Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Šaratica a kolonoskopia

zuzanahdm
20. nov 2018

Ahojte, chcem sa opýtat, ci ma niekto skusenosti so Šaraticou pred kolonoskopickym vysetrenim. Mam vypit az 4litre a mam velky strach, ze budem mat strasne krce v crevach a bude to boliet. Nikdy v zivote som ziaden druh prehanadla nepila. Ake to ma účinky?

ufatess
20. nov 2018

Tak ti poviem, nie je to moc príjemné vyšetrenie, no mala by si sa do toho skôr povzbudzovať, ako si takto len privolávať väčší strach. Príjemné to síce moc nie je, no tá šaratica ti dosť pomôže, tomu ver

zuzanahdm
autor
20. nov 2018

@ufatess na vysetreni budem uspata, toho sa snad nebojim. Iba toho co so mnou spravi ta saratica. Pred mesiacom som mala takmer dva tyzdne hnacky a brutalne krce, nechcem to zazit znovu.

janulka2811
20. nov 2018

Nic ti nebude,vycistis sa az s podoby,ale pred kolond.treba inak vysetrenie bude 50:50.

atislava9
20. nov 2018

Ja som si pred tymto vysetrenim kupila 4 pol litrove flase saratice a od popoludnia do vecera pila a “cistila sa” bez krcov a bolesti. Na druhy den mi o 9.00 robili vysetrenie bez uspatia a uplne v pohode sa to dalo zvladnut; creva som mala krasne ciste 🙂

zuzanahdm
autor
20. nov 2018

@atislava9 prave som do seba naliala pol flasky 0,5l. Skoro som sa dogrcala. Neviem ako zvladnem kazdu polhodinu vypit jeden pohar. 😢 A navyse som taka hladna uz.

fjury
20. nov 2018

@zuzanahdm prečo saraticu? Mne dali passage sl vypil som 1 az 1,5 l a jedine čo sa mi robilo že ma preháňalo ale žiadne bolesti ani nič podobné

atislava9
20. nov 2018

@zuzanahdm ja som sa nastavila, ze musim a neriesila chut🙂 ale po tretej flaske mi uz aj zachutila😁

zuzanahdm
autor
20. nov 2018

@atislava9 Ja som dala 6 fliaš, cize 3 litre a koncim. Uz nevladzem ist ani na wecko. Dufam, ze ked budem uspata zajtra, nebudem si nic pamätat.

cacianka
23. nov 2018

@zuzanahdm svokor dostal moviprep na vycistenie a krce nemal

Tu začni písať odpoveď...

Odošli