• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Schloferov tumor. Máte niekto s tým skúsenosti?

8. mája 2011 
Mate niekto s tym skusenosti?
2 mi vyoperovali, myslim ze sa mi robi treti. Je to mozne, aj 2 roky po porode? :frowning2:
19. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
avion IP
20. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prosim vas čo si mam predstavit pod slovom tumor? dcerka ho ma v zadu na hlavičke
5. máj 2011 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6. máj 2011 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katushka16 a s tym sa chodi chyrurgovi? poslali nas na rengen a mame čakat či sa nezvačši všetko
6. máj 2011 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 tak asi áno,pýtala si sa,čo znamená slovo tumor,tak som ti napísala,že nádor.ale či sa chodí s nádorom k chirurgovi,to neviem.asi aby zistili na rontgene aký je veľký a potom,aby ho chirurg odstránil.a to máš napísané v správe od dr.že má tumor?alebo len to je nejaký výrastok?
7. máj 2011 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 slovo tumor sa v medicine pouziva na oznacenie nejakej masy, hrbolceka, ktory vznikne niekde na tela a samozrejme na prvy pohladi sa nevie presne urcit, co to vlastne je. Moze ist len nejaky zapalovy opuch, ale samozrejme aj o nezhubny alebo zhubny nador. V prvom rade sa s tym ide k chirurgovi, ktory si to pozrie, posle pacienta na ultrazvuk alebo rtg podla toho, kde sa to nachadza a ci je to makke alebo tvrde a postupne na zaklade vysetreni sa dopracuvava ku konkretnej diagnoze.
7. máj 2011 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@magimi dakujem za vysvetlenie
7. máj 2011 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katushka16 v sprave boli dake cudzie slova neviem presne detsky sa vyjadril že sa nam tam objavil nejaky tumorček preto som sa pytala dakujem za odpoved už to budem riešit s doktormi len som bola vtedy z celeho toho dna už vystresovana unavena a nervozna povodne povedal že to je len uzlina že sa nemusim bat no teraz ked sa to zvačšilo povedal že to uzlina neni určite
7. máj 2011 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@15natalinka18 nerob paniku,môže to byť veľmi pravdepodobne neškodná vec napr. z tukového tkaniva-lipom al. aterom...
8. máj 2011 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janinah bodaj bi zatial nepanikarim budem až ked skončime v nemocnici zatial mi to nedochadza
8. máj 2011 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok