Príznaky a priebeh koronavírusu

matafri
20. mar 2020

Ma niekto z vas alebo vasich blizkych potvrdeny koronavirus ? Ake mate priznaky priebeh vas vek? Zaujimaju ma a urcite aj vela inych ľudí realne pribehy a priebeh ochorenia, nie len vseobecne clanky na internete alebo v spravach. Poprípade ako sa liecite? Čo pomaha? Dakujem

lucka1222
21. mar 2020

Tiež si myslím, že u nás je ďaleko viac nakazených než je oficiálne udaný počet, pretože sa testujú len tí, čo sa vracajú zo zahraničia a tí, čo mali s nimi kontakt a majú nejaké príznaky. Ak má niekto ľahký priebeh /ako bežná chrípka/ nikto ho testovať nebude a tým pádom ani nikdy do žiadnej štatistiky nebude zarátaný.

meca
3. aug 2020

@diewcatqoo prekonala si Coronu,? Cim si sa lievila?

1gabriela13
3. aug 2020

@matafri toto sa nedá reálne povedať. Moja sestra sedela v kancli z nakazeným, ktorý už mal príznaky, ešte sa mu smiali že ma určite koronu. No a napokon smiech prišiel, lebo ho mal. Sedeli 6i v kancli takto zavretý 8h denne,moja segra tesne vedľa neho, on už kaslal, soplil atď. No a spravili testy všetkým. Moja sestra co sedela vedľa neho tak vírus nedostala, no kolega oproti áno. Ten prvý kolega co to doniesol to znášal ťažko a ten druhy co ti chytil tak to prekonal ako nádchu bez teplôt a komplikácií. Takže ťažko povedať. Zavisi od imunity

diewcatqoo
4. aug 2020

@meca paralenom, sirupmi proti kaslu a sumivym vitaminom C 🤷‍♀️

meca
4. aug 2020

@diewcatqoo ako dlho si sa liecila? Mala si aj nejake priznaky?