Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Psychiatricke liečenie - Pezinok či Zaluzie?

Vyšetrenia, operácie a zákroky
yollanda
17. sep 2019

Ahojte. Mám veľké problémy psychického charakteru. Zvažujem liečenie ale neviem kde. Máte niekto skúsenosti kde je o lepšie? Ďakujem za každú radu

olino17
17. sep 2019

@yollanda v zaluzi je mensi dozor ako v pezinku. Tam to je vazne strazene a prisne. Drzim prsty nech si stastna 🤞

lucia851
17. sep 2019

Ja som bola v Pezinku ale nebolo tam moc dobre,v zaluzi je vraj lepsie

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 ja nepotrebujem mreže a dozor, len pomoc

yollanda
autor
17. sep 2019

@lucia851 je tam aj urgent? V prípade že bude strašne zle, že by som tam rovno došla?

olino17
17. sep 2019

@yollanda tak zaluzie

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 je tam aj urgent?

olino17
17. sep 2019

@yollanda kamarat sa rezaval dlst dlhu dobu, mal 27, nezvladal zivot. A raz sa tak porezal, ho do pezinka jedneho dna uz rodina odviedla a bol tam dva tyzdne. Ale tych lieceni uz absolvoval niekolko a ajtak to robil.

olino17
17. sep 2019

@yollanda cize predpokladam, ze tam je aj urgent. Lebo fakt ho jedno poobedie zbalili, zobrali isli a ostal tam. Ale to bol pezinok.

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 no tam som ešte neni a hádam nikdy nebudem. Skúsim sa informovať

olino17
17. sep 2019

@yollanda Najprv by som odporucila psychologa, vyhnut sa liekom, ktorym sa na psychiatrii nevyhnes. Ale len ty sama vies ake to je vazne. Nech vsetko dobre dopadne 🤞

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 toto už nezvládne Psycholog

eliska13
17. sep 2019

@yollanda A k psychiatrovi chodíš?

eliska13
17. sep 2019

@yollanda V Pezinku si veľmi chvália psychosomaticke oddelenie je tam dobrá primárka čítala som o nej clanok

barboritta
17. sep 2019

@yollanda Moj svokor bol v oboch,v Zaluzi sa mu pozdavalo viac

belllinka
17. sep 2019

@yollanda do Pezinku na psychosomaticke sa len tak nedostanes lebo ty si zmyslis. Musis mat minimalne odporucenie od psychiatra.

slavkasobanska
18. sep 2019

A chodíš k psychiatrovi ?? Ja chodievam na hospitalizácie ale do nemocnice , no ja sa liečim na ťažké depresie , ....ale čo viem tak tam posielali ale to primárka musela zvážiť , hocikto tam nešiel

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre