Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sertralin Actavis počas dojčenia

zuzana1291
13. aug 2014

Prosim mate niekto skusenosti s uzivanim lieku Sertralin Actavis 50 mg pocas tehotenstva alebo dojcenia? Ja dojcim a zaujimalo by ma ako ste to znasali, prip. babatko /ci a ako sa to na nom prejavovalo/. Dakujem za odpovede

xena03
17. júl 2015

Ahoj Zuzi,
ako si dopadla s uzivanim sertralinu pocas dojcenia?

xena03
17. júl 2015

Ja mám doma 1,5mesačného chlapčeka, užívam 2 x50mg sertralinu, ale stav sa mi zhorsuje-asi tomu pridava vycerpanie a unava. Dojcim ho, ale citim, ze by som potrebovala zvysit davku...a dojcenia by som sa tiez nechcela vzdat, nakolko nam to dobre ide, malinky krasne pribera, ja nemam problem s mliekom, len ta depresia....neviem si snou rady ....tak neviem, aka davka je odskusana a bezpecna pre malinkeho.....nechcem mu tym ublizit..

merared
26. apr 2021

@xena03 ahoj, pisem uz po pekne dlhom case na tuto temu, ale chcem sa ta opytat, ako ste teda pokracovali? Lebo mne doktorka vyslovene zatrhla uzivat sertralin pocas dojcenia

xena03
28. apr 2021

@merared užívala som sertralin počas celého dojčenia, už presne neviem akú dávku, max 100 mg denne. Dojcila som 18 mesiacov, malý je zdravý ako rybička 😉. Odsúhlasila mi to aj detská lekárka ešte v pôrodnici aj pediater 🙂, tak sa informuj aj u iných lekárov... Držím palce

merared
28. apr 2021

@xena03 dakujem ti velmi pekne, ani nevies ako ma to upokojilo. Nasadim ho teda, lebo nemozem uz takto dalej a malu odstavit je nepredstavitelne (zavislacka na prse). A ako mas stareho synaka?

merared
28. apr 2021

@xena03 jojha, staci si to vypocitat, ked v roku 2015 mal 1,5 mesiaca 😄😄.... som aj zabudla ze som tu predvcerom pisala a nekukla som hore, len na novy koment😊.
A beries stale ad?

xena03
29. apr 2021

@merared už nie, postupne mi vysadila lekárka. Držím palce ✊