Pred dvomi týždňami mi odstránili maternicu a dnes som začala krvácať

katkka08
7. júl 2020

Žienky prosím vás krvácala niektorá po operácii maternice ja som druhý týždeň po operácii maternice a dnes som začala krvácať a bolesti v podbrušku ako počas menštruacii,čo mám robiť

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkka08
autor
7. júl 2020

@viestta čo to môže byť

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katkka08
autor
7. júl 2020

@viestta ešte som doma, prestala som krvácať ,ale taká bolesť v podbrušku ešte je

janajanajana
7. júl 2020

Ahoj, áno cca 10 deň po operácii som začala krvácať, šla som do nemocnice, zastavili to tamponádou, pustili domov s tym, že v prípade silného rozkrvácanie ihneď do nemocnice a samozrejme kľudovy režim, na druhý deň som bola na kontrole a bolo to Ok. Určite skočiť do nemocnice, i keď to nemusí byt nič vážne.

katkka08
autor
7. júl 2020

@janajanajana Ahoj začala si krvácať z ničoho nič,či si niečo robila, alebo zdvihla

sim_sis14
7. júl 2020

@katkka08 dúfam, že si išla do tej nemocnice, nechcem ta strašiť no hocijaké krvácanie po operácii nie je v poriadku dokonca ani keď krváca len vonkajšia rána po sítí je zle.. A krvácanie ti mohlo zastaviť aj nejaká zhluka krvy no do brušnej dutiny môžeš krvácať tak ci tak hlavne keď máš bolesti!!

iveta6868
23. júl 2020

Ako to dopadlo? Dufam, že ste v poriadku. Aj mňa čaka operacia a mam z nej veľky strach.