Revolade - nežiadúce účinky

magdalenkad
5. jún 2020

Ahojte. Užíval niekto tento liek? Zaujímalo by ma, či ste mali nejaké nežiadúce účinky... Keďže mám prejsť z jednej na dve až tri denne, podľa toho ako sa budem cítiť...

adka_1988
15. sep 2023

@magdalenkad dobrý deň, užívate ešte revolade?

magdalenkad
autor
17. sep 2023

@adka_1988 nie, nezabral mi. Ale brala som ho vyše pol roka...

magdalenkad
autor
17. sep 2023

@adka_1988 ku koncu som brala 3 na noc, ale strašne mi zaťažoval zaludok, palila ma zaha. Vysadila som a žalúdok sa ukludnil.

adka_1988
17. sep 2023

@magdalenkad môžem sa opýtať kvôli čomu ste ho brala ? Ja ho užívam kvôli krvi - trombocytopenia. Beriem ho už vyše 2 mesiacov

adka_1988
17. sep 2023

@magdalenkad užívala som asi pol roka prednison, zistili mi, že moje telo neprijíma kortikoidy, bola som aj v nemocnici s hodnotou 11 tis trombocytov, revolade by ni mal vraj pomôcť lebo ak nie tak co potom? 🤦‍♀️

magdalenkad
autor
17. sep 2023

@adka_1988 vraj zaberá, ale mne vôbec nepomohol. Prednison takisto. Tiež ma liečia na trombocytopeniu, mavala som hodnoty 8.
Revolade vraj ak nezaberie za krátky čas, vraj nemá zmysel pokračovať v liečbe. Tento rok na mne skúsili ešte liečbu Riximyom, 6 týždňov, neviem ci zabral, lebo počas liečby mi hodnoty narástli, ale teraz mam už okolo 30...

magdalenkad
autor
17. sep 2023

boli ste v nemocnici hospitalizovana? Ja nikdy kvôli tomu, väčšinou mi pri hodnotách pod 10 podávali trombocyty ambulantne, ale zbytočne, kedzevtelo tvorí proti nim protilatky...
Smiem vedieť odkiaľ ste?

adka_1988
18. sep 2023

@magdalenkad áno toho roku v máji som išla na kontrolu a s hodnotou 11 tis som išla okamžite na príjem, dávali mi do žily flebogammu a všetky možné minerály, ktoré mi zobral prednison. Už som zúfalá zo všetkých liekov. Nemôžme si popísať niekde inde? Som z Prešova 🙂

magdalenkad
autor
18. sep 2023

@adka_1988 v pohode, môžme. Whatsapp, messenger, mne je jedno.
No a preto už neuzivam skoro žiadne lieky, aj tak mi nepomahali a väčšinou spravili väčšie škodu

adka_1988
18. sep 2023

@magdalenkad ako vás nájdem?

magdalenkad
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz