Problémy so spánkom mimo domu😴💤😴

dzt
1. dec 2019

Žienky, VŽDY keď spím mimo domu, nemôžem zaspať. Prevaľujem sa celu noc na posteli, som unavená no proste nedá sa mi zaspať. Nad ranom na chvíľu zaspim, no už treba vstávať ☹️ Jedne pozitívum na tom je, že sa zobudím a som ok, vôbec nie unavená 😊 ale po obede to namna doľahne, začína ma bolieť hlava... 😩 poraďte niečo

lucka.mt
1. dec 2019

poradit neviem, mam to tak isto...

arcticcode
1. dec 2019

Medovku skus a mak. Alebo este som v daktorych potravinach videl nejaky "good night" drink. V plechovke ako energy drink, len s opacnym efektom.

simsalabim
1. dec 2019

@dzt skus melatonin, ale aspon 3mg. No u teba to je zrejme viac psychika, ako nejaky fyzicky problem.

eliska13
1. dec 2019

@dzt buď liek na uvoľnenie, alebo magnézium, melatonín.Guajacuran je bez predpisu mohol by Ťa ukludnit

aksuram
1. dec 2019

@dzt ja som takto "spávala" určité obdobie aj doma ...vlastne bolo jedno kde mám spať. Výsledok bol rovnaký. Žiadne bylinky nepomáhali, ani pohár vína pred spaním. Ani ľahšie lieky na spanie(na predpis), z toho ma akurát hlava bolela. Jediné čo časom začalo zaberať je zamestnať ruky a vypnúť hlavu. Začala som pliesť a háčkovať- vždy večer keď bolo treba spať 🙂 ... a keď mi začali klipkať oči a pliesť sa očka, rýchlo ľahnúť a na nič nemysleť ... takto som dokázala zaspať a aj sa vyspať ;) Držím palce aby si našla ten správny recept na seba a Tvoje spanie

terus00
1. dec 2019

Mam to velmi podobne