Psychicky unavená z konverzácie

26. máj 2022

Ahojte mate to aj vy tak ze ked sa rozpravate s takou osobou ktora z vas doslova cica energiu ze sa citite potom take psychicky aj fyzicky unavene ? Dnes mam konecnu 😅 alebo to len ja a som divna ?

melanta
26. máj 2022

Sú takí ľudia, ktorí vyslovene vyciciavajú energiu, takže nie, nie si divná. Treba sa s takými ľuďmi nebaviť, vyhýbať sa im, nemať ich v živote. Ja som sa napríklad aj vzdala klienta, z ktorého by som mala dobrý zisk, ale radšej si nájdem iného, ako zarobiť ale mať v živote takéhoto človeka.

dom_evi
26. máj 2022

@melanta ja volám takých ľudí, že energetický upír, lebo to stačí chvíľa s takým človekom a unavená som z toho úplne ako keby som niekde nonstop celý deň robila na poli alebo čo.

llucciaa
26. máj 2022

niekedy to mávam, pri niektorých ľuďoch a preto sa snažím takých zo svojho života radšej vytesňovať 😉

tyrkysova_kobyla
26. máj 2022

Ano, poznam to, mam jednu byvali spoluziacku, ktora je velmi negativna, vsetko je zle, za vsetko mozu ludia okolo nej, vsetko zle sa deje jej (co je jemne pravda, akoby si tou negativitou pritahovala dalsie negativne situacie), po rozhovoroch s nou sa citim naozaj vycicana

autor
26. máj 2022

@dom_evi presne tento pocit ma dnes ovlada vdaka jednej osobe....

autor
26. máj 2022

@llucciaa ja mam tuto osobu v rodine neviem ju odstranit zo zivota ani nic zle neprajem to by som si nikdy nedovolila len mi tak dava prec energiu a vzdy je to horsie a horsie

autor
26. máj 2022

@tyrkysova_kobyla tiez mam ten pocit ako keby sa tie negativne energie dali privolat

ivana11155
26. máj 2022

pre mna su to taki ludia, ktori su velmi negativni, vsetko vidia cierne, treba ich stale povzbudzovat, az to cloveku prerastie cez hlavu. Mala som taku kolegynu, stale sa motala v jednom kole akoby si nevedela dat rady s vlastnym zivotom. Zo zaciatku ma to bavilo jej robit akoze "psychologicku" , ale zacala ma vyciciavat a mala som potom problem sa jej zbavit, aby za mnou nechodila a nerozpravala mi stale o svojich problemoch. Problem bol v nej, len ona to nedokazala vidiet a mna to uz nebavilo.

autor
26. máj 2022

@ivana11155 presne a stale lamentovanie nad minulostou dookola sama mam nejake problemy ja si kazdeho rada vypocujem a pomozem ale mna sa nikto nikdy nespytal ci trapi aj mna nieco ale zas aj tak by som im to nevesela na nos

barien
26. máj 2022

Noha cez nohu ruka cez ruku treba sa prekrižit a tak sa rozprávať tak zabránite aby z vás ťahali energiu + červený náramok a náramok z kameňov citrin 🙂

salamistka
26. máj 2022

tiež ma psychicky ruinujú dva druhy ľudí, 1. tí ktorí hovoria dookola len o sebe a život druhých ich vôbec nezaujíma a 2. tí, ktorých každá veta je chválenie samých seba, čo dosiahli, čo všetko majú a pod...takýmto ľuďom sa vyhýbam bez výčitiek svedomia

marcellka32
26. máj 2022

Mne beru energiu ľudia, ktorí vkuse hovoria o svojich problémoch, chorobách a bolestiach...každý má nejaké problémy, ale nehovorím ich všade na počkanie, zopár ľudí som už odstrihla