Problém s Bartholiniho žľazou vo Švajčiarsku

marienka9999
6. júl 2020

Zdravím mám problém s bartolinyho žľazou s potrebujem ist k lekárovi urgetne ...lenže tu pracujem len 2 týždne a šéfka povedala že môžem ísť k lekárovi ak si sama všetko preplatím pretože som vraj túto "chorobu" mala aj doma ...vraj ak by som to doma nemala tu by som nemusela doplácať...len že ja vôbec nemám s čoho doplácať....je to pravda alebo ako sa mám čo najskôr tu dostať k lekárovi prosím poraďte mi

deti95060810
6. júl 2020

to si ako nato prišla zrovna na túto diagn. ... to si sa sama tak odborne vyšetrila? .... 🙄

nikpa
6. júl 2020

@marienka9999 a ako lekárka zisti ci si to mala aj doma? Bartoliniho zlazu som mala opakovane, raz sa spravila z večera do rána a hneď sa zapalila, môžeš tvrdiť to isté.

marienka9999
autor
6. júl 2020

@deti95060810 už som to mala aj doma 🙂🙂

marienka9999
autor
6. júl 2020

@nikpa ja tiež neviem ako to môže akože zistiť ale tak mi to tvrdili...mala som tam už aj stehy tak neviem

nikpa
6. júl 2020

@marienka9999 kto ti to tvrdil, tvoja šéfka? A ona je doktorka? Systém je tam zrejme taky ale ci ti da ošetrenie lekár preplatiť uz rozhoduje on. Neviem ako by to v tvojom prípade brali keďže to máš opakovane, ak som dobre pochopila, no ked si išla zo SR, zápalene ani zväčšené si to mať nemusela. Sama vieš aka to je vec, aj keď možno zopar dní vydržís, skôr ci neskôr sa lekarovi nevyhnes. Jediné čo ma napadá, skus sa tam u volakeho lekára aspoň telefonicky informovat aby si vedela načo sa mas pripraviť.

sense
7. júl 2020

Ak si vo Svajciarsku a mas pkatne povokenie a zdrav.poistenie vo Swiss tak vzdy do vysky franchise si to zaplatid sama bez ohladu na to ci si chorobu mala uz pred al po. Ak mas cestovne povolenie tak talezi od poistky aku mas. Ak mas problemy treba ist k lekarovi aj za cenu platenia.
By ma zaujimalo co za narodnost je sefka

cawes
7. júl 2020

@marienka9999 hlavne aby si mala vobec zdravotne poistenie a aake

maciatkolulu
7. júl 2020

@deti95060810 ved píše, že to mala už aj na sk, takže zrejme nejaký ten doktor jej diagnózu už určil...