Previs nad pupkom po operácii pupočníkoveho pruhu

katuskaa2
24. mar 2021

Ahojte má niekto skúsenosť s tým že vám ostal previs nad pupkom po operacii pupocnikoveho pruhu a ze sa to nestiahlo (pred operáciou som to nemala) 😐

kittykat22
24. mar 2021

@katuskaa2 a ako dlho si po operacii?

katuskaa2
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katuskaa2
autor
24. mar 2021

@kittykat22 vo štvrtok bude tyzden

kittykat22
24. mar 2021

@katuskaa2 to je malo 🙂 po opracii je vzdy opuch, zadrziavanie vody a hojenie. Musis pockat aspon mesiac - to sa spravi 🙂

katuskaa2
autor
24. mar 2021

@kittykat22 HM myslíš i keď neviem no šak posud sama pred tým som to vôbec nemala neviem či je to tým že mi sil pod pupkom

kittykat22
24. mar 2021

@katuskaa2 vydrz, je skoro. Urcite sa ti to upravi.

brona235
24. mar 2021

Ja som 7 rokov po laparoskopii zlcnika a mam vlnu stale... A ovela vacsiu ako ty... 😭🙄

katuskaa2
autor
24. mar 2021

@brona235 takže sa ti to nestiahlo ?ako najviac sa toho obávam.ze príde leto a bude sa to len zaparovat

brona235
24. mar 2021

Ja som bola hospitalizovana so silnou pankreatitidou a schudla som za 17 dni 11kg. Takze sa mi nestihla stiahnut koza a 2 mesiace na to som mala operaciu. Tak ja si myslim, ze kvoli tomu mi ti tak zle zasili...

brona235
24. mar 2021

Ale v lete s tym problem nemavam vobec. Toho sa bat nemusis...

katuskaa2
autor
24. mar 2021

@brona235 bože fu tá veľa a nerobí ti tá koža problémy?tá ako ja nechápem zas z kade sa nabrala či zato že rez mi spravil dole a nie hore ako som myslela že budem mať kto vie

brona235
24. mar 2021

Ale podla fotky to nemas az tak moc. Ako pisali baby vyssie, este si kratko po operacii. Moze sa to kludne dat dokopy...

raffaella
24. mar 2021

@katuskaa2 mne sa to tiez spravilo po laparoskopickej operacii, rez som mala nad pupocnou jamkou. Jazva mi to dokonca este casom zhorsila. I ked nemala som to take dlhe ako ty, ja som to mala na dlzku asi 4 cm, nad tym som mala este piercing. Ja som sla na plastiku je to jednoduchy zakrok v lokalke, kde plasticky chirurg kozu vyrezal a zasil.

katuskaa2
autor
24. mar 2021

@raffaella takže si mala ďalšiu jazvu či....a spravil ti to tak že v ten deň si šla aj domov? Cenovo si koľko tak cca platila ďakujem ako jasné počkám šak ešte ani týždeň neprešiel ale nevyzerá že by sa to malo stiahnuť no uvidime

raffaella
24. mar 2021

@katuskaa2 ano, jazvu mam, ale velmi slabu. A tym, ze to robil plasticky chirurg tak je velmi pekna, oni siju uplne inak ako klasicki chirurgovia. Normalne som sla domov, to je zakrok v lokalke, ako u zubara. Cenovo to ma kazda klinika inak, ja som bola v Interklinik lebo som tam bola na inej opke predtym a amala som zlatu kartu, cize aj cena bola skor taka symbolicka, tusim okolo 150 eur. Ale to bolo pred asi 3 rokmi uz.

kikuta
24. dec 2021

@katuskaa2 ako to máš teraz? Pruh nemáš? Mne robili taký istý rez ale zdá sa mi že pruh tam je síce menší ale je som z toho nešťastná naposledy mi povedal že tukova gulička možno ale pochybujem cítim že je to to iste … mám ti asi 2 cm nad pupkom

katuskaa2
autor
24. dec 2021

@kikuta ahoj nie nemám mám to ok prečo myslíš že máš pruh zas koľko máš od operácii?....ja som tak bola tuším 2-3 mesiace po operácii za chirurgom či nemám tiež naspäť pruh cítila som tam tiež také ako guličku a pevne na dotyk ....a mala som to ok vravel že je to tá plastika čo robil že keď začnem cvičiť dychové cviky na diastazu tak by to malo povoliť a mal pravdu je to ok

kikuta
25. dec 2021

@katuskaa2 no mne sa to nezdá idem o pár týždňov na kontrolu a chcem začať tiež dychové cviky kvôli diastaze mám hrozné to bruchu totiž mám 53kg ale brucho otras

katuskaa2
autor
25. dec 2021

@kikuta vidno ti že máš diastazu? ...pri toľko kg ti vidno brucho

kikuta
26. dec 2021

@katuskaa2 možno až tak nevidno bežne ale keď si ľahnem tak to poriadne cítim a neviem či je to možné ale mám pocit že sa mi to ešte zväčšilo necvicila som kvôli pruhu lebo má to bolelo ale dodrbali celu operáciu neberie mi to hlava ako mi to zoperoval keď to tak stále mám aj mi to už vidno …. Zbytočne som pod narkozu šla

katuskaa2
autor
26. dec 2021

@kikuta fuuu tak to kde si bola operovana?

kikuta
27. dec 2021

@katuskaa2 súkromne v Revive BA teraz kvôli tomu že to je všetko pozastavené a neoperuje sa a mala som to už bolestivé tak som sa narýchlo rozhodla pred sviatkami a normálne mi to rozum neberie takto to dopackať

pancetka
11. feb 2022

@raffaella prosím ťa a kto to vyzerá u teba teraz po tej plastike. Tiež nad tým uvažujem, lebo mám dosť kože nad pupkom, ale nechcem ísť na abdominoplastiku lebo inak mám brucho ploché

pancetka
11. feb 2022

@pancetka nie kto ale ako tam malo byť