Pruh - aké sú príznaky?

eclady
12. sep 2018

Ahojte, chcem sa opýtať..mala už niektorá z vás pruh ? Aké boli príznaky ?

ukulela
12. sep 2018

@eclady kde si myslis, ze ho mas? mne sa urobil po laparke, v pupku - tadial viedol vpich. ked mi rastla maternica, tlacila na to miesto a mierne to bolelo. vyduvalo sa mi to tam, dalo sa to prstom zatlacit dnu. ale mam ho maly - mozno na velkost prsta - riesit to budu po skonceni dojcenia, po case ma to uz neboli, uz je maternica ulozena inac, byvakju pruhy aj inde a hlavne vacsie ...

vlasica19
12. sep 2018

Bolest a mala by si mat taku vydutinu na bruchu ked stojis a ked si lahnes tak zmizne 🙂

rita86
13. sep 2018

@eclady ja som mala nad pupkom hrcku ktoru som si vedela zatlacit. Pri vacsej namahe ma to bolelo.

kvetinka0099
14. máj 2019

Ahojte baby ja by som potrwbovala poradit ohladne pruhu mam ho uz 2 mesiace, chcely by sme aj babo ale mam takeho chyrurga on sa ma opital ci chcem si to dat operovat, ze pokial nevraciam a nemam tale tazkosti tak mozem planovat tehotenstvo a ze potom si to dam zoperovat alebo to chcem teraz, mam to vedla pupka v pravej strane trochu to pobolieva ale nic strasne, da sa to zvladnut, po operacii nieje to az take strasne? Mislim bolesti a tak, chcela by som si najst nejakeho ineho chyrurga lebo tento je ozaj šiši.....