Sanitka - odvoz

20. feb 2022

Prosim vas ako to je ked budem potrebovat volat sanitku /kedze za par dni rodim/ byvam v senci ale mam zazmluvneneho doktora na antolskej , odvezu ma na antolsku? Vlani som si volala sanitku brali ma do ruzinova a vysvetlili mi ze senec patri pod ruzinovsku nemocku, gynekologicka nevedela odpoved tak skusam tu, dakujem

nafka0483
20. feb 2022

Ja mam info od zachranarov, ze vzdy vezu do najblizsej/spadovej nemocnice.
Ja som si volala sanitku v 38tt (nerodila som) a prosila ich aby ma vzali tam kde chcem rodit (lebo som sa bala ze rodit zacnem) a oni ze nemozu. V spadovej som sa modlila nech nezacnem rodit kym ma neprepustia.

luccija
20. feb 2022

Prečo si nezavolas taxík, alebo dopredu niekoho nezabezpečis.Senec patrí pod Ružinov majú pravdu

sellycka13
20. feb 2022

Ja som si zavolala do pôrodnice taxík. Nevedel, že idem rodiť,dozvedel sa v taxíku,ale mali sme to pár minút takže sme to v pohode stihli.

autor
20. feb 2022

@luccija muz robi 7dni v tyzdni 10-23 , moja mama ked tak pride rychlo varovat mojho syna takze neviem jak to mam vymyslet, ked som rodila 6r dozadu a volala som si sanitku povedali ze do kocha ma nezoberu nech idem sama a ked mi pride zle v aute nech zavolam sanitku, takze nemam k tomu co dodat, taxik mozem ale co so synom potom? Moj muz vie prist z roboty do 2hodin najskor kedze pracuje daleko

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
20. feb 2022

@luccija kebyze mam niekoho tak sa tu nepytam , sestra je mimo SR a kamosky maju bud malinke deti alebo bez auta takze rozmyslam a kombinujem ako sa da

autor
20. feb 2022

@viestta viem to mi uz povedali ked ma raz brali

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca84
20. feb 2022

Vsak syna si musis zabezpecit, ci si budes volat sanitku alebo taxik, tak neviem aky je medzitym rozdiel. A taxik ta zavezie kam len budes chciet. Nie je mi celkom jasne, v com je vlastne problem.

autor
20. feb 2022

@nelca84 co nieje jasne ze kam ma zobere sanitka??? To som sa pytala k synovi pride moja mama ked tak ale chcela som vediet ako to je so sanitkou, cize len dufam ze taxik bude dostupny

nelca84
20. feb 2022

Tak vyssie pises, ze taxik si mozes zavolat, ale co so synom...

luccija
20. feb 2022

Neviem a to kamarátky nemajú mužov?ja bývam kúsok od Senca x krát je na stránke našej dediny číslo na taxikára veľa žien si necháva voziť dieťa na krúžok, či v nečakaných situáciách...pred 6 r Ti povedali to isté a teraz sa to pýtaš.Tak syn pôjde s tebou taxíkom do nemocnice veď neporodis za 15 minút.Najdi si číslo na taxikára zo Senca a dohodni sa, alebo nejaký sused....tak, keď vieš aký je problém prečo si si nenašla lekára v Ružinove?

mogaa
20. feb 2022

nuž hľadaj iné riešenie ako sanitku....tá ťa naozaj odvezie len do najbližšej nemocnice, lebo to nie je taxík pri ktorom si vyberieš kam chceš ísť.....

kamagma
20. feb 2022

Do najblizsej nemocnice zo zakona ale moze sa stat ze nepride sanitka vobec, robim na 155, takze viem o com pisem, nespoliehaj sa,ber to ako poslednu moznost.

qetka
20. feb 2022

a mama nema auto?

autor
20. feb 2022

@luccija v ruzinove som bola na mnohych oddeleniach a rodit tam nejdem ani za svet

autor
20. feb 2022

@kamagma hej hej, dakujem

autor
20. feb 2022

@qetka moja mama a soferovanie je ozaj ze hroza radsej by som isla peso

liljana
20. feb 2022

To nemate ziadneho znameho, rodinu, suseda, ze oslovis 2-3 vopred, ci by bol jeden z nich ochotny ta tam odviezt v pripade potreby? Taxi ako posledna moznost.

autor
20. feb 2022

@liljana kazdy byva odomna hodinu kedze som sa prestahovala, susedov vobec nepoznam

belllinka
20. feb 2022

Ja stale nechapem, ze preco nie taxik??

prasiatko30
20. feb 2022

@belllinka lebo to sa plati?🤔

markaterka
20. feb 2022

Tak treba tých susedov aj spoznať 😉 na všetky rady, čo tú boli máš odpoveď prečo nie. Tak si teda zavolaj tú sanitku a roď v Ružinove.

leskovael
20. feb 2022

Veď mama vie prísť k synovi, tak ty si zavoláš taxík ktorý tw odvezie kam treba. Kde je problém? Ja žiadny nevidím.

enoula
20. feb 2022

Kym sa rozbehne porod, mas cas... Takze ak mas v pohotovosti maminu, ta stíha určite k tebe prist. Za ten cas vies dat seba do poriadku, muza kontaktovat, aj taxi si zavolat. Mozno aj muz stihne prist podla mna, 2-3hod ti doma zbehnu ani nebudes vediet ako.. a inak ten Ružinov vôbec nie je taky zly. Neviem ako ine oddelenia, ale porodnica uplne ok. Tak ešte zvaz. Ale to si musíš ty ujasnit, ze akou moznostou chces ist. Mas viacero na vyber.

loginexistuje
20. feb 2022

odvezu ta podla spadu Senec patri pod ruzinov

loginexistuje
20. feb 2022

tak nech knsynovi pride mama a ty si zavolas taxik