Ranky na bradavke

ivina161
8. jún 2013

Ahojte maminky....
Pred dvomi tyzdnami ked som sa sprchovala,zistila som ze na pravej bradavke som mala asi 1x1mm chrasticku. Par dni pred tym ma bradavka asi den akokeby svrbela,tomu som neprikladala velky vyznam. A dnes opat pri sprche ma cosi zabolelo. Opat prava bradavka ako keby mala rezna ranka 3mm(neviem ako inak to nazvat). Necitim to,iba ak sa v tom babrem- to len ked som to obkukavala ze co to. Priatel je v tom nevinne. Co myslite,co to moze byt?

kattrin5
9. jún 2013

Mas babo a kojis? Ak ano moze to byt tym..ak nie tak neviem:-/

saska.t
9. jún 2013

@ivina161 moze to byt z podprsenky,tricka atd,ako sa ti sucha o bradavku mechanicky,tak ju poskodi,mam tiez obcas take obdobia 😉 a moj muz dost casto...

janinah
9. jún 2013

@ivina161 ak nekojíš,tak švihaj k lekárovi,ak kojíš,tak calciovú mastičku skús

dada97
9. jún 2013

kamaratkam ktorym sa to stalo pri kojeni som odporucila aloevera tycinku a pomohlo, myslim,ze aj keby sa Ti to stalo mechanicky z podprsenky, by tycinka pomohla. v lekarni ju nezozenies, ale raz tyzdenne beriem veci z nemecka zo skladu, tak viem, zabezpecit a dorucit, urcite pomoze 🙂

ivina161
autor
9. jún 2013

@kattrin5
@saska.t
@janinah
@dada97
Babatko nemam.. nikdy sa mi to este nestalo. Noo priatel je v tomto opatrny,alebo zeby som si to v tom navale vzrusa ani nevsimla? Uz asi 2 tyzdne pocitujem ze prava bradavka je citlivejsia ako lava. Pockam do rana,uvidim,ak tak zajdem k lekarke alebo vyuzijem tu tycinku. Ale nejde mi to do hlavy....navonok nic nevidno,len citim a ked pozeram uplne blizko tak si vsimnem tu ranku. Bradavka nema nejake ine zafarbenie alebo co....

modrofuzik11
12. jún 2013

odporubcam tiez navstivit lekara. ked som kojila, bolo zrejem, z coho mam bradavky popraskane. pomohol bepanthen. kedze nekojis, navstiv lekara.

milota164
12. jún 2013

ja sice kojim takze vsetky zranenia su od zubkov , ale pomaha mi Bepanthen. Ak nepomoze a bude to trvat dlhsie zajdi radsej k lekarovi.

maykaaa1122
27. sep 2017

ja som spokojna s bepanthenom..ale kedze nekojis, tak neviem..:/