Šestonedelie

atuss
5. máj 2012

Ahojte maminy.. Som 5 týždňov po klasickom pôrode.. V posledných dňoch som uz nekrvacala ale mala som len slabý vytok no vcera som začala znovu krvácat a mala som jemne bolesti v podbrusku...,môže uz ísť o prvú menstruaciu po pôrode? Stále kojim a čítala som že kym zena koji menstruacia by nemala prísť...ako to bolo u vás???? :O

jezibosorka
5. máj 2012

@atuss ahoj, ja som mala to iste,,, a strasne silne som mala, skoro ako poporodne krvacanie,,, ale teraz je to uz ok, krvacanie je v norme, akura na druhy den je silne,, bude skoro rok co som rodila.... a ja som kojila a mala som kazdy mesiac normalne...

xenicka13
5. máj 2012

nedvihala si nieco tazke ale si sa nejako nenamahala lebo mne sa to stalo

martinkatinka
5. máj 2012

Može ísť aj o menštruáciu, aj napriek tomu, že kojíš... ale ak to bude dlhšie ako týždeň a výrazne iné ako bežná menštruácia, asi by som sa spojila s doktorkou a popýtala sa...

vladikaw
5. máj 2012

ahoj, podla mna moze ist kludne o menstruaciu, ja som to mala podobne, celkom rychlo mi znovu nabehla, potom 3 mesiace nic potom zase a uz ju mam pravidelnu ako pred tehu, a to plne kojim

petrife
6. máj 2012

Môže to byť aj menštruácia, ale napr. ja som tiež už skoro nekrvácala len taký výtok som mala a potom som znova začala krvácať a keď som išla na prehliadku po šestonedelí, tak mi doktorka povedala, že mi v maternici po pôrode nechali kúsok placenty, tak som musela na kyretáž, aby to odstránili. Takže ak ti to do týždňa neprejde, tak radšej zbehni ku doktorke, nech ťa pozrie.

feb13
6. máj 2012

@atuss Podla mna je to menstruacia, pokial ti to poporodne krvacanie ustupovalo pomaly a nezastavilo sa nahle tak by to malo byt OK. Ale po sestonedeli sa ma aj tak robit gynekologicka prehliadka.
Prva menstruacia po porode byva zvycajne anovulacna a niekedy aj tie dalsie ale neda sa na to spoliehat. Ja som pocas dojcenia zostala tehotna 2x, zial prvykrat som mala mimomaternicove a to som 3 tyzdne predtym bola na sone a ze ovulaciu este nebudete mat...

1321987
1. máj 2015

Ahojte som 7 dni po porrode dnes som trosku vybehla von len v pyzamovych nohaviciqch citim bolest tam dole co je na to dobre

nikcanika
4. okt 2015

Ahojte chcem sa spýtat som 45 dni po porode čiže mam už po šestonedelí a rada by som konečne vliezla do vane možem ked som ešte nebola u gynekologa????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre