Seklo ma v krížoch

dankaa
16. feb 2008

ahojte!

Pisem vam už v lepsom strave/dokazem sa postavit i chodit/aký skvelý pocit🙂
"Seklo ma v krížoch 2 krát behom mesiaca a na buduci týžden ma caka mag.rezonancia.Zatial budem nosit ortézu,brrr.Este nedorazila,tak sa tesim 😒

Ako ste to vsetko prekonali?Ja este kojim,takže to bol horor....

bibinka
10. máj 2008

dankaa- super, je to hneď iný pocit, že môžeš fungovať, však? Ja verím, že sa ti to už nikdy nestane. Len všetko rob pekne pomaly a s mierou , daj si ešte pozor.Držím ti veľmi palce. 😉

dankaa
autor
20. máj 2008

bibinka dakujem,to je mile od teba 😵

kitty prajem ti aby si nemala problemy s chrbticou 😉

dankaa
autor
6. jún 2008

ahojte!

takže cvicim ako drak,chrbtica pobolieva ked je vacsinou zle pocasie,inak je to celkom v poriadku.
Mam ale iný problem po operacii chrbtice mám exophtalmus praveho oka.Vcera som bola na CT a caka ma este MRI hlavy.dufam,že to bude v poriadku,lebo inac pojdem opat pod nož.Aspon schudnem opatr takých 5 kil.držte mi prsty!

viva13
18. dec 2012

ahoj prosím napíšete mi niekto ako prebiehajú tie obstreky? mňa sekáva prerušovane v krížoch, napr, ked sa zohnem alebo zdvihnem niečo ťažké ale hned to aj prejde, tak si musím dávať pozor čo idem robiť, ale kríže ma bolia stále :-/

viva13
18. dec 2012

@masinka ten indometacin je na predpis nie?

masinka
18. dec 2012

@viva13 jej , aku staru temu si vyhrabala. Zrejme je to na predpis, ale toto ti zrejme moze predpisat aj obvodacka....

kaktusik007
19. dec 2012

@viva13 a bola si diagnostikovana? mas za sebou MR??? ja osobne by som sa obstrekov bala.... aj ked je pravda, ze mna nikdy krize neboleli... teda az dokedy mi ich nezoperovali, odvtedy bolia pravidelne 😉

viva13
20. dec 2012

@kaktusik007 bola som len u obvodnej chodím na injekcie ale už mám štvrtu zajtra poslednú a nejako nepomáha, beriem aj tabl.

kaktusik007
20. dec 2012

@viva13 nech ta co najskor zdiagnostikuju.... mna tiez chceli povodne len liecit, ale videla som v kovacovej ake to moze mat dozivotne nasledky.... treba magneticku.... a nech sa na to pozrie neurolog, resp. neurochirurg....

dankarunka
11. júl 2013

Milé maminy.
Dobré a veľmi účinné je uvoľniť seknutie a zmierniť bolesti s domácimi liečebnými prostriedkami: TERMOTERAPIOU- aplikáciou suchého tepla napr. hrejivé obilninové pásy, hrejivé pásy z ovčieho rúna, bedrový pás na kríže, aplikáciou rôznych: prírodných mastí, prírodných olejov , pitím bylinkových čajov, masážami, obkladmi z exotických korenín alebo aj z našich slovenských bylín ako je chren , cvičeniami na uvoľnenie krížovej chrbtice, všetko bez chémie .....na mojom Blogu mám rôzne prírodné recepty, na prírodne zábaly z kurkumy, zázvoru, horčice, chrenu, žihľavy,.... Tieto rady sú veľmi účinné a hlavne nezaťažujú organizmus chemickými prostriedkami. Sú čisto prírodné, bez kontraindikácii= vhodné pre dojčiace, tehotné maminky, ale aj pre malé deti. Samozrejme, hrejivé teplo z obilia, len ked nie je zápal.... 100% Ovčie runo môže byť aplikované 24 hodín aj pri zápale. Naozaj veľmi dobrá zdravotná a liečebná pomôcka nielen pri seknutí...
Nájdete v ochodíku balíček: "SEKNUTIE v krížoch pomoc", sú to ladvinové pásy z ovčieho rúna spolu s hrejivým obilím na kríže. Fantasticky účinok má aj Terapeutický prístroj GOU GONG® - originálna minerálna lampa . Danka 🙂

skatuliatko
1. nov 2013

ahojte mám problem jsem po operaci plotýnky už 4měsíc a stále trpím jako pes při chuzi me boda do křížu.Myslela jsem,že to bude dobrý,ale není dá se s tím ejšte neco delat??Poradte mi prosím dik Míla