Priateľ má zápal okosnice

wejuska1230
20. sep 2017

Ahoj chcem sa opýtať priateľ má zápal okosnice ... Neviete mi na rýchlo poradiť čo je na to dobre??... 🙏

sasanja
20. sep 2017

Antibiotika

hors
20. sep 2017

Ja som to mala boles ako svina ale len antibiotika nic ine to mu zubar predpise a tak za 2 dni je dobre.🙂

wejuska1230
autor
20. sep 2017

Keby sa nebál zubárov... On má s nich traumu... Ale nemá na výber...😒

mathia888
20. sep 2017

Pomôže iba zubár.. Ja som to tiez mala a mam hrozný strach so zubára ale musela som to prekonať lebo ta bolesť bola strašná...a po návšteve pohotovosti prišla úľava... Nieje to sranda treba to riešiť..

wejuska1230
autor
20. sep 2017

Ja viem... Lenže u nás robia zubná pohotovosť do 19... A jeho to začalo bolieť o hodinu neskôr a do rána musel trpieť....

cristi
20. sep 2017

tak bud bude nadalej trpiet v bolestiach,lieky od bolesti nie su riesenim, alebo pojde k zubarovi a nasadi mu ATB,tu konci kazda sranda...🙄

wejuska1230
autor
20. sep 2017

Ono to je najhoršia bolesť... A daj sa na to aj umrieť.... Ale tak lepšie je ten doktor ako sa dopovať liekmi ..😵

terezka1947
20. sep 2017

@wejuska1230 ako vies,ze ma zapal okostnice,ked u lekara nebol????
a jasne,ze sa da aj zomriet ako na kazdy zapal...zklad je lekar a atb

mathia888
20. sep 2017

@wejuska1230 ako ste dopadli?

smutko4
20. sep 2017

Vyskúšajte do úst klinček na varenie, čo sa dáva aj do vína a medovníkov, treba rozcmulat a potom priložiť na boľavé miesto a nechať pôsobiť aspoň 30 minút, recept starých materi, klinček obsahuje látky proti zápalu i bolesti. Overené funguje, ale lekár ráno určite.

mamaaaaaaaaaaa
20. sep 2017

Ahoj. Ja som to mala tiez. Preslo mi do aj do čelustnej dutiny. Rano som vstávala s hnisavými očkami, čo som ich nemola odlepiť a boleli ma uši. Prírodna liečba cesnakom je najlepšia. Od vtedy som nebola chorá. Doktor mi predpísal na to 10 atb v poradi za rok co som bola cely rok chorá. Ani som si tie atb nevybrala. Nadparovala som sa nad kamilkami (hrôza) cumlacie pastilky od dr mullera som cmulala a teplo cajik pit vetrat miestnost aj za pritomnosti choreho cloveka.

Od vtedy som nebola chora a modlim sa kazdy den za to aby som ani nebola.
Ale ak je partner za atb tak jedine k lekarovi. Vela stastia.

wejuska1230
autor
21. sep 2017

Tak včera bol u zubára a mu v tomto vŕtal a dal mu tam nejaký tvrdnúci gél a aj tak ho to boli ani atb..ani nič.. a nevie čo ďalej dookola brat tabletky od bolestí nieje riešenie... A najhoršie je to že chcel aby mu ten zub vytrhol a na zubnej pohotovosty mu povedal že on také veci nerobí.. asi tak...

terezka1947
21. sep 2017

@wejuska1230 a jeho zubarci zubarka?lebo na pohotovosti riesia iba narychlo veci....potom uz treba ist za svojim zubarom...zajdite za nim,ked boli....niekedy chvilu trva,kym sa zub ukludni,ale urcite zajdite za svojim zubarom

wejuska1230
autor
21. sep 2017

Nevieš náhodou či môže normálne na tej strane jesť alebo ako..?

nanulka24
21. sep 2017

Bez rontgenu si zubar nedovoli zub vytrhnut. Prva pomoc pri bolestiach alebo fistulach je cesnak. Prilozit a nechat na tej strane kde boli zub. A hned ako to bude mozne ist k zubarovi. Zub je jediny organ ktory sa sam nevylieci. Presla som si tym, viem ako hrozne to boli.

terezka1947
21. sep 2017

@wejuska1230 píšeš len stroje info....na pohotovosť ísť nestačí...manžela pošli za vašim zubarom,ten zub bude liečiť ďalej.....

mathia888
22. sep 2017

Ano na pohotovosti zub nevytrhnu to je pravda..zubar musi zistit ci tam náhodou nemá hnisavy vačok a ak ho má tak zub musi ist von..mne ho tiez vytrhli..

michal2233
17. aug 2021

Neviem či mám zápal okostnice lebo ma boli zub ale nie veľmi je to taka slabá bolesť ale jednu chvíľu ma boli celá spodná čeľusť