Kam na psychiatrické liečenie - Pezinok či Zálužie?

yollanda
17. sep 2019

Ahojte. Mám veľké problémy psychického charakteru. Zvažujem liečenie ale neviem kde. Máte niekto skúsenosti kde je o lepšie? Ďakujem za každú radu

olino17
17. sep 2019

@yollanda v zaluzi je mensi dozor ako v pezinku. Tam to je vazne strazene a prisne. Drzim prsty nech si stastna 🤞

lucia851
17. sep 2019

Ja som bola v Pezinku ale nebolo tam moc dobre,v zaluzi je vraj lepsie

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 ja nepotrebujem mreže a dozor, len pomoc

yollanda
autor
17. sep 2019

@lucia851 je tam aj urgent? V prípade že bude strašne zle, že by som tam rovno došla?

olino17
17. sep 2019

@yollanda tak zaluzie

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 je tam aj urgent?

olino17
17. sep 2019

@yollanda kamarat sa rezaval dlst dlhu dobu, mal 27, nezvladal zivot. A raz sa tak porezal, ho do pezinka jedneho dna uz rodina odviedla a bol tam dva tyzdne. Ale tych lieceni uz absolvoval niekolko a ajtak to robil.

olino17
17. sep 2019

@yollanda cize predpokladam, ze tam je aj urgent. Lebo fakt ho jedno poobedie zbalili, zobrali isli a ostal tam. Ale to bol pezinok.

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 no tam som ešte neni a hádam nikdy nebudem. Skúsim sa informovať

olino17
17. sep 2019

@yollanda Najprv by som odporucila psychologa, vyhnut sa liekom, ktorym sa na psychiatrii nevyhnes. Ale len ty sama vies ake to je vazne. Nech vsetko dobre dopadne 🤞

yollanda
autor
17. sep 2019

@olino17 toto už nezvládne Psycholog

eliska13
17. sep 2019

@yollanda A k psychiatrovi chodíš?

eliska13
17. sep 2019

@yollanda V Pezinku si veľmi chvália psychosomaticke oddelenie je tam dobrá primárka čítala som o nej clanok

barboritta
17. sep 2019

@yollanda Moj svokor bol v oboch,v Zaluzi sa mu pozdavalo viac

belllinka
17. sep 2019

@yollanda do Pezinku na psychosomaticke sa len tak nedostanes lebo ty si zmyslis. Musis mat minimalne odporucenie od psychiatra.

slavkasobanska
18. sep 2019

A chodíš k psychiatrovi ?? Ja chodievam na hospitalizácie ale do nemocnice , no ja sa liečim na ťažké depresie , ....ale čo viem tak tam posielali ale to primárka musela zvážiť , hocikto tam nešiel

lilmee
15. jan 2024

Ako počas kovidu to bolo tak že keď ťa poslali k tomu psychosomatickemmu oddeleniu, každá išla prv k tomu najhoršiemu oddeleniu k izolačke (žiadne vychádzanie niekoľko dní žiaľ).... A stadial všetko pomaly, lebo mali plno, takže ak niekto odišiel z lepšieho oddelenia sa mohol niekto ďalší posunúť k lepšiemu oddeleniu ale, k Pezinku by som ako pacientka už nešla....za to že baba povedala že má niekedy sebavrazedne myšlienky zamkli ju ku klietkovej posteli. Kukni si dakde foto.... Aby si akože nemohla ublížiť.... Tam to není až tak o liečení alebo komunikácii ale o Tom prísnom , asi tým štýlom že sa budeš asi chovať slušne a že si totálne ok len aby si stadial odisla, takže Pezinok ne .....