Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prečo sa mi ťažko dýcha?

olinaaaa
30. okt 2018

Prečo sa mi ťažko dýcha a furt pocit na nadychnutiu

beky1813
30. okt 2018

Netušíme

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Ako dlho a kedy sa ti zle dýcha?

solinkarka
30. okt 2018

Krcna chrbtica, psychicke problemy atd moze to byt cokolvek .. treba napisat viac

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@evakalna ja neviem ako dlho to je... Ale začalo to s tým ako som začala chodiť zas do prace. Niekedy to skončí samé a Potom to zas začne.. Neviem co si môžem na to dat..

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa to je psychickeho rázu. Nemáš obavy z niečoho? Strach?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda furt mam obavy a strach.. V noci sa mi to nerobí len keď sina to spomeniem cez deň tak to príde.. Co jena to to dobre.. Môže magne b6

solinkarka
30. okt 2018

@olinaaaa magnezuim, gurajacuran, medovkovy caj...

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@solinkarka ten gurajacurAn je co.

solinkarka
30. okt 2018

@olinaaaa napetie, stres, uvolnenie svalstva volno predajny

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@solinkarka je to návykové a uspava to

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa nič ti na to nepomôže. U nás v rodine to je. Je to podvedome. Neustále sa niečoho bojíš. Máš strach, keď si v prostredí s ktorým nie si psychicky stotožnená. Nevieš to ovplyvniť. Sú to také návaly, že sa nemôžeš nadýchnuť a máš veľkú ťažobu na hrudi. Píšem zle?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda píšeš dobre. Presne tak to je.. A co je na to dobre

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa zmeniť prostredie. Psychiku ťažko ovplyvníš voľnopredajnymi liekmi. Nedavas to najavo slovne. Nikomu nič nepovieš. Nesťažuješ sa. Možno sa aj v práci zasmeješ. Tvaris sa, že je všetko v poriadku. Ale tvoje telo to tak necíti a týmto ti to dáva najavo, že v práci trpíš a trápiš sa. Aj za cenu peňazí.

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda veru tak. Presne tak

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa viem o com píšem. Niekto to dá najavo tak, že niekomu vynadá, nakričí na neho, poplače si. Ty sa ako vyventiluješ? Neplačeš. A ticho trpíš. Mam pravdu?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

Presne neplacem a moj problém nepoviem nikomu

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa tak tu máš výsledok. Čoho sa konkrétne v práci obavas? Zlý kolektív? Možnosť prepustenia? Šéf? Nepíš, že nevieš.

olinaaaa
autor
30. okt 2018

Šéf.. Ale aj môj partner😰😥

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa fúha, je toho dosť. Takže aj doma to máš ťažké?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda áno ano

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Čo chceš urobiť? Zamýšľala si sa, že by si mala urobiť nejaký zásadný krok?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@evakalna a aky hmm.. Nieje to jednouche

evakalna
30. okt 2018

Máš deti? Si vydatá?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@evakalna vydatá niesom ale mame 4 rocnu dcerku

katrin21
30. okt 2018

to je uzkost... nic ine..

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa dokiaľ nezmeníš prácu a nezmení sa zároveň aj partner, tak sa to nezlepší.

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Potrebuješ oddych, úplne vypnúť, načerpať novú energiu a chuť do života. Zájdi za svojím praktickým lekárom a choď na min. 2 mesiace PN-ku. Na vyšetrenie k psychiatrovi nepotrebuješ žiaden výmenný lístok. Za 2 mesiace sa aj psychika človeka dokáže pekne zregenerovať. Teš sa z dcérky.

malinajahoda
30. okt 2018

PN nepomôže. Po 2 mesiacoch je tam, kde bola. Za 2 mesiace sa jej šéf nezmení. A partner takisto.

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Vynadal a ponizil vás váš partner.. Ale pravdu

@malinajahoda Ale predovšetkým musí nabrať silu, rozhodnosť a sebaistotu, aby dokázala uskutočniť razantné kroky vo svojom živote - odísť od partnera a potom si nájsť novú prácu.

malinajahoda
30. okt 2018

@evakalna ona nemá syndróm vyhorenia. Ak by šla na PN, mohla by poriesit partnera. Ale písala, že to nie je ľahké. Takže asi treba začať poriesit prácu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli