Problémy s tlakom

susanne16
3. mar 2014

Ahojte.Mam taku otazocku. Z nicoho nic mi pride tak tazko od zaludka a potom mi zacne byt srdce. Tlak mam dobry ale pulz mam dost vysoky ca.90. Neviem co to moze byt. Mate niekto nej.skusenosti, co to moze byt ?

monicm
3. mar 2014

napadla mi arytmia,zájdi k dr. a máš istotu,takéto liečenie cez internet nie je dobré,takéto veci,najmä čo sa týka srdca by mal vedieť a vidieť lekár,tak šup šup,treba ho navštíviť

satanka1
3. mar 2014

@susanne16 ja mám sínusovú tachykardiu aj tetanický syndrom a pri oboch mi to robí,ale tep mám aj 130.
skús magnézium..mne pomáha a dosť

katkas1
3. mar 2014

@susanne16 ja mavam tep aj 140 teda mavala som ale uz mam naordinovane lieky takze mi je uz super, treba ist k dr

susanne16
autor
4. mar 2014

Bola som pri lekarke. Cakam na vysetrenie u kardiologa. Vcera som mala ten pristroj, ktory mi meral 24h tlak. Tak uvidim. Ked mna z toho bolia aj oci. Mam chut ich mat stale zatvorene.

susanne16
autor
4. mar 2014

myslite ze to moze byt z antikoncepcnych tabletiek ?

susanne16
autor
4. mar 2014

@satanka1 ako zistim ze mam nedostatok magnezia ? Doktorka mi dnes povedala, ze krv mam v poriadku. Ja mam doma magnezium v tabletkach ale nemozem sa tym predavkovat, ked mi nahodou nechyba magnezium ? Ako dlho asi musim brat tabletky aby si pocitila zmenu ?

satanka1
4. mar 2014

@susanne16 magnézium určite neublíži a v krvi ho bežne neskúmajú.Ja ávam takú akoby vnútornú nervozitu,krče v nohách(ale ja mám aj tetániu)
magnezium celkovo pomáha na srdce že vraj sa ním nedá predávkovať.Jedna tabletka určite neublíži.Ale nedávaj si ju ráno nalačno..znižuje tlak a 2 hod.pred a po sa nemá piť mlieko

susanne16
autor
4. mar 2014

@katkas1 a vysetrenia ti robili ? Ja totiz zijem v zahranici.

katkas1
4. mar 2014

@susanne16 robil mi sono srdca, stitnej zlazy, pecene, ekg mi tiez vzdy robi ked tam idem, meria mi tlak, bral mi aj krv na vseliake vysetrenia, vsetko bolo ok, ale to co mam ja moze mat milion pricin takze zatial nic nezistil ale na strdi ani stitnej zlaze nic nemam takze budem musiet uzivat asi veeeeeelmi dlho. Este by som mala absolvovat aj to 24 hodinove zbieranie mocu, len neviem kedy lebo to by som mala na dalsie den po tom ako mi tak vyleti vysoko tep co sa mi nestalo od kedy mam lieky, stiahli mi ho na tych 75, a pri namahe max. 90 co je oproti 140 riadny a hlavne velmi cititelny rozdiel

dada000
4. mar 2014

@susanne16 ja mam tiez tachykardiu bola som strasne unavena nic sa mi nechcelo srdce bilo strasne moc...bola som unavena hned ked som sa zobudila ale tak pripajam to aj k stresu urcite to tam zohralo velku rolu..hak som uzivala ale neviem ci to mohlo byt s toho nakolko mam lieky na tep hak mi kazala moja gyn vysadit...musim sa poradit s kardiologom internista povedal ze hak to asi nieje...ale tak nikdy nevies..

susanne16
autor
4. mar 2014

@satanka1 ako dlho mozem brat magnezium tabletky ? a kedy nastane ucinok ?

susanne16
autor
4. mar 2014

@katkas1 mne este z toho nic nerobili. Ja cakam na vysetrenie srdca.

katkas1
4. mar 2014

@dada000 ake lieky beries?

katkas1
4. mar 2014

@susanne16 urcite urobia, to je automatika ked tam pojdem ze ti urobia ekg, zmeraju tlak, sono atd

dada000
4. mar 2014

@katkas1 betaloc polku..ale uz mam len dve tablety a na kontrolu 20 ci sa mi to upravilo alebo nie....urcite chod na vysetrenie tam ti zistia co ti je...

susanne16
autor
5. mar 2014

@satanka1 este som sa chcela opytat, ci sa mozem aj kvoli problemom so srdcom strasne potit v noci. Rano sa zobudim uplne spotena. dakujem

dada000
5. mar 2014

@susanne16 sa mi zda ze ty co maju problem zo štitnou zlazou sa potia a tam je aj to zvišenie srdcovej frekvencie....skus ist aj na vysetrenie štitnej..

susanne16
autor
6. mar 2014

@dada000 aj ja som to citala. Ale doktorka si to nemysli, tak ma neposlala na vysetrenie stitnej zlazy. Videdukovala to z KO. Ten bol ok.

dada000
6. mar 2014

@susanne16 no ja som ju tiez mala v poriadku bola som aj na sone aj krv na stitnu mi brala...ale tiez sa potim teda viac zapacha ten pot....