Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problémy po vybratí štítnej žľazy

lienockamamicka
17. nov 2014

Ahojte chcem sa spytat ci ma niekto podobny problem po uplnom vybrati stitnej zlazy, maa ju vybratu feb 2009 tj 5 rokov a beriem euthyrox 125 a 112 a trapia ma bolesti ma hrudi a ramien castejsie praveho, chodim aj na reumatologiu a robili i testy na reumaticke faktory a vsetko negativne, beriem len vapnik a alpha d3 na odvapnene kosti, a od bolesti mam dexadol, neviem ci by som mala zajst aj na kardiologiu, uz som zufala aj tie prasky pomozu max na 3 hodiny 😒 poradte nieco takto sa mi neda fungovat 😢 mam 25 rokov a som na maminom ucte

oladuna
17. nov 2014

@lienockamamicka neviem ci sa teda spravne vyjadrim tu ale mam kamosku ktorej ju tiez vybrali a trvalo to vyse dvoch rokov kym jej poriadne doupravovali hladinu liekov.moze byt ze by si mala nespravne nasadene lieky a tym problemy?

ervenka
17. nov 2014

@lienockamamicka moze byt, ze si predavkovana, t.j. ze mas priliz vysoku davku hormonov. Aku mas hladinu hormonov stitnej? Ladviny funguju normalne? Skus sa spytat aj tu: https://www.modrykonik.sk/group/2168/

lienockamamicka
autor
17. nov 2014

hormony stitnej zlazy by mali byt ok bola som v stredu na kontrole....a oblicky neviem to ma nenapadlo...

ervenka
17. nov 2014

@lienockamamicka podla poslednych vyskumov sa zistilo,ze ludia, ktorym nefunguju dobre oblicky maju nabeh na pomalu stitnu zlazu. Ale plati to aj naopak. Ak sa smiem spytat, preco uz nemas stitnu- dost v mladom veku. 😒

bublinka32
17. nov 2014

Ahoj, mne tiez vyoperovali celu stitnu v 2009 /29rok/. Brala som euthyrox 100. Lekar povedal, ze by som nemala mat ziadny problem. A ani som nemala a dnes mam aj 4mesacne babatko. Pocas tehotenstva som brala euthyrox 125.Aj moja mamka ma vyoperovanu celu stitnu /ona chodila aj na ozarovanie iodom/ale potom tiez nemala ziadny problem.Podla mna,bude to nieco ine.Ale to je len moj nazor.

nenka83
17. nov 2014

Mne po operácii štítnej padajú vlasy, hore na hlave sa mi robí plesina :( som 4 mesiace po operácii..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli