Príšerné bolesti hlavy

Ahojte. Už som zúfala, dlhodobo trpím bolesťami hlavy.....už ma to trápi pár rokov ale prichádzalo to v takých intervaloch (zvykla som mať aj pár mesiacov pokoj). Odkedy mám však malého (2roky) mám pocit, že ma hlava bolí už každý deň a táto bolesť ma úplne paralizuje od normálneho života. Bolí ma vždy ľavá strana hlavy, predovšetkým vzadu, bolesť prechádza do spodnej sánky (už mi vytrhli kvôli tomu aj 3 zdravé zuby) a niekedy prechádza až do tvárovej časti (trhá mi lícom až ku oku a nosu). Obehala som už X lekárov ale všetci mi dajú len nejaké oblbováky od bolesti, ktoré akosi vôbec nezaberajú a už vôbec neriešia môj problém. Hrozne ma bolí aj krčna chrbtica a pred pár dňami sa mi nad ľavou kľučnou kosťou urobila taká akoby tuková hrčka. Dnes som bola u lekára tak mi vzal krv. Už som fakt zúfala a hrozne sa bojím. Nemáte niektorá prosím podobnú skúsenosť alebo mi neviete poradiť? dakujem
sisaha
23. okt 2013
@lukihomamina robili ti MRI hlavy? Ak nie, tak ziadaj od neurologa...
kiki68
23. okt 2013
presne,MRI,aby tam nieco nebolo...radsej mat istotu,do coho nevidis,hladaj dobreho neurologa,co Ta tam posle co najskor.
lukihomaminaautor
23. okt 2013
no baby magnetickú rezonanciu mi robili práve minulý týžden, výsledky mi prišli domov...u lekára som zatial s nimi nebola, lebo sa dlho čaká na objednanie ale čo som vyčítala zo správy, tak tam nič nenašli.....
michellka85
23. okt 2013
tazko radit, to je problem pre lekara, musis si najst naozaj dobreho neurologa, ja si osobne myslim, ze to bude z chrbtice, mozno z krcnej.. ale ked to trva dlhodobo, tak sa to bude zrejme aj dlhsie liecit, urcite s dobrym fyzioterapeutom.. vela stastia 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli