Prvé vyšetrenie po šestonedelí. Krvácali ste po ňom?

lolith
7. máj 2007

Ahojte,dnes som bola na vysetreni,pri ktorom som vykrikla od bolesti ☹. Lekarka sa ma velmi nedovercivo opytala,ci ma to tak naozaj boli a potom poznamenala, ze aha vam sili aj krcok a ten este nieje uplne zahojeny(citala predtym moju prepustaciu spravu z porodnice,kde to je napisane).Prisla som domov a zistila som, ze krvacam (nie nejak silno, ale ako na konci menstruacie)a citim miernu bolest.Krvacali ste aj vy po prvom vysetreni od porodu?Za prispevky budem vdacna 🙂 .

petruska77
7. máj 2007

lolith, prvykrat po porode idem az 15.5. a vidim ze sa mam na co tesit 😒

lolith
autor
7. máj 2007

petruska,ja som mala pocit, ze ten kovovy nastroj do mna vsunula prilis necitlivo a preto to aj bolelo, aj to krvaca.Nemyslim,ze je to bezne,preto sa pytam,aku skusenost maju ostatne.

loren
7. máj 2007

lolith tak to sa mam na co tesit aj mne sili krcok. nevies nebudeme mat s tym v buducnosti daky problem

lolith
autor
7. máj 2007

loren,dufam, ze ak sa nam pekne zahoja tak nie (no po dnesnom "jemnom"vysetreni mam trosku strach) doktor mi k tomu nic nepovedal,iba mi oznamil, ze sil aj krcok.

snezienka33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
7. máj 2007

ja som nemala takyto problem ani raz.po vysetreni po 6t.som zacala normalne sexualne zit.

fifa
7. máj 2007

Toto vyšetrenie je uplne v poho a ak sa dobre citis, začneš sexualne žit aj pred nim, sice so strachom, ale potom je to už ok

mimakro
7. máj 2007

Vyšetrenie po pôrode je ako každé iné. Lekár si prečíta správu a potom si pozrie hojenie rán, pomocou zrkadiel prezrie krčok a palpačne prehmatá maternicu a vaječníky. Ja som mala vždy ranu vonku (nikdy krčok ani pošva), bolo mi nepríjemné iba vyšetrenie zrkadlami. Lekár sa popýta, či dojčíš a či nemáš problémy. Aspoň u môjho lekára je to tak. Samozrejme, ak Ťa niečo zaujíma, treba sa spýtať a nehanbiť sa. Ja si vždy poviem, že pre gynekológa je daný orgán normálna vec a denne ich vidí niekoľko desiatok. Tak prečo by som sa mala hanbiť. Keď sa mi niečo nepáči, poviem mu to. Dobre spolu podiskutujeme a pekný deň za nami 😀

majulcek
11. máj 2007

fiha no po tomto citani vysetrenie asi na par tyzdnov este odlozim 🙂hoci som rodila uz vo februari

newyorkgirl
11. máj 2007

baby normalne chodte, ja som bola po 2mes. od porodu a uplna pohoda 🙂

andy.a
11. máj 2007

kočky,netreba ísť hneď 6 týždňov od pôrodu,ja som po prvom pôrode tam tak nabehla a dr.sa divil-vačšina báb totiž chodí až tak po 2-3 mesiacoch,keď to tam dolu už nie je také bolestivé-zvlášť keď vás zašívali...mňa síće vtedy vyšetril,ale úplne najtenším nástrojom mi zobral ster na cytologiu a to bolo všetko,popýtal sa ešte na pôrod,.ako sa cítim...či nechcem predpísať antikoncepciu...potom som šla ešte po 3 mes.,od pôrodu,to už bolo lepšie , 😉 len minimálne bolestivé,to ma už pozeral aj v zrkadlách,aj palpačne vyšetril...

jaruska74
29. mar 2010

Ahajte, chcem sa opytat ze ci to musim ist na vysetrenie hned po sestonedeli ci staci neskor? ja som dnes volala ze s aobjednam hned terza a oni ma objednali o dva mesiace, nie je to neskoro?

certica
29. mar 2010

jaruska, v pohode