Priesvitný výtok a bolesti v podbrušku

janinka55555
27. okt 2014

Dobry uz asi od maja mam biely vytok priesvotny ale obcas je aj kremovy stalo sa ze uz bol aj ako hlien s krvou . Mam bolesti v podbrusku a je dost nafuknute . Bola som aj u doktorky ale ta mi povedala ze niesom tehotna robila som si aj testy a vysli negativne . Kramy mavam pravidelne co to moze byt? Prosim o rady

nykushka
27. okt 2014

moze to byt infekcia, zapal abo nieco podobne. Doktorke si tie vytoky spominala?, ona by mala vedet urcit o co ide.

olivia6
27. okt 2014

mozno mas telo zanesene plesnou Candida albicans. Popatraj po priznakoch a liecbe - detox. Google.

janinka55555
autor
27. okt 2014

Ano spominala som jej vsetko ale to zvecsene brucho ma znepokojuje :( a mavam aj zapchu

nutrimas
28. okt 2014

@janinka55555 moze to byt podla priznakov aj zacinajuci zapal, mykoza a pod.Zo stravy uplne vylucte kravske mlieko, lepok, biely cukor (nafukovanie). Zdrave nahrady - brezovy cukor, rastlinne mlieka, bezlepkove druhy muk. Do jedalnicka doplnte vela vlakniny, ovocia, zeleniny, orechov, semien - velmi dobre na urychlenie metabolizmu a na zlepsenie vyprazdnovania su napr. chia semena, konopne, lanove semena.
Velmi vhodna by bola celkova ocista, vyprazdnenie najmä hrubeho creva - detoxikacia. Okrem prirodzenej detoxikacie stravou je velmi napomocna aj chlorella.
Väcsinu spominaneho najdete v nasej ponuke, radi Vam pripadne poradime.