Priberanie za ntidepresív. Ako to obmedziť?

philadelpia
31. okt 2019

Chcela by som sa spytat ci sa pribera z antidepresiv.
A ako to obmedzit?
Nechcem drzat drasticke diety a aj som zaradila rychlu chodzu a nedari sa mi stopnut vahu.

kendova_anna
31. okt 2019

@philadelpia ano z toho sa pribera dost, nebrala som, ale pocula som od viacerych, ze po takejto liecbe dost pribrali..

lucia851
31. okt 2019

Ahoj ja beriem tiez antidepresiva a dost som pribrala.ja sa snazim aj menej jest ale aj tak priberam

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
31. okt 2019

Ja som bola chuda ako prst a odkedy beriem antidepresiva tak som pribrala uz 40 kg.Vobec sa necitim zivsie je jedno ake ad som mala furt som ospala z nich

zdenusa4
31. okt 2019

@philadelpia som rada, že som sa vždy dostala z problémov bez toho, ale tiež som mala na mále, ale našťastie som sa pozbierala, držím vám palce..

hvolkovamirka
31. okt 2019

aj ja som pocula ze sa z nich velmi pribera, skus sa obratit s tymto problemom na doktora a mozno na nejakeho vyzivneho poradcu, ktory ti bude vediet nastavit jedalnicek tak, aby si az tak moc nepriberala.

natassha1
31. okt 2019

hej antidepresiva mozu sposobovat priberanie ale zase na druhej strane ide teraz o tvoje dusevne zdravie a to ze priberies par kilo nemusi hned znamenat, ze budes chora fyzicky, snaz sa citit prijemne tak ako si, vela sa hyb, papaj zdravo a bude dobre uvidis

mogaa
31. okt 2019

@philadelpia zo žiadnych liekov ako takých nepriberieš....sú akurát lieky ktoré podporujú chuť do jedla ....priberáš pokiaľ je kalorický príjem dlhodobo vyšší ako výdaj.....to je ako keď niekto povie že v prechode sa priberá.....človeka v prechode ovplyvňujú hormóny,ale vekom sa spomaluje metabolizmus takže aj príjem sa musí automaticky znížiť....

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz