Rakovina prsníka

lenuska1547
8. mar 2013

Prosím vás o radu, kamarátka ma rakovinu prsníka - ak niekto ma skúsenosť, prosím poraďte čo je dobré na takéto ochorenie . .
Našla som niečo čo podporuje liečbu - http://www.otehotnenie.sk/product/indol-3-c-akc...
prosím o skorú odpoveď, ďakujem..

edrien11111
4. dec 2013

vysvetlenie problematiky:
http://www.celostnimedicina.cz/sokujici-pravda-...

rada lekarov, ktory prisli na prirodnu liecbu: www.curenaturalicanto.com / prejst na kontakt, viete sa aj poradit/

B17, salvatrol v tabletkach /viramin ,podobny tym, ktore su v ovoci a zelenine od vasej babky bez chemickej upravy ! / v bille ani nikde inde nenajdete /,uspesny v boji proti pliesnovym parazitom-ako je aj rakovina

roztok hydrogenuhlicitansodny-lekaren

nemate co stratit, chemoterapia je najhorsia cesta k uspechu

keep smile!!!

vela stastia!🙂

danny01
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iva269
10. apr 2015

Rakovinu vyhubi ketogenna dieta, teda dieta bez cukru. Rakovina sa zivi cukrom, a ked odstavite cukor, tak rakovinove bunky zacnu pomaly odumierat. Tu je napisane viac: http://www.canceractive.com/cancer-active-page-...
Tu je aj vedecka praca, jedna z mnohych, o tomto sposobe liecby: http://www.johannescoy.de/downloads/2011_Mjiyad...

beautystudioveronika
20. apr 2015

Dobrý deň,
ÚPLNE ZADARMO VYTETUJEM OPERÁCIOU POŠKODENÉ, ALEBO INAK DEFORMOVANÉ (RODENÁ VADA A POD.) ŽENSKÉ DVORCE A BRADAVKY! Info na info@veronikakocianova.sk. Veronika Kocianová profesionálna kozmetička a odborníčka na tetovanie permanentného make-upu. http://www.beautystudioveronika.sk/

jane001
14. sep 2015

@durianovaalexandra ako si prisla na to ze mas rakovinu prsnika? Nahmatala si si hrcku ci to bolo aj viditelne?
@mariaterezia

durianovaalexandra
15. sep 2015

@jane00-vtiahla sa mi bradavka, sla som k lekarke,potom na sono,tam mi povedala lekarka,ze je to v poriadku.lenze bradavka zostavala vtiahnuta,prsnik tvrdol,takze zase ma poslali na sono,zasa bolo vsetko ok.mojej zenskej sa to vsak nezdalo,poslala ma na sono inam a ked som tam prisla,lekarka sa na to len pozrela a povedala,ze to nebude ok. A ani nebolo,hrcka totiz mala uz 9 cm 🙂 a bola zhubna samozrejme.poniektori lekari,by mali vratit diplom.

jane001
16. sep 2015

@durianovaalexandra dekujem za odpoved.

anita001
5. okt 2015

@durianovaalexandra videla si nieco take?

marca12
5. okt 2015

@durianovaalexandra v prvom rade prajem vela sil a pozitivnej energie,aby ste tu svinu hnusnu porazili a chcem sa opytat koli comu naordinovali hormonalnu liecbu? Vsade sa hovori o tom,ze prave hormóny su jednou z pricin vzniku rakoviny

bekynka30
5. okt 2015

@durianovaalexandra prajem veľa síl mne operovali prsia 3x dopadlo to dobre fibroadeon -nezhubný nádor strašne muky to čakanie na výsledky,teraz chodim každý rok na sono a zase tam niečo je

anita001
5. okt 2015

@bekynka30 to ma mrzi... drzim palce aby sa to dobre skoncilo. Ten obrazok hore som pridala ja. Je to moja vcerajsia fotka. Krstna (mamina sestra) mala rakovinu prsnika a vies, cloveka vsetko mozne napadne ked sa objavy nieco take. Dnes mi to prasklo a kopa hnisu a krvi som z toho vytlacila. Ako dufam, ze je to len nejaky zapal....

