Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Problémy s močovymi cestami

jasu90
9. júl 2016

Už asi rok mám problémy s močovymi cestami. Teraz už asi mesiac zase. Gynekologička mi zistila e-coli a bielkoviny v moči. Dala mi tableky macmirror, nezabrali, teraz beriem treti deň atb ciprofloxacin. V podstate neustale mam nutkanie na močenie, pociťujem také pálenie, ale na wc vymočím len malo, mám bolesti v podbrušku a bolia ma aj kríže, asi v mieste, kde su obličky, tiež také akoby pálenie. Gyn.mi povedala, že ak nexaberu tieto atb, tak už ma pošle k urologovi, ako vyzerá také vyšetrenie žien u urológa, máte niekto skusenosť? Čo môžr spraviť urolog, keď ma tam posiela gyn. Ďakujem..

marina24
19. júl 2016

@evka_28 preboha to kde sa nachádza to laboratorium?neznamy nazov pre mna,a le dik za radu, naco sa specializuju ?co tam riešia ?
ja uz mam zistene potra. intolerancie- a ved nemusim byt ani vestec ai labak,aby som vedela,co mi robi zle a co nesmiem jest, nuz jem to aj tak,lebo inak sa neda ani..nedrzim ziadnu dietu, jasne,ze je to o imunite.ale tiez po styku nesmiem byt, okamzite curat, umyt, natriet canestenom, dat urologicky caj, toto su moje procedury po sexe, takze som z toho v dobrych depkach uz

bra34
10. okt 2020

@marina24 Ahoj, ten isty problem, pomohlo Ti nieco?
vdaka