Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problémy s menštruáciou

monikademeterova
6. apr 2015

Mam tu taki maly problemik a neviem co snim ginekologicka vravi zeto je normalne ... menstruacia do teras nerobila problemi ... teras ju mam taku ze dni krvacam ..na 3 den mi to vipne a na posledni den teda na 5 sa mi to spusti . prosim o niejake rady .. dakujem vam vopred .. 😨

kiki68
6. apr 2015

a ako spusti? nejako vela,ci iba slabo? lebo ment o na 3 den vypne vzdy, proste na den az dva a potom taka slaba dojde. Vraj ziadny problem to neni,ale ja netusim. Vzhladom na to,ze ziadne problemy ine nemam,tak lekari do toho nechcu rypat. Co aj chapem.

marionmarion
6. apr 2015

Je to v poriadku, nemusis sa znepokojovat. Poznam babu, co ma takyto cyklus a v pohode otehotnela a je zdrava, takze to nic neznamena...

jeennyv
6. apr 2015

je to v poriadku, poznam plno zien, ktore to maju takto, aj ja sama sa na jeden den tzv vypnem :D u mna je to pred koncom ms....nerob si zbytocne starosti a nezaoberaj sa kazdou malickostou....

anjelik2509
6. apr 2015

aj mne to tak robieva a už dlho....na ten tretí, štvrtý deň mi to ustane a na piaty ma rozbolí podbruško a zasa sa mi spustí krvácanie, a potom na ten šiesty-siedmy deň ustane už úplne...Mám dve zdravé dcérky, otehotnela som bez problémov, tehotenstvá boli v pohode, takže predpokladám, že je to normálne....Nenazvala by som to problémom... 😉 ale naučila som sa, že keď vidím v ten kritický deň že už nič a čakám, že to začne, uvarím si ženský čaj a popíjam ho...A je to lepšie 😉

monikademeterova
autor
8. apr 2015

@kiki68 tak isttoo som natom ako aj ty ... 😉

monikademeterova
autor
8. apr 2015

dakujem vam kocki ... 😎 mislela si ze neco je vtom .. no ale dam na vase radi vdaka

kiki68
8. apr 2015

@monikademeterova tak vidis 😀 priroda nas tak stvorila 😀

monikademeterova
autor
9. apr 2015

no jooo ale niekedy sme cudneee haa 😝

monikademeterova
autor
8. máj 2015

@kiki68 tak isto ... no ale este popri tom mam ranku na maternici ... a co je cudne to je ze mam pohibi u bruchu ako keby pri tehotenstve ... a vobec niesom dakujem kocki za radii 😒

anjelik2509
11. máj 2015

@monikademeterova aj mne minule nadhadzovalo brucho, ako kopance bábätka...pozerala som ako sprostá, že to čo je???? aj mm som ukazovala a ten tiež len kukal 😀 no asi vzduch, alebo čo 😀

monikademeterova
autor
12. máj 2015

anjelik2509 No asi tak .. ja uz sama neviem diki moc 😉

anjelik2509
12. máj 2015

@monikademeterova no živý organizmus, čo ti poviem 😉 nie je za čo 🙂 😉

sono2
12. máj 2015

Ja tiež zvyknem mať do troch mať silnejšiu štvrtý malo piaty rozboli brucho ako pri silnej ms to zo mňa ide opäť veľa a šiesty je už koniec. To utne, som mala párkrát tiež že absolútne nič. A to som si tiež myslela že to niečím bude mne našli minimálnu ale našli endometr.ako ale vidím, majú to normálne baby takže to je asi v poriadku. Mňa to nezaťažuje nemám absolútne ináč problémy a ms je vždy rovnaká a pravidelná ako hodinky.

monikademeterova
autor
12. máj 2015

@sono2 no ano .. aj ja to mam pravidelne ako hodinki .. 😉 lenze ginekologička mi zistila ranku ma maternici .. a ja nieviem co stim .. v bruchu mam pohibi ako keby som tehotna bola .. uz je mi smiesno stoho .. ze co sa deje .. ale asi taka je uz priroda 🙂

sono2
12. máj 2015

@monikademeterova na maternici? Ako to zistila? to som ešte nepočula.

monikademeterova
autor
13. máj 2015

@sono2 ja neviem .. ani sama .. aspon ona to tak tvrdi ze na maternici .. alebo daco ine len nechce este robit vzburu .. ja uz neviem .. co si mam misliet .. bolesti mam dost sile cele brucho ma boly aj pod ... potom tie pohibi .. som jej to povedala ze vraj su to čereva .. ale otom pochibujem ze ras na jednej strane citim pohibi a potom na druhej ale normalne citim ako hrca .. no ako pri pohiboch v tehotenstve . ale niesom .. somarina ze ?? 😒

sono2
13. máj 2015

@monikademeterova no úplná, dr by som zmenila! Ja teda bolesti nemám žiadne ani normálne ani cez ms nič zvláštne a pohyby už vôbec nie!

monikademeterova
autor
13. máj 2015

@sono2 Mno a ja zase naopak bolesti aj pri ms a po .. 😖

sono2
13. máj 2015

@monikademeterova to vyzerá na endometriozu bola si na laparke?

monikademeterova
autor
14. máj 2015

@sono2 nie nikde som nebola .. a to co je ?

sono2
14. máj 2015

@monikademeterova prečítaj si na internete. To je na dlho. Dá sa to potvrdiť s magnetickou rezonanciou a potom definitívne s laparoskopiou.

monikademeterova
autor
14. máj 2015

sono2 @ jj čitala som to mozno ano mozno nie ... ja uz ani nevie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli