Pri nádychu cítim Savo

silvinuska
9. júl 2013

Ahojte, okolo 19:00 som pucovala vanu samozrejme so savom lebo bol tam neidentifikovatelny cierny flak. Tak som zacala tym flakom a potom neviem co ma napadlo ale presla som celu vanu so savom. Zo zaciatku to nesmrdelo nejako extra, dvere som otvorila z kupelne. Toto cele mi trvalo 10-15min. splachla som vanu s este jednym uz vonavejsim prostriedkom a bola krasna snehobiela. Len ze, okna som pootvarala v byte aby sa vyvetralo. Sla som so psikom lebo pri nadychu som citila savo tak reku idem sa vyvetrat na cerstvy vzduch. Preslo uz dost hodin, v byte nesmrdi savo doteraz su okna otvorene lebo je teplo ale ja stale citim pri nadychu savo😀 aj vonku to tak bolo☹ hlava ma kusok len boli nic extra. Mozem z toho nieco mat?☹ vzdy pouzivam savo s urcitou vonou co dostat klasicky v obchode ale tentoeaz doslo a nasla som to klasicke zlte (smradlave ☹... ) Neporadite mi nejako co s tym nosom? Uz je to menej co citim pri nadychu ale stale ho citim vrrr☹ nabuduce asi s rúškom na ustach a nose budem pobehovat po kupelke lebo toto uz nikdy nechcem zazit☹ no fuj☹

acer11
9. júl 2013

aj mne sa to stáva...prejde 😎

miok
9. júl 2013

viskusaj obycajny ocot. ide o to,ze tu bol davno pred SAVOM a je aj lacnejsi. A naozaj pomaha 🙂 .

sense
10. júl 2013

@silvinuska ako radi miok....pouzi ocot - najlacnejsi vsestranny velmi ucinny prostriedok

grettka
10. júl 2013

mas podrazdene cuchove bunky, bude to par hodin trvat nez to prejde
nabuduce si dvaj pozor a bud savo nepouzi alebo radsej ten ocot, je fakt lepsi

marianna1985
10. júl 2013

vznikol ti chlor preto ti bolo tak blbo, to sa stava, nieje dobre kombinovat, ak ti to dnes neprejde ani dnes chod k lekarovi, ja som raz mala takyto stal dali mi infuziu a sup domov.

silvinuska
autor
10. júl 2013

Dakujem krasne za odpovede. Nabuduce vyskusam ten ocot😉 uz mi je lepsie, v noci to bola hrôza☹ rano este kusok hlava bolela ale preslo to po tabletke. Este raz dikicko vsetkym🙂

grettka
11. júl 2013

este jedno upozornenie, toto sa ti moze stat aj vtedy, ked sa napriklad ocitnes vo velmi silno zafajcenom prostredi, kamos bol na jednej akcii, zial vo fajciarskom podniku a mal tak podrazdene cuchove bunky, ze to citil niekolko dni v nose.