo to spôsobovalo?