Pueraria mirifica - skúsenosti

simik14
13. júl 2015

Ahooj rozhodla som sa vyskusat tuto zazracnu bylinku z viac dovodov a chcem vediet nakolko je v com ucinna ako ju uzivat a dokedy .. posobi na rast prsnikov na plet a na vlasy v akom mnozstve ste ju uzivali ? Fakt sa zapija mliekom? Citala som ze sa berie v prvy den menzesu 15dni ptm 15dni pauza a zasa takto uz bez ohladu na menzes ... vraj cukor a kofein sposobuju zhorseny ucinok ... chcem sa opytat ci sa sucasne moze uzivat aj zelezo vraj s vapnikom nie a pri puerarii treba pit vela mlieka ... doplnali ste uzivanie kremom ? Dakujem

mamazem
14. júl 2015

Túto rastlinu nepoznám, ale na to „veľa mlieka“ by som dala pozor, mlieko zahlieňuje, prílišné množstvá mlieka a mliečnych výrobkov majú za následok veľa problémov, od zahlienenia až po tvorbu cýst...
Ja mám dobrú skúsenosť s Gynexom, síce prsia nezväčší, ale spevní, čo je tiež celkom fajn 🙂

simik14
autor
14. júl 2015

@mamazem neviem ako cenovo je to dostupne lebo napr tu na sk pueraria stoji aj 22 eur a na ebay cca 8 po prepocte na eura a pise 100% herbal ... nikto mi nezaruci ze ked zaplatim viac efekt bude lepsi pisali zeny ze je to dobre aj z ebay a o tom produkte co ste spomenuli som este nepocula 🙂 ako dlho ste ho uzivali?

mamazem
14. júl 2015

3 týždne, nie je vyslovene určený na tento efekt, harmonizuje celý hormonálny systém, upravuje menštruáciu atď... spevnenie pŕs je len akýsi „vedľajší“ efekt.
Pri výbere produktov dávajte pozor na výrobcu, nie na cenu. Nikto nezaručí, že produkt obsahuje naozaj to, čo tvrdí. Spoľahnúť sa môžete len na dobré menu výrobcu...

simik14
autor
14. júl 2015

@mamazem to mate pravdu lenze o tomto produkte celkovo som nasla velmi malo ludia pisu ze pomaha velmi pleti a vacsine sa zvacsili prsia ale zasa muzi to uzivat nesmu moze hrozit zmensenie genitalii ...bojim sa co to so mnou spravi obsahuje plno estrogenu ale po kojeni by sa zisla uprava

mamazem
14. júl 2015

Žiaľ tu neviem poradiť, túto bylinu nepoznám...

simik14
autor
14. júl 2015

@mamazem aj tak vam dakujem 🙂

majah33
21. mar 2017

@simik14 zdravim, neviem ci este tato tema ziva, ale existuje stranka breastnexus.com a tam je popisanych mnozstvo metod na zvacsenie prs, osobne skusenosti zien s rozny bylinkami, masazami, vsetko je v anglictine, ale je tam fakt toho kopa, chem. Rozbory preparatov, byliniek kontrai dikacie. K tej puerarii existuje par diskusii na ceskych strankach, skusenosti su rozne, caste je narusenie cyklu.

lusy22222
29. júl 2018

@simik14 ahoj, chcem sa spýtať či si to nakoniec užívala a ako to dopadlo?