Protikvasinková diéta

sancca
20. aug 2019

Môže mi niekto poradiť v protikvasinkovej diete (zásady - povolené potraviny), vhodné probiotiká a prebiotiká, výživové doplnky. Ako eliminovať kvasinky v čreve?

0hena0
20. aug 2019

@sancca odpisala som ti. Ale nie na email. Citala si moju spravu?

mravvcek
20. aug 2019

To aj mna zaujima 🙂

limetka69
20. aug 2019

v skratke.... ketogenna dieta. 😊

sancca
autor
21. aug 2019

@0hena0 Ahoj , áno dostala som správy. Si milá. Veľmi pekne ďakujem za cene rady. Vážim si každú pomoc.

sancca
autor
21. aug 2019

Mám na mysli protikvasinkovú dietu ( nie keto.. - ta je na niečo iné ;) ). Aj jednotlivé fázy postupu. Resp. ak má niekto už vyskúšaný "jedálniček". Ďakujem za každú radu.

iluschka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iluschka123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
limetka69
23. aug 2019

@sancca no viem, ze je nejaka extra kvasinkova dieta aj som ju drzala kedysi davno a boli tam vysadene vsetky sacharidy v podstate, asspon ta co som ju drzala ja, nevravim, ze sa mas dostat do ketozy, 🙂

mravvcek
23. aug 2019

@iluschka123 mna to zaujima

sancca
autor
24. aug 2019

@limetka69 limetka, super ze mas s dietou osobnu skusenost, tak mozno by si vedela aj konkretne poradit (dobra rada je to, co prave potrebujem) .. to ze neuzivat sladke - viem
..ale napr. ake probiotika su vhodne (nie vseobecne, ale take co konkretne likviduju kvasinky), vyzivove doplnky.. a jedalny listok ..- pre prvu fazu, ktora je "najprisnejsia"..a este by ma zaujimalo, ci Ti ta tvoja dieta pomohla..ako dlho trvalo, kym ustupili prejavy..