bekynka30
5. okt 2015

@anita001 a bola si u doktora stom mojko netlač si to joj

globtelnet
5. okt 2015

@anita001 ja som tiež také niečo mala na prsníku vytlačila som z toho kopu krvi, hnisu asi aj dva, tri dni som to čistila ..dezinfikovala som to septonexom a pekne sa to zacelilo len mi ostala jazvycka
Iste sa to zahojí 😉

anita001
5. okt 2015

@globtelnet dakujem ;) aj ja verim ze to bude len take banalne... ale strach ma velke oci ;)
@bekynka30 len jemne som to stlacila a islo... uz sa to otvorilo ta som nemohla nevycistit. U dr som bola ked to bolo v pociatku. Dal mi framikoin a som potierala. Zmencilo sa ale po tyzdni sa to znova zvedsilo az to bolo uplne vydno ze sa to zhorsuje a framikoin uz nezaberal. Dr vravel ze mam prist ak dostanem teploty. Ze je to zapalena potna zlaza abo chlpok. Este k tomu kojim takze som chcela vediet co to asi je.

globtelnet
5. okt 2015

@anita001 Áno zápal nejaký som to mala tiež červené a úplne teplé. .Tiež som sa zľakla, ale už je v pohode .. 🙂 držím palce 🙂

bekynka30
5. okt 2015

@anita001 tak ked je to zápal je lepšie ked to vyhnisa skus neake bylinkové obklady a držim palce

durianovaalexandra
6. okt 2015

@marca12 , je to liečba, kedy sa hormónmi zastavujú iné hormóny, ktoré by mohli opäť spustiť lavínu 🙂

durianovaalexandra
6. okt 2015

@bekynka30 - vy sa držte, ja už chodím na kontroly raz za polrok, teraz mám ísť 30.-ho aj na sono prsníka , aj brucha...., ale nemyslím na zlé.Vtedy, ked mi to zistili, tak som cítila, že to nebude dobré.

durianovaalexandra
6. okt 2015

@anita001 -to je bradavka ? Videla som niečo podobné, hoci to vyzerá ako zápal, určite by som isla k odborníkovi, pretože človek nikdy nevie. Na onkologii mi povedali, že všetko čo tam nemá byť, je zlé (nemyslím tým zhubné).Treba s tým ísť.

anita001
6. okt 2015

@durianovaalexandra nie nieje to bradavka. Mam velke prsia a toto sa mi spravilo na okraji podprsenky. Pekne sa to hoji. Uvidim ci znova pojdem. Pridem si ako hypochonder. Mm tlaci aby som sla, ale mam 5m dcerku a musim ju brat so sebou.

majrab
9. feb 2016

Ahojte neviete mi povedat ako dlho trva operia ak vyberaju cely prsnik?

bluff
9. feb 2016

@iva269 bezcukrovú diétu si drž ty keď dostaneš rakovinu.

bluff
9. feb 2016

@majrab najlepšie sa pýtať tu na konovi? Chirurga sa opytaj...

majrab
9. feb 2016

@bluff no nebud mudra si sa asi zle vyspala tak pockaj zavolam mu pocas operacie mojej mamy, heeej....hlupana!!!!

bluff
9. feb 2016

@majrab áno tu sa spýtaj a čakaj tu na odpoveď ked ti mamu operuju, sliepocka.

zzuzulinka
7. jún 2017

Chcela by som sa opytat,kamoskina znama ma rakovinu prsnika,uz jej zacalo asi metastazovanie,strasne ju bolia krize.dnes sa jej vyhodil pasovy opar.uz len lezi,stale je slabsia a slabsia.doktorov odmieta.nemate niekto prosim s takym niecim skusenost?nevieme aky je jej stav,kolko casu jej ostava nakolko lekara odmieta..dakujem

svetlanat
9. okt 2017

Potrebovala by som poradit. Mamke vyoperovali prsnik a chcu dat chemoterapiu atd. Ale chcela by skusit najprv alternativnu liecbu a ak nezavere tak potom na chemo.
Ako sa da zistit zlepsenie stavu/ ci zabrala alternativna liecba? Ake odbery/vysetrenua sa daju urobit pred tym ako zacne chemo ?
Potrebujem poradit ci existuju konkretne vysetrenua ci sa rakovina nerozsiruje /zasravila/zmensuje po aplikovani alternativnej cesty. Vopred dakujem za konkretne rady ...

marshmallow
21. mar 2021

@anita001 co to bolo nakoniec?

meg_junova
18. júl 2021

@mariaterezia ahoj, mozem sa opytat, pocas liecby je clovek asi vyradeny, vsak? Rozmyslam, ci sa da popritom pracovat, ked clovek chodi na chemo a oziare, ale asi som optimistka velka :D Vela zdravicka prajem, aby si zila este 100 rokov a bola fit stale nonstop 🙏♥️