Rhinoplastika v Bánskej Bystrici

janasim
22. aug 2018

Kočky po rhinoplastike, napíšte niektorá skusenost, až by sa dalo aj fotky vidieť, idem odhodlana v 36 rokoch a nie je mi všetko jedno ..

motolica
23. aug 2018

@janasim pýtaj sa ,čo ťa zaujíma 🙂ja som bola necelé 2 roky dozadu v BB 🙂

janasim
autor
24. aug 2018

@motolica ahoj takže ma zaujíma či o mesiac po operácii budem mať ešte opuch na tvári, nos sada rok to viem

janasim
autor
24. aug 2018

@motolica a či si spokojná s výsledkom, až by sa dali pred a po foto do správy, tiež môžem potim tu uverejniť ak by nikomu pomohlo v rozhodovaní

motolica
24. aug 2018

@janasim tak napríklad ja som nemala opuch takmer vôbec 🙂 len veeeelmi jemné žlté modrinky pod očami,čo nebolo ani vidieť.podla mňa preto,lebo mi oči podlepili takou páskou.A nie je to bolestive,iba keď si tuknes do nosa 😁je to len nepríjemné.Spokojna som,aj keď nosik nie je úplne ideálny,nastali komplikácie pri hojeni,ale zboku je pekný 🙂skúsim niekde pohľadať fotky 😉

donnam
24. aug 2018

Ja som bola minuly september v PP - spolu s rhinoplastikou mi robili naraz dalsie dva zakroky. Najhorsia bola prva noc, vyberanie tamponady na druhy den a po cca tyzdni-dvoch vyberanie folie z nosa - zatial moja najhorsia bolest v zivote. Opuch som nemala, ani ziadne modriny ani monokle. Akurat na dotyk bol nos citlivy, sam od seba nebolel ale stacil fakt jemny dotyk a bolo ho citit. Ja som mala par tyzdnov po operacii citlive oci na svetlo, inak ziadne komplikacie.

motolica
24. aug 2018

@janasim a zabudla som ,že tiež mi robili septorhinoplastiku ,takze aj vyrovnávali prepazku v jednom zákroku. Prvá noc ako aj písala Donnam je blba,ja som nespala vôbec,lebo neviem spat a dýchať ústami 😁😁aj keď ma nadopovali liekmi na spanie,dosť výrazne mi to stále krvacalo,na druhý deň mi vybrali tampóny,to je nepríjemné,ale mňa konkrétne to nebolelo a vyberanie dlahy po 10tich dňoch bolo vykúpenie 😁tiež ma to nebolelo 🙂takže je to asi ako s pôrodom 🙂jedna hovorí,že pohoda a druhá že nikdy viac 🙂urcite budeš mať nosik pekný 🙂

donnam
24. aug 2018

@motolica mne prisla v tu noc pichnut sestricka nieco od bolesti co mi nezabralo :D nakoniec pomohol ladovy obklad na krku, menila mi ho dva krat za noc ale nenaspala som toho vela

janasim
autor
24. aug 2018

Ale nos vyzeral obstojne už po dvoch týždňoch?

donnam
24. aug 2018

@janasim moj nos vyzeral normalne uz po vybrati tamponadi, nemala som ziaden katastrofalny opuch - mne robili prepasku

janasim
autor
24. aug 2018

Mne idú robiť septoplastiku, turbinoplastiku a rhinoplastiku, doplacam si aby mi dali preč hrb na nose

motolica
24. aug 2018

@janasim hneď bude vyzerať dobre 😉ja som mala tiež hrb 😁a to proste hneď vidíš,že je menší 🙂a keď ti dajú dole tu dlahu,tak nový človek ...minimálne z profilu 😉a teda čo ma ešte napadlo ,ja som mala necitlivu špičku nosa nejaký čas a postupne sa cit vracal 🙂čiže som necítila,že mi v zime visia sviečky z nosa 😂😂ale dr.ze je to normálne úplne

janasim
autor
25. aug 2018

@motolica tak to si ma potesila, že hneď to bude vidno, ja tým trpim celý život, už mam36r a náhodou sa to zomlelo, za som sa rozhodla popri orl operácii si to doplatiť a snáď horšie ako som teraz to nebude, budú mi zuzovat aj koreň aj špičku trochu

motolica
25. aug 2018

@janasim verím ti,ja som neznášala fotky,kde som bola nedajbože z profilu odfotená,úplná hruza 😂😂určite to horšie nebude,bude z teba ešte väčšia kocka ako teraz 😉držím palce a keď nájdem fotku pošlem ti do správy 😉

janasim
autor
26. aug 2018

@motolica juj akuw dáke foto ,tiež potom dám, možno niekomu pomôže v rozhodovaní

nikolettm
1. aug 2019

@janasim dobrý deň, ja teraz hľadám vhodného plastického chirurga na rhinoplastiku. Uz ste boli? Ak hej mam viac otázok 🙂vopred dakujem

maestronaut
28. apr 2022

Ahojte, prosím vás, boli ste niekto na operácii u pána Dr. Kováča?

motolica
29. apr 2022
maestronaut
29. apr 2022

@motolica môžem sa spýtať kedy si bola

sardinka32
29. apr 2022

@janasim daj sa do skupiny Rhinoplastika...tam vsetko mozne najdes, aj fotky...

motolica
29. apr 2022

@maestronaut pred 5 rokmi

maestronaut
29. apr 2022

@motolica vieš mi poskytnú viacej info, koľkokrát pred operáciou je nutné navštíviť kliniku, aká je cena za konzultáciu a koľko ta to všetko spolu vyšlo.. Ak sa môžem spýtať. Budem vďačná za kážde info.

maestronaut
29. apr 2022

@sardinka32 videla som ale všetko boli príspevky z roku 2018 a neskôr.

motolica
1. máj 2022

@maestronaut napíšem ti do správy 🙂