Priehľadný výtok a chuť do jedla. Z čoho môže byť?

milagrosss20
1. feb 2011

Ahojte baby....Rada citma vase prispevky su velmi poucne.No len mna co trapi su iste veci.Viem ze by som mala ist k lekarovi ale nie som v blizkosti neho....Mam taky problemik ze mam strasny vytok...Poslednu ms som mala 17.1. a ako mi skoncila o sedem dni tak potom som mala hned take divne vytoky...je priehladny a niekedy sa mi stane ze je taky biely.Ale nic ma nesvrby a nic podobne.Ale takto vela som nemala nikdy,,,,a potom aj neviem mam taky divny puch v ustach...aj ked si umyjem x krat usta tak vzdy to citim...a pritom mam vsetky zuby v poriadku....a potom co som si vsimla je ze dost vela jem..rychlo vyhladem a jem co mi pride na oci...napr.vcera som si kupila vafle ovocko a aj slahacku...no a toto som jedla prvy krat....nikdy predtym som to nechela ale vcera ako ked som to uvedela tak hned som si to kupila....A teraz pride otazka maly ste niekto s tymto skusenosti alebo niekomu sa to stalo????prosim co najviac komentarov a dakujem velmi pekne.Pekny den

riana12
1. feb 2011

@milagrosss20 priehladny vytok alebo vela vytoku moze byt hlavne v suvislosti s ovulaciou, ak ta netrapi svrbenie, palenie alebo bolest, tak zostan vklude...
preventivne, ak by si sa obavala mykozy, kup si v lekarni nejake probioticke cipky... kludne mozes takuto kuru vybrat raz mesacne 🙂
ak mat divnu chut v ustach - mozes to mat z urciteho jedla, ktore ti nesadlo na zaludok a ty to mozes citit takto... alebo ti mohlo troska zakrvacat dasno...
divne chute - mozno len telo si teraz ziada vela papat 🙂

a MS si mala normalnu, tak ako obvykle?

milagrosss20
autor
1. feb 2011

riana-ano ms mam pravidelnu na minutu by som povedala...a ten cudny pocit v ustach je uz dost dlha....a ten vytok ma vobec netrapi len to ze ho mam akosi velmi vela ako obvikle....a telo si fakt robi somnou co chce lebo cely mesiac som mala take stavy ze fakt.....

riana12
1. feb 2011

@milagrosss20 s vytokom si nerob starosti... pokial je s nim inac vsetko v poriadku (len to mnozstvo ta trapi), tak je vsetko ok... vytok mava kazda zena, len niektora velmi malicko ina stale... ja ho mavam tiez stale a niekedy fakt velmi vela...

spominala si, ze k dokimu nemozes, mas ho daleko od bydliska ci nie si doma?

a kedze si v kategorii tehotenstvo, napadlo ta v suvislosti so vsetkym, co mas, ci by to nemojhli byt aj tehu priznaky? bo v tom ti najistejsie hned poradi tehu test... keby si mala aj kedykolvek inokedy pochybnosti a pod. 🙂

milagrosss20
autor
3. feb 2011

@riana12 ved ano mam tu forum ale to len tak som dala,,,nevedela som kam to mam dat a fakt su taketo veci aj tu pisane....no a potom nemyslim ze som tehu pretoze s priatelom teda on si dava fasa pozor takze tak...

riana12
3. feb 2011

@milagrosss20 ved ja sa nehnevam, ze si to dala do tehu fora... 😉 len ma napadlo napisat ti to, lebo som si nebola uplne ista, ci aj na tehotenstvo nahodou nenarazas 😅

juliap
3. feb 2011

@milagrosss20 aj ked pises, ze si daleko od dr. ak by ti stavy co popisujes, pretrvavali, vyhladala by som radsej odbornu pomoc, tie priznaky totiz mozu znamenat aj zacinajucu cukrovku, pri nej moze byt na zaciatok divna chut v ustach, vytoky, ktore nie su opodstatnene nejakou mikozou, vacsia, alebo naopak slaba chut do jedla ... tak ak si nebudes ista, naozaj dr by ti urobil adekvatne vysetrenie na zistenie pricin, lebo mozu vsetky tvoje problemy suvisiet ale nemusia

milagrosss20
autor
4. feb 2011

fuha tak to ma ani nenapadlo aby som mala problemi s cukrovkou...nikdy som s tym nemala problem...no fakt budem musiet ist k tomu dr ale neviem ani sama kedy...uz od zaciatku roka mam problemi...jak s crevami tak aj teraz s tymto a ktomu mi zacalo byt aj zle nejako,,,fajcim a po cigarete mi je zle na zvracanie...ale mozno je to len nejaky virus...alebo mozno aj s toho ze som prisla o pracu a vsetko sa nejako na mna vali a to moze tiez byt na vine nie? 😅