Ružový moč

babulka82
23. apr 2014

mavam občas ružovy moč akoby v nom bola krv,neuživam žiadne lieky ani nič take červene nepapam.Stane sa mi to len občas ale nemam žiadne bolesti ani nič podobne,nie je to pri menzese.Nebyva to ani prvy ranny moč ale v priebehu dna. Vody pijem dost .Neviete čim to može byt?

janie80
23. apr 2014

@babulka82 myslim, ze vysetrenie u lekara ti povie viac, ako my...

babulka82
autor
23. apr 2014

@janie80 nemam momentalne čas ,chodenie po lekaroch je na dlhe trate a len ma tak zaujmalo či sa niekto stym nestretol.Je to zvlaštne lebo je to len občas.

janie80
23. apr 2014

@babulka82 tak pri podozreni na krv v moci by u mna neexistovalo "nemam cas"

jasminet
23. apr 2014

@babulka82 zbehnut rano na krv a odniest skumavku s mocom hadam by si stihla. pripadne si kupit aspon zo zvedavosti testovaci papier a sama si doma skusit namocit co ti tam vyjde....

henikav
23. apr 2014

@babulka82 moze to byt uplna blbost, ako aj indikacia na nieco vaznejsie. Nemas nejaku cystu? Ked sa to opakovane vracia, naozaj by som si nasla cas na lekara, aby ti potom nepovedali, mila pani je neskoro, keby ste bola prisla skor, mohli sme to podchytit. Drzim palce aby to nebolo nic vaznejsie, ale naozaj ak sa mas rada neodkladaj to. Keby sa mi to stalo raz, mozno by som nad tym kyvla rukou, ale ked sa ti to vracia, to uz urcite nie, neodkladaj

sisaha
23. apr 2014

@babulka82 nie je to po konzumacii cvikli?

blue_eyes
23. apr 2014

Ja to mam ked sa prechladim zospodu, ale aj z cvukli

babulka82
autor
23. apr 2014

@jasminet
@henikav
@sisaha
@janie80 na tych pružkoch krv neukazalo,nie nieje to po konzumacii cvikli.POdla mna to nieje nič važne ,myslim že by som mala bolesti v podbrušku a neviem či sa takto prejavuje cysta.A všimla som si že to mam v strede cyklu.

sisaha
23. apr 2014

@babulka82 nemusis mat bolesti iba v podbrusku.. mozu to byt aj ladviny.. pre istotu by som dala skontrolovat v strede cyklu moč..

babulka82
autor
23. apr 2014

@blue_eyes
@sisaha no uvidim či sa to ešte objavi ak hej tak pojdem k doktorovy s tym ,čo už ine mi zostava. 😖

blue_eyes
23. apr 2014

@babulka82 no odsleduj si to...a zbehni k dokymu...

podkolienka951
23. apr 2014

Ja by som doniesla vzorku moču k lekárovi a išla na vyšetrenie,

nechtik
23. apr 2014

To že je farba moču "len ružová" a že je to "len občas" nie je zárukou ničoho banálneho,.. moč v zásade nemá byť takejto farby,.. príčin tohto stavu je skutočne dosť a nemusia sa týkať len samotných obličiek či močového traktu,.. niektoré z nich sú ozaj nepodstatné, iné zas môžu časom nepríjemne ovplyvniť Váš život,.. otázkou je ako veľmi si vážite svoje zdravie,.. teraz čas nemáte, potom Vám už možno bude zbytočný,.. ako radili ostatné baby predo mnou, nič nedáte za nejaké to vyšetrenie,..

egyy
23. apr 2014

Krv v moci a ty povies, ze to nic vazne nebude? Chore oblicky a ani leukemia nebolia. Moze to byt priznak. Cudujem sa ti.

babulka82
autor
24. apr 2014

@nechtik
@podkolienka951
@egyy vyhladam teda nejaku biorezonaniciu nakolko nemam s klasickou medicinou dobre skusenosti.Dufam že nemam rakovinu ako všade čitam,mam dve male deti. ☹