Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Prečo som stále hladná?

wikicinka
15. máj 2012

Ahojte baby ..chcela by som od vas radu .. neviem uz co zo sebou, vkuse mam chut na nieco, vzdy by som len jedla a jedla ..tehotna nemyslim ze som lebo som dostala menstruaciu pred 5 dnami ..alebo? dakujem za odpovede

lejduska
15. máj 2012

to či si tehotná ti nepovie nikto iba test 🙂 ale ked si mala ms tak nerieš. dolezite je aj kolko toho zjes, a ci musis stale nieco jest. co sa stane ak nenaplnis potrebu najest sa? bude ti zle? mam nieco podobne, sice jem mensie mnozstva ale velmi casto a ak som dlho hladna, cela sa trasiem. u mna je to hormonmi a trva to uz hodne dlho, to by som uz aj porodila keby to bolo tehotenstvom 🙂 a keby si predsa bola tehu, snad by boli aj ine priznaky, nemusis byt hned tehu ked si hladna.

anjelicek26
15. máj 2012

Mne cele tehu nechutilo jest, musela som sa nutit, a aj tak som dnes mamou 😅 😅 😅 Hlad/nehlad definitivne nie je priznak tehotenstva, ver mi! Miesto jedla sa poriadne napi, daj si skontrolovat hladinu cukru v krvi, ci je to v poriadku, moze to sposobit nahle navaly chuti, ked ti klesne hladina cukru v krvi..

tinki
15. máj 2012

Chuť na jedlo môže okrem iného byť aj príznakom nudy. No a ešte ako sa hovorí: "hlad je prezlečený smäd".
Takže ak máš často chuť na jedlo, začni niečo robiť, aby si na jedlo nemyslela. A ako píše anjelicek26, poriadne sa napi. Aspoň 3 dcl naraz, ale čistej vody. Lebo sladená voda môže u teba vyvolať znova len ďalší pocit hladu.
Ak si dostala menzes, tak tehotná pravdepodobne nie si. Jedenie nie je príznakom tehotenstva..

lucka1987
15. máj 2012

to veru neviem. zeby nenažranost ? prepac za vyraz... niekedy jeme z nudy, alebo len tak potrebujeme nieco zakusovat, skus kuknut par stranok o zdravej zivotosprave.. taketo chute su najma pocas hormonalnych zmien coze aj teraz ked mas MS, no ale aj vtedy ak telu chyba nejaka zlozka stravy.. spestri stravu kopou zeleniny, ovocia, a pi vela tekutin.. aspon 1,5 litra minimalne. daj si zavazok na tyzden , ze budems ujedat zo vsetkeho co vidis a namiesto toho si daj kusok redkovky ci inej zeleniny alebo sa napi..

oskvarka
15. máj 2012

ja som pazrava ked som nervozna ... alebo sa nudim...
ale tak to vyjedam aj ked hlasna niesom samozrejme...
hlad niekedy pocitujem ked som chora trochu alebo nieco na mna lezie... mam slaby zaludok a ked som hladna pride mi zle a preto podvedomo akukolvek bolest v bruchu moj mozog diagnostikuje ako hlad aj ked to tak nieje... mozno niesi hladna len si to myslis urob si pravidelny jedalny denny ritmus aby si mala istotu ze niesi hladna a ostatne casi sa mozes napriklad napit vody alebo caju...

digysa
15. máj 2012

Tento problem mam aj ja..... zasite mi usta niekto, prosiiiiiiiiim 🤐

Potrebujem schudnut

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi82
15. máj 2012

ahoj, podľa mňa je rozdiel či si hladná alebo máš na niečo chuť. Keď je človek hladný tak nie je vpohode, je nervozny a trebárs ako sa hovorí škvrka mu v žalúdku. keď má človek na niečo chuť tak nemusí byť hladný ale napríklad maškrtný. tak neviem, čo je tvoj prípad. ja som v tej druhej kategórii maškrtných 😅

merikac
15. máj 2012

no zeby si bola pazrava 😀? bez urazky, ja som 😎 ...... ale ked som zostala tehu a nevedela, som, ze som, tak som si myslela, ze mi je spatne od hladu a nasledne potom som si myslela, ze mi je spatne, ze som sa prezrala,,,,, a teraz vazne : ak mas ozaj nejaky nekontrolovatelny hlad, tak skus zajst k obvodacke, nech ti posle na vysetrenie krv 😉

lenka.s
15. máj 2012

tak toto navrhujem ako top otazku 😀 😀 😀 , nemozem sa prestat smiat 😝

igiana
15. máj 2012

Ja byvam castejsie hladna, ked sa ked jem riadne nenajem, tak potom o chvilu by som zase nieco vyjedala.
Pred menzesom a cez menzes je to prirodzene, telo sa snazi ziskat ziviny kvoli krvnej strate.

petkave
15. máj 2012

Takže takto: ja mám malý žalúdok. Veľa stravy sa mi doňho na jeden šup nezmestí. Takže musím jesť častejšie a v menších porciách. Moje okolie má teda pocit, že "žeriem" vkuse 😀
A špeciálne pre @katren: mám dokonca malú kapacitu mechúra (to mi akože origoš diagnostikovali), takže musím chodiť častejšie cikať... Moje okolie má teda pocit, že "čúram" vkuse 😀

A rozmýšľam, čo iné by som vám ešte o sebe prezradila 😀 😀 😀

izabelkas
9. mar 2014

Ja by som tiež furt vyjedala, ale bojujem s tym. Da sa to. Hlavne ak si zostavis super stravu z ktorej ti nebude kolisat cukor v krvi ale jeho hladina bude stabilna a potom sa treba niecim este zamestnat.

lia09
10. mar 2014

tak ja ked sa rano naranajkujem,uz o dve hodiny mam krce z hladu.Akokeby som nejedla cely tyzden.Nechapem tomu.Vecer to iste,najem sa a potom kazdu chvilu nieco davam do ust,lebo inak mam krce a to dost hnusne.Nemoze to byt neakym parazitom?

mylove321
16. mar 2014

ja ked mam pred mrchou neviem sa dozrat aj ked cely mesiac jem pekne.
neviem sa vtedy ovladnut vobec.
ale je to fakt hrozny pocit straty kontroly, najradsej by som tu mrchu stratila navzdy aby som to nemusela prezivat.
ale ma prekvapuje ze to takto riesis po 5 dnoch.
ja by som to riesila po mesiaci konstantneho hladu a nie ze 5 dni som rozozrana.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